Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 79 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 1563

Thread: Ultimate Team - Fifa 17

  1. #1241 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Willian rw iarasi super jucator foarte agil 4 skil 4 weekf merita cei 90k din plin, la mijloc rooney cam dembele cm fernandinho cm super jucatori finese shot de la distanta bun rau, firminho rezerva lui rooney de multe ori il depaseste in meciuri ma uimeste. Rb bellerin bun pe defending si f rapid 95 pace de multe ori merg pana aproape de careu si centrez daca prind un culuar liber, si LB van aanholt bomba surprizelor un jucator rating 75 de care nu trece nmk si costa 3000. Mai are si 4 skil nu mai stiu cat weekf dave bomba. Nu stiu de ce am stat focusat pe bbva la 16 cand sunt jucatori atat de buni in bpl si mult mai ieftini

  2. #1242 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Cum faceti frate atatia coinsi ? Eu abia am reusit sa strang 90k din meciuri (mai mult offline)

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  3. #1243 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Ce fac din meciuri nici nu ii iau in calcul... trading Trading si iar trading jucatori relistati din ora in ora de pe tel..

  4. #1244 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Am jucat si eu in cupa si in finala am pierdut cu 3-2, toate cele 3 goluri le-am primit in urma unui corner batut scurt, centrare la coltu lung si BANG.....ce poti sa i faci ? Daca nu vand tampenia asta de joc cat mai curand imi e ca arunc cu tot cu PS4 pe geam. Nu reusesc deloc sa ma obisnuiesc cu el....joc fifa din 99 dar se pare ca degeaba. Anul trecut am castigat Div 1 si acum nu reusesc sa trec de a 6 a.
    Hai sa va arat si echipa mea de ratati
    Attached Images Attached Images screenshot_20161011-220703.jpg

  5. #1245 SP
    Junior Member rekomaniac's Avatar
    Cum nu faceți bani din meciuri ? Mi se pare pierdere de timp cu vânzarea de jucători. Prefer sa îi țin pentru squad challenge. La catalogul fifa aveți opțiune free de 1k+ coins pt aproximativ 45 de meciuri. Deci 1,5k la fiecare meci. Aproape 70k în doar 45 de meciuri.

    Eu mai am nevoie de 10k pt Giuliano black card. Se învârte pe la 70k. Ce nu am înțeles eu cu cardurile astea... Am văzut ca ele se vând pana pe 10 octombrie, dar le găsești în continuare pe lista de transferuri.

  6. #1246 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Rabdare..rabdare...gameplayul e un plus orice am zice..asa e la inceputul fiecarui fifa

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

    ---------- Post added 11-10-2016 at 23:58 ----------



    Am castigat cupa.😀.cand incepe wekend league de vineri sau sambata??

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  7. #1247 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Quote Originally Posted by Fuc26 View Post
    Am jucat si eu in cupa si in finala am pierdut cu 3-2, toate cele 3 goluri le-am primit in urma unui corner batut scurt, centrare la coltu lung si BANG.....ce poti sa i faci ? Daca nu vand tampenia asta de joc cat mai curand imi e ca arunc cu tot cu PS4 pe geam. Nu reusesc deloc sa ma obisnuiesc cu el....joc fifa din 99 dar se pare ca degeaba. Anul trecut am castigat Div 1 si acum nu reusesc sa trec de a 6 a.
    Hai sa va arat si echipa mea de ratati
    Scuze ca ma bag, dar cred ca ar trebui schimbati Terry si portarul. Macar cu Begovic/Karius/Valdes si Ogbonna/Reid/Kabasele la coinsii pe care ii ai.

    ---------- Post added 12-10-2016 at 01:12 ----------

    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post

    Am castigat cupa.������.cand incepe wekend league de vineri sau sambata??
    Vineri spre Sambata la 3 Dimineata.
    P.S. Cu requirementul asta de echipa de Hybrid presimt ca o sa am jumate din 22 wins cat am facut wk-ul trecut )

    Apropo, ati observat si voi sau doar mie mi se pare: am castigat luni cupa din prima fara stres si m-am calificat pentru Weekend League si am vrut sa joc si azi cele 3 incercari ramase pentru acel premium Gold Pack, dar m-au CASAPIT in prima runda de 3 ori. Jucau incredibil si mingea sarea numai la ei. Oare a pus EA-ul un algoritm ceva sa picam cu d'astia f buni daca deja am castigat turneul? sau am fost eu prea slab? ))

  8. #1248 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Pe Kabasele il am dar am strans bani de Cris Smalling si e urmatorul pe lista
    Legat de portar o sa l cumpar pe Cech, e urmatorul pe lista dupa Smalling dar mai am de strans....

  9. #1249 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Investiti in varf si mijlocasi lasati fundasii scumpi sa aveti om de gol in fata sa nu dea numai in portar sau pe langa. De portar nu mai zic, eu am echipa de aproape 500k si il am in poarta to pe pantilimon nu mi sa parut niciodata dif mare intre portari la nici un fifa. Pantilimon mi se pare ca e in forma de zile mari la fiecare meci azi m-am calificat ptr wekend dar inca nu am primit nmk ptr cel trecut

  10. #1250 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Ai dreptate, dar imi place mai mult sa ma apar in jocul asta decat sa construiesc un atac (nu-mi place jocul de pase ) ). Totusi, merita 8k in plus Shaqiri sau sa raman la Chamberlaine? Si pe aceeasi tema, sa-l iau pe Welbeck cu Finisher sau Musa cu Sniper?

  11. #1251 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ronaldo in totw..asta seara se deschid packuri multe..Salah arata demential..dar il iau zilele urmatoare ca e scump acum

    M am calif la wekend dar nu o sa pot juca ca sunt plecat )))

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  12. #1252 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Shaqiri si musa parerea mea. L-am luat acum pe hazard, cazorla cam si am transformat un lukaku cam sa vad ce poate joc cu el doar azi vreau sa il vand ca are doar 3 stele skill, cb joc cu williams, reid si rezerva kabaselle arhisuficient si ieftin zic eu, abea dupa aguero voi baga bani in aparare si ultimul portarul desii o sa imi fie dor de panti

  13. #1253 SP
    Member bdevil's Avatar
    Cei care nu se obisnuiesc cu gameplay-ul, ar trebui sa bage macar un Journey cu Drill-uri ca sa prinda cate ceva din gameplay-ul de anul asta, care si pe mine m-a dat peste cap total. Am terminat un journey si drill-urile alea mi-au scos peri albi, doar odata prinse, le pui in practica in UT foarte ok. Bagati skill training la greu. Eu altfel nu am reusit sa incropesc cateva meciuri castigate la UT. D-abia mi-am facut o echipa cu care am ajuns pana in finala si m-a batut unul care avea un hibrid cu bronz si gold. Ajungi foarte usor la irascibilitate cu FIFA17. D-aia il joc rar.

  14. #1254 SP
    Member Fuc26's Avatar
    E cineva amabil sa-mi trimita *** Coin Reward Boost de la Level 35 ? (1000x15)

  15. #1255 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Se pot face cadou boosturile de coins? Ca pana la 16 nu se puteau face...

  16. #1256 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nu , nu se poate.

  17. #1257 SP
    Member nerazzurr's Avatar


    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

    ---------- Post added 13-10-2016 at 14:44 ----------

    Uite cum.sta pe dribling

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  18. #1258 SP
    Member tdkftw's Avatar
    ceva idei de jucatori cu care pot sa fac trade?

  19. #1259 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cu oricare, depinde de câți coin's ai, iti pui 400-500 peste pretul lor + comisionul la jucători de 10K.

    Sent from my EVA-L09

  20. #1260 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Quote Originally Posted by tdkftw View Post
    ceva idei de jucatori cu care pot sa fac trade?

    Da. Cu jucatorii cu care joci. Cand ai profit de un jucator mai bun pentru un anune post il vinzi pe cel care nu il mai folosesti si asa o sa faci trading cu jucatori din ce in ce mai buni si profitul o sa fie din ce in ce mai mare. Jucatorii trebuie relistati din ora in ora de pe aplicatia telefonului cand nu te joci

    ---------- Post added 13-10-2016 at 19:42 ----------

    Astazi dezastru la trading, nu mai cumpara nmn jucatori de cand cu ronaldo negraci, toata lumea vinde si trage pachete. In momentul asta jucatorii sunt cei mai ieftini cateva zile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 79 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts