Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 104

Thread: Sony PlayStation 5

  1. #41 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu intelegi. Ti-am spus si in postul anterior ca nu diferenta de hardware m-au determinat. Initial am luat xbox one dar am renuntat o perioada la gaming. Motivul este migratia prietenilor la ps4 si comunitatea scazuta de pe live. Vorbind de grafica, vezi Gears of War UE, care ruleaza in 1080p la 60fps si o sa te cam mire ce poate face one-ul cu "amaratul" de ddr3. Din punctul meu de vedere, totul consta in optimizare si interesul developerului.

    Revin si ma repet. MGS este identic pe ambele console, din toate punctele de vedere.

    In fine, fiecare cu parerea lui. Ce ma deranjeaza sunt conceptiile bazate pe internet si pe e mai bun ca ram-ul are 4 in coada.
    Gears Ultimate Edition e de fapt remaster-ul primului joc din serie, Gears of War 1, e normal sa ruleze la 1080p 60 Hz. Eu am rulat Gears of War 1 pe o grafica integrata de la Intel [HD 4600 mai exact] si l-a dus in 1080p playable. Sa vedem Gears of War 4, eu de ala spuneam ca l-am vazut intr-un trailer si arata wow.

    Arata la fel de bine ca Uncharted 4 sau nu arata?



    PS. Mi se pare mie sau, urmarind trailerele de la Uncharted 4, ultimul trailer vizionat prezenta o scadere a calitatii imaginii fata de primele lansate acum 1 an?

  2. #42 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by nurv View Post
    PS. Mi se pare mie sau, urmarind trailerele de la Uncharted 4, ultimul trailer vizionat prezenta o scadere a calitatii imaginii fata de primele lansate acum 1 an?
    sper sa nu fie ca la Watchdogs ...

  3. #43 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    Atat de "optimista" e lumea cu generatia actuala de console incat se discuta deja de urmatoarea? Eu mi-s fericit cu ale mele..
    Actualele console sunt pe piata de aproape doi ani de zile. In perioada asta eu sincer nu prea am intalnit jocuri prea spectaculoase(parerea mea) Nu vorbesc aici de gameplay, ci mecanica si grafica. Probabil unii aasteapta PS5, poate intradevar vom vedea o ddiferenta intre PS4 si PS5 cum sa vazut de le PS2 la PS3

    De exemplu joc acum Btaman AK pe PS4, citeam cum ca grafica jocului e laudata. Pe mine unu ma lasat foarte rece, plin de pixeli peste tot, care anti aliasing? Ori eu am devenit prea prietentios or televizoru meu e stricat ori am dreptate. Uitativa la Infamous SS, da un joc de laudat, Batman? Un joc ok, nimic mai mult(mama mia ce explozii urate am vazut in joc).

    Si ma intreb, cand oare o sa iasa jocuri unu dupa altu la standardul graficii Infamous, vai ce iluminari pe acolo si efecte. La naiba, au trecut doi ani si inca scot astia remasterizari. Parca se vorbea ca PS4 are 8x forta unui PS3(poate vb prostii dar asa tin minte vorbe legate de hardware), unde-i forta aia ca nu o vad??

    Call of duty Ghost si Advanced Warfare? Ce next gen ma? In afara de rezolutie mai mare nimic, o grafica de carton. Black Ops 3 Beta, la fel! Unde is jocurile next gen, greatness awaits, serios?
    PS4 trebuia sa se numeasca PS3 V2.0

    P.S. Da da, eu is ala care pune multa atentie si pe grafica, suntem in 2015. Cine sare si zice ca grafica nu conteaza il rog sa-si puna consola pe televizor SD

  4. #44 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    In sfarsit cineva care se plange de Anti Aliasing, credeam ca sunt singurul Cat despre grafica, si eu o pun pe primul loc urmata de o poveste si muzica buna( witcher 3). Cred ca exagerezi cand spui ca PS4 trebuia sa se numeasca PS3 v2. Te rog sa compari titlurile de ps3 cu cele de PS4, e o diferenta de la cer la pamant. Cat despre remasterizari, sunt doar pentru cei care n-au jucat un anume joc pe consola precedenta. Nu inteleg de ce unii sunt asa revoltati in privinta lor

  5. #45 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Problema cu generatia actuala de console este ca hardware-ul este mult prea slab. Cand au iesit in 2013, componentele lor erau la un nivel mediu de performanta. Doi ani mai tarziu, sunt depasite din orice punct de vedere. Asta se intampla din cauza faptului ca Sony si Microsoft vor sa ofere un pret cat mai accesibil. La 400$, nu poti oferi minuni. Va amintesc ca Microsoft a vandut 360-ul in pierdere timp de 4 ani, chiar si la pretul urias la care era - dar atunci era altceva. Consolele erau foarte puternice, iar preturile din primii ani - 500-600$ - se justificau intru totul. Acum e doar un ecosistem care costa mult prea mult raportat la cat ofera consumatorului.

    De ce vorbim doar de grafica? Hai sa vorbim un pic si de performanta. Cat e de firesc ca Witcher 3, dupa n update-uri, sa ruleze la 15-20FPS pe PS4? Ma amuza cum scrie pe coperta "defines next-gen". Sigur ca da. De ce doar remaster-urile ruleaza la 60FPS, iar restul de 98% din jocuri ruleaza la doar 30? Si culmea, de multe ori, nici macar nu e stabil la performanta aia. Si chiar si la nivelul asta, grafica e mediocra. Jocurile sunt din cale afara de scumpe, iar "sale-urile" lor cu 10% off care au loc de 3 ori pe an sunt jenante. Pe deasupra, ai de platit si pentru online - online care nu merge cel putin o data pe saptamana, desi Sony a crescut cu optimism pretul pentru PS+ foarte recent. Ei, in circumstantele astea, cand ii aud cu povesti gen : "Our primary goal is to offer our users the ultimate experience", primul lucru pe care imi vine sa il fac e sa imi arunc PlayStation-u' pe geam. Bine ca mi-am amintit ca are si ala o valoare monetara, motiv pentru care l-am vandut.

    Chiar si in conditiile astea, sunt doua tabere. Unii sustin sus si tare ca PlayStation-ul distruge XBOX-ul, altii spun ca XBOX-ul e "the real deal". Serios? 1080P vs. 900P? In conditiile in care grafica e practic identica, iar performanta la fel, pretul pentru online la fel, pretul pentru jocuri la fel? Singurul lucru care separa platformele astea sunt exclusivitatile - atat. E singura diferenta reala. In rest, sunt practic doua versiuni ale aceluiasi produs mediocru.

    Tot ce imi doresc, de dragul celor care inca le cumpara consolele, e sa iasa la rampa cu urmatoarea generatie cat mai curand posibil. Lumea e relaxata, din cate vad si crede cu tarie ca PS5 va iesi peste vreo 5 ani. Parerea mea e ca daca aceste console vor avea si ele o durata de viata de 7 ani, nu va fi bine. Cu hardware-ul de acum, in ultimii lor ani de viata, target-ul va fi de 15FPS. Dar sunt convins ca si atunci vor fi destui care vor spune "Pe mine ma intereseaza gameplay-ul si povestea, nu frame-urile si grafica.".

  6. #46 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by ACT View Post
    Cat despre remasterizari, sunt doar pentru cei care n-au jucat un anume joc pe consola precedenta. Nu inteleg de ce unii sunt asa revoltati in privinta lor
    Suntem revoltati ca developerii in loc sa se orienteze spre titluri noi isi pierd vremea cu remasteruri, si tot vin, si mai vin. Ar vinde fomistii astia si prezervative folosite daca ar putea.

    Sa nu mai vorbesc de jocurile indie care au inundat PS4. Unele sunt bune si de laudat dar unele nu cred ca ar fi avut succes nici pe PS2. Ce se da acum ca si freebie la PS+ Plin de indie games de toata jena. In doi ani nu au bagat un joc AAA, macar un Kilzone SF.

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca atat Microsoft cat si Sony vor trebui sa-si diminueze durata de viata a unei console... in special datorita competitiei. Daca pe vremea lui Xbox 360 si PS3 nu exista mai nimic pe piata (in afara de PC), in ziua de azi ajunge pana si un amarat de device (gen Android sau iOS) sa se apropie de performantele unei console "next-gen". Probabil la anul vom vedea jucarii gen nVidia Shield 2 capabile de putere de procesare 4K serioasa... Chiar daca Microsoft si Sony se vor baza in continuare pe exclusivitati si baza mare de publisheri, developeri, etc... nu vor putea ignora faptul. Nici macar Nintendo, Square Enix & Co. nu mai pot ignora mobile gaming-ul... mobil care dupa cum se vede deja se apropie de desktop performance (vezi iPad Pro).

    Prin urmare, eu cred ca in maxim 2-3 ani vom vedea noi console. Cam tot pe atunci 4K-ul ar trebui sa fie un mainstream... Timp berechet sa ne bucuram de generatia actuala... zic eu

  8. #48 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Suntem revoltati ca developerii in loc sa se orienteze spre titluri noi isi pierd vremea cu remasteruri, si tot vin, si mai vin. Ar vinde fomistii astia si prezervative folosite daca ar putea.

    Sa nu mai vorbesc de jocurile indie care au inundat PS4. Unele sunt bune si de laudat dar unele nu cred ca ar fi avut succes nici pe PS2. Ce se da acum ca si freebie la PS+ Plin de indie games de toata jena. In doi ani nu au bagat un joc AAA, macar un Kilzone SF.
    Am spus asta de câteva ori pe aici și mi-am luat la "fluierături"... Tot ce s-a dat la plus pana acum tinde spre bătaie de joc, dar na, asa e când faci bani grămadă și știi ca orice ai face, produci în continuare.

    În alta ordine de idei, eu nu susțin ideea aceasta cu scurtarea duratei de viata a consolelor. Pana la urma, în asta consta specificul consolelor în detrimentul PC-urilor, știi ca îți iei o consola și 5-6 ani o folosești fără probleme. Neajunsurile vin din lenea developerilor care nu se mai chinuie deloc cu optimizările. Un contra-exemplu îl reprezinta cei de la la rockstar care pe un hardware extrem de limitat (PS3 și x360) au scos minunăția de gta5.

  9. #49 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Sustin ce scrie tudomih. Daca si consolele ajung sa fie schimbate la 2 ani, nu mai facem nimic. Consola este un aparat pe care il iei pentru minim 5 ani fara sa incepi sa te intrebi cand este anuntat un joc nou, daca iti ruleaza bine sau nu.

    Ca o parere personala, PS4 si Xbox1 trebuiau denumite PS3s si Xbox360s.

  10. #50 SP
    Banned nurv's Avatar
    , eu nu susțin ideea aceasta cu scurtarea duratei de viata a consolelor. Pana la urma, în asta consta specificul consolelor în detrimentul PC-urilor, știi ca îți iei o consola și 5-6 ani o folosești fără probleme. Neajunsurile vin din lenea developerilor care nu se mai chinuie deloc cu optimizările. Un contra-exemplu îl reprezinta cei de la la rockstar care pe un hardware extrem de limitat (PS3 și x360) au scos minunăția de gta5.
    Pe vremea cand s-a lansat PS3, desi GPU-ul era ceva pe care s-a mai lucrat [un 7900GT putin modificat], procesorul era un extraterestru, nu se asemana deloc cu procesoarele x86 din PC-uri.

    Primele jocuri / portari multiplatforma aratau si mergeau mai prost decat echivalentul pe xbox 360, tocmai din acest motiv. A fost nevoie de multa munca si de mult studiu [si asta doar din partea studiourilor first party ale SONY] pentru a invata arhitectura CELL, pentru a invata sa programeze CELL-ul si pentru a-l putea folosi in final la task-uri de grafica.

    In mod normal un CPU nu este decat o unitate aritmetico-logica, fara nicio treaba cu partea de grafica. CELL era altceva, avea un core Power PC pe 64 de biti relativ asemanator cu un procesor x64 dar mai avea 6 sateliti [SPE-uri] cu o arhitectura mult mai apropiata de cea a procesoarelor grafice [optimizate pentru calcule in virgula mobila in simpla precizie].

    Astfel, Uncharted, Killzone si God of War s-au remarcat [datorita graficii in primul rand] deoarece programatorii au invatat cum sa foloseasca satelitii din CELL la chestii de grafica, ajutand GPU-ul consolei. Toate efectele de post procesare a imaginii precum si implementarea antialiasingului [MLAA] s-a facut pe CELL nu pe GPU.

    De asta aratau mult mai bine decat jocurile multiplatforma si de aici s-a nascut legenda cu "producatorii nu au stors inca tot din consola".

    La PS4 treaba e diferita, nu mai are nimic ezoteric in arhitectura, nu mai exista un CPU pentru care producatorii sa aiba nevoie de timp pentru a-l pune la treaba la adevarata sa valoare. La PS4 avem un APU absolut banal, de la AMD, care contine un procesor cu o arhitectura pe 64 de biti arhicunoscuta si un GPU bazat pe un Radeon 7870 cu cateva modificari aduse de SONY.

    Arhitectura asta e arhitectura de PC, dezvoltatorii au peste 20 de ani de experienta DEJA in a o programa, iar "producatorii nu au stors inca tot din consola" devine un nonsens. Pentru cei care inca mai asteapta ca producatorii sa stoarca tot ce pot din HW-ul PS4 si XBone. Nu mai au ce sa scoata, nu mai au nevoie de timp sa invete ceva nou pentru ca lucreaza pe o arhitectura arhicunoscuta care nu e cu absolut nimic diferita de un PC banal.

    Iar micile optimizari pe care le vor face nu vor rezulta in creatii ludice de talia Uncharted 2 sau Killzone 2 pe PS3. Ghosts rula la 1080p pe PS4 dar peste tot unde am citit lumea se plangea de sacadari si frame drops. Battlefield 4 pe PS4 arata ca Battlefield 4 pe PC pe cel mult MEDIUM, Killzone Shadow Fall arata foarte bine [exclusivitate] dar ruleaza multiplayer-ul in rezolutie SUB Full HD - 960x1080 [au fost amenintati si cu un proces pe treaba asta].

    Iar cea mai mare dezamagire grafica este Uncharted 4. Am vazut primul trailer acum 1 an, WOW. Deci, WOW. Incredibil. Apoi am vazut acum cateva luni ultimul trailer ingame. Am crezut ca e o remasterizare initial. A se vedea pozele din atasament. Nu contest ca jocul e foarte cinematic si atmosferic, dar, spalacitura aia de imagine stearsa si fara detalii reprezinta NEXT GEN ?!? Arata mai prost decat Uncharted-ul de pe Playstation 3.

    Au un hardware mult prea slab din start, CPU-ul e AMD care stau foarte prost la performanta single thread si desi are 8 nuclee, sunt la 1.8Ghz, la o frecventa foarte mica, in conditiile in care pe PC s-a constatat ca AMD are nevoie de 4 GHZ + >> pentru a pune in valoare acele nuclee. Iar jocurile gen Uncharted sunt dependente de CPU - fizica complexa, secvente cinematice. Rezultatul? Spalacitura aia de imagine. Sincer, trailerul ala face de rusine seria toata ziua.

    Acuma ca conteaza doar gameplay si story, ptr asta puteam ramane la PS3 linistiti nu trebuia PS4. Adevarul este ca sunt multi care se plang de performanta noilor console iar producatorii din pacate nu mai au ce stoarce din ele din simplu motiv ca sunt mult prea slabe de la lansare. Eu cred ca generatia asta e un mare FAIL, si din punct de vedere al jocurilor si din punct de vedere al performantelor. Generatia trecuta a fost un succes rasunator in comparatie. Iar aia dinainte si mai si...
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg

  11. #51 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by nurv View Post
    ...Iar cea mai mare dezamagire grafica este Uncharted 4. Am vazut primul trailer acum 1 an, WOW. Deci, WOW. Incredibil. Apoi am vazut acum cateva luni ultimul trailer ingame. Am crezut ca e o remasterizare initial. A se vedea pozele din atasament. Nu contest ca jocul e foarte cinematic si atmosferic, dar, spalacitura aia de imagine stearsa si fara detalii reprezinta NEXT GEN ?!? Arata mai prost decat Uncharted-ul de pe Playstation 3....
    Oau, are you for real!?... Si atasezi poze luate dintr-un video de pe youtube compresat la maxim! Gizas...threadul asta e ...n-am cuvinte

  12. #52 SP
    Banned nurv's Avatar
    Fi atent 2 capturi de ecran, ambele din video-uri de youtube "compresate la maxim" la rezolutie de 720p, ce zici? Faptul ca e compresat eventual prezinta artefacte de imagine [iar aici pozele sunt extrem de clare], nu scade calitatea texturarii... si sunt redate la 720p deci cam asa arata jocul in realitate...
    Attached Images Attached Images faceoff_commentary.jpg faceoff.jpg

  13. #53 SP
    Banned nurv's Avatar
    BTW, tot netul vorbeste despre asta, lumea e nemultumita si asteapta explicatii. Va iesi scandal ca si in cazul Killzone 2 si Shadow Fall [cand s-a lasat cu proces]. In realitate Uncharted 4 arata mult mai prost decat ce au prezentat in trailerul initial.
    Attached Images Attached Images uncharted-4-e3-vs-psx-comparison-graphics-downgrade.png

  14. #54 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    (mama mia ce explozii urate am vazut in joc).

    Cele mai tari explozii sunt in mad max

  15. #55 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by nurv View Post
    Pe vremea cand s-a lansat PS3, desi GPU-ul era ceva pe care s-a mai lucrat [un 7900GT putin modificat], procesorul era un extraterestru, nu se asemana deloc cu procesoarele x86 din PC-uri.

    Primele jocuri / portari multiplatforma aratau si mergeau mai prost decat echivalentul pe xbox 360, tocmai din acest motiv. A fost nevoie de multa munca si de mult studiu [si asta doar din partea studiourilor first party ale SONY] pentru a invata arhitectura CELL, pentru a invata sa programeze CELL-ul si pentru a-l putea folosi in final la task-uri de grafica.

    In mod normal un CPU nu este decat o unitate aritmetico-logica, fara nicio treaba cu partea de grafica. CELL era altceva, avea un core Power PC pe 64 de biti relativ asemanator cu un procesor x64 dar mai avea 6 sateliti [SPE-uri] cu o arhitectura mult mai apropiata de cea a procesoarelor grafice [optimizate pentru calcule in virgula mobila in simpla precizie].

    Astfel, Uncharted, Killzone si God of War s-au remarcat [datorita graficii in primul rand] deoarece programatorii au invatat cum sa foloseasca satelitii din CELL la chestii de grafica, ajutand GPU-ul consolei. Toate efectele de post procesare a imaginii precum si implementarea antialiasingului [MLAA] s-a facut pe CELL nu pe GPU.

    De asta aratau mult mai bine decat jocurile multiplatforma si de aici s-a nascut legenda cu "producatorii nu au stors inca tot din consola".

    La PS4 treaba e diferita, nu mai are nimic ezoteric in arhitectura, nu mai exista un CPU pentru care producatorii sa aiba nevoie de timp pentru a-l pune la treaba la adevarata sa valoare. La PS4 avem un APU absolut banal, de la AMD, care contine un procesor cu o arhitectura pe 64 de biti arhicunoscuta si un GPU bazat pe un Radeon 7870 cu cateva modificari aduse de SONY.

    Arhitectura asta e arhitectura de PC, dezvoltatorii au peste 20 de ani de experienta DEJA in a o programa, iar "producatorii nu au stors inca tot din consola" devine un nonsens. Pentru cei care inca mai asteapta ca producatorii sa stoarca tot ce pot din HW-ul PS4 si XBone. Nu mai au ce sa scoata, nu mai au nevoie de timp sa invete ceva nou pentru ca lucreaza pe o arhitectura arhicunoscuta care nu e cu absolut nimic diferita de un PC banal.

    Iar micile optimizari pe care le vor face nu vor rezulta in creatii ludice de talia Uncharted 2 sau Killzone 2 pe PS3. Ghosts rula la 1080p pe PS4 dar peste tot unde am citit lumea se plangea de sacadari si frame drops. Battlefield 4 pe PS4 arata ca Battlefield 4 pe PC pe cel mult MEDIUM, Killzone Shadow Fall arata foarte bine [exclusivitate] dar ruleaza multiplayer-ul in rezolutie SUB Full HD - 960x1080 [au fost amenintati si cu un proces pe treaba asta].

    Iar cea mai mare dezamagire grafica este Uncharted 4. Am vazut primul trailer acum 1 an, WOW. Deci, WOW. Incredibil. Apoi am vazut acum cateva luni ultimul trailer ingame. Am crezut ca e o remasterizare initial. A se vedea pozele din atasament. Nu contest ca jocul e foarte cinematic si atmosferic, dar, spalacitura aia de imagine stearsa si fara detalii reprezinta NEXT GEN ?!? Arata mai prost decat Uncharted-ul de pe Playstation 3.

    Au un hardware mult prea slab din start, CPU-ul e AMD care stau foarte prost la performanta single thread si desi are 8 nuclee, sunt la 1.8Ghz, la o frecventa foarte mica, in conditiile in care pe PC s-a constatat ca AMD are nevoie de 4 GHZ + >> pentru a pune in valoare acele nuclee. Iar jocurile gen Uncharted sunt dependente de CPU - fizica complexa, secvente cinematice. Rezultatul? Spalacitura aia de imagine. Sincer, trailerul ala face de rusine seria toata ziua.

    Acuma ca conteaza doar gameplay si story, ptr asta puteam ramane la PS3 linistiti nu trebuia PS4. Adevarul este ca sunt multi care se plang de performanta noilor console iar producatorii din pacate nu mai au ce stoarce din ele din simplu motiv ca sunt mult prea slabe de la lansare. Eu cred ca generatia asta e un mare FAIL, si din punct de vedere al jocurilor si din punct de vedere al performantelor. Generatia trecuta a fost un succes rasunator in comparatie. Iar aia dinainte si mai si...
    Foarte corecte informații, pe multe dintre ele le știam, dar eu nu sunt în totalitate de acord cu ideea potrivit căreia HW-ul actual e mult prea slab. Deși comparația e grosiera și repetitiva, pe 512 ram s-a făcut gta 5 și, culmea, chiar funcționa fluent.

  16. #56 SP
    Member Victor420's Avatar
    nurv, frate esti un 'meme' pe doua picioare.



    Se stie deja ca in gameplay, jocul nu arata la fel de bine ca si in cutscene-uri. Nu mai incerca sa le compari pe cele doua cu poze la rezolutii pixelate.

  17. #57 SP
    Banned nurv's Avatar
    De slab nu e slab, e decent. E mult prea slab pentru sfarsitul lui 2015 cand incepem sa vorbim de 4K si realitati virtuale in 4K iar pe PS4 ne gandim ca poate in viitor ar trebui sa coboram rezolutia la 720p pentru 60fps la jocurile noi... asta e trist. Cand o consola next-gen are probleme in a rula in 1080p [rezolutie de niste ani buni] la 60fps, e o problema la modul general, in special in ceea ce priveste viitorul acestei console. Vom ajunge spre sfarsitul duratei de viata, prin 2018, sa rulam in 720p... cam nasol nu crezi? Ar trebui sa merem inainte nu inapoi.

  18. #58 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu sunt multumit de cum arata si se vede un ps4 , arata categoric mult mai bine decat vechiul xbox 360 ( ca de exemplu in BF4 , iar hartile pe noapte sunt cireasa de pe tort)

    cand am vazut infamous SS am ramas cu gura cascata , asa ca astept ca si U4 sa fie misto.

  19. #59 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Concurs de intrebare de logica
    Ce legatura au: complexitatea procesorului PS3, succestul financiar PS2, arhitectura Pc like al PS4 si videoclipurile Youtube al unui joc nelansat cu PS5?
    Asteptam raspunsurile dvs. pe adresa "[email protected]"
    Castigatorul va avea deosebita onoare de a-mi precomanda si achita o copie a jocului Uncharted 4 in scopuri de analize stiintifice.
    Mult succes.

  20. #60 SP
    Banned nurv's Avatar
    Iti spun eu, multi isi doresc o lansare mult mai devreme pentru Playstation 5 in speranta ca va avea acel HW care o va tine in top 6-7 ani fara probleme. Pentru ca multi sunt nemultumiti de PS4 [cei care au jucat Ghosts s-au plans de frame drops, unii cu Witcher 3 se plang de low fps, cei care au jucat Shadow Fall Multiplayer s-au plans si au dat in judecata Sony ptr ca jocul nu era 1080p cum au promis si lista continua]. Ori astea nu sunt lucruri normale atatea plangeri la o consola next gen care trebuie sa stea pe piata inca 5 ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts