Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 32 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast
Results 561 to 580 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #561 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Mda, si la mine au fost anulate comenzile pentru PS Vita si WiiU cu acelasi mesaj sfidator limbii romane: "Comanda este anulat."
    Cei ce au facut sesizari la ANPC pentru dol.ro pentru astfel de situatii au primit vreun raspuns?

    In alta ordine de idei, ce parere aveti de pretul acestei nebunii de ceas? Se merita cele 75 de lire?
    http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A3P5ROKL5A1OLE

  2. #562 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    era de asteptat ca asa se va intampla. Am vazut si eu acum mailul de la diverta. Ar fi fost o surpriza mare sa il trimita. Acum 2 ani am avut comanda de kinect de bf anulata. Anul trecut de vita anulata, iar anul acesta la fel. Nu inteleg de ce mai stau astia pe piata, avand in vedere ca vand produse fictive.

  3. #563 SP
    Member musat's Avatar
    La Diverta in fiecare BF au avut PSV la un pret foarte mic si se pare ca a fost numai pe site (la misto). Daca anul trecut nu au avut probleme cu legea, anul asta de ce nu ar face la fel?

  4. #564 SP
    Member bdevil's Avatar
    Cei care ati facut comenzi la dol, bagati o reclamatie la ANPC online, eventual puneti print screen-uri si confirmarile comenzilor din e-mail. Merita reclamati de toata lumea. Prea mult timp pierdut cu BF-ul asta, dupa ce ca unii mai intarzie la munca si mai stau si treji.

  5. #565 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Gata, mi-au trimis si mie mail-ul...

    "Comanda dumneavoastra cu numarul 46670 din data de 2015-11-20 a fost procesata. Comanda este anulat.

    Comentarii: Buna ziua,

    din pacate comanda dumneavoastra a fost anulata deoarece produsul comandat nu mai este disponibil. Cu stima, Echipa dol.ro.

    Pentru orice detalii suplimentare va stam la dispozitie.

    Va multumim
    Echipa Diverta"

  6. #566 SP
    Member gabytro's Avatar
    OPC. E SIMPLU un mail! Si va da produsul fara discutii

  7. #567 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Multam emag pentru ceas & Diverta pentru Wii U (sunt cumva singurul care a primit consola? lol...)
    Attached Images Attached Images img_1384.jpg img_1388.jpg

  8. #568 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am depus eu o reclamatie la ANPC. Daca ar face toti cei carora le-a fost anulata comanda, poate s-ar lua masuri mai drastice. Mi se pare aiurea ca an de an sa vinzi niste produse fictive.

  9. #569 SP
    Junior Member Sergiu23's Avatar
    Salutare tuturor, eu mi-am comandat ps4 de la Media Galaxy pe data de 20 nov. si inca nu am primit nici macar semn cum ca ar fi in drum spre mine. Pe contul de la Media Galaxy imi apare '' Comanda procesata integral'' fara nici un cod AWB. A primit cineva colet de la Altex/Media Galaxy dupa o comanda facuta in 20 nov?

  10. #570 SP
    Member musat's Avatar
    Stai linistit. Daca este de la Altex nu sunt probleme gen anulare comanda ca "nu mai este produsul in stoc"

  11. #571 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Multam emag pentru ceas & Diverta pentru Wii U (sunt cumva singurul care a primit consola? lol...)
    Sigur ca esti singurul pentru ca doar o consola au avut

  12. #572 SP
    Junior Member humanage's Avatar
    Quote Originally Posted by Sergiu23 View Post
    Salutare tuturor, eu mi-am comandat ps4 de la Media Galaxy pe data de 20 nov. si inca nu am primit nici macar semn cum ca ar fi in drum spre mine. Pe contul de la Media Galaxy imi apare '' Comanda procesata integral'' fara nici un cod AWB. A primit cineva colet de la Altex/Media Galaxy dupa o comanda facuta in 20 nov?
    La fel a fost si la mine: status neschimbat pe site si ma trezesc cu SMS de la curier pt livrare. Doar ca eu dupa aproape doua zile am fost in magazin si am cumparat ce ma interesa, asa ca am refuzat livrarea.

  13. #573 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Sigur ca esti singurul pentru ca doar o consola au avut
    Aia pe care o uitase angajatii sa o ascunda din magazin

  14. #574 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Si eu am primit acel mail frumos. Cand ajung acasa trimit si eu mail la opc/anpc/cine dzeu m-o asculta

    Sent from my Vodafone Smart ultra 6 using Tapatalk

  15. #575 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Credeti ca rezolvati ceva? Serios intreb. Adica am si eu comanda si ma gandeam sa dau o sesizare, dar cred ca nu se intampla nimic.

  16. #576 SP
    Member renatoman's Avatar
    eu am fost sunat de unu de la magazinutau.ro am facut o comanda de 70 ron...anulata stoc epuizat cica...

  17. #577 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Am bagat si eu acum o reclamatie la ANPC. Poate o sa le dea o amenda celor de la Diverta, sa se invete minte si sa isi rezolve problemele cu site-ul/stocul/seriozitatea.

  18. #578 SP
    Member musat's Avatar
    O sesizare/plangere nu are de ce sa strice, daca ii lasati fara sa faceti cate ceva, la anul o sa fie FIX la fel.

  19. #579 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Exact. Chiar rog pe toata lumea in aceeasi situatie sa faca o plagere. Este foarte usor de facut pe site-ul ANPC.

  20. #580 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ar fi cineva interesat de consola Wii U White? Ma gandisem sa intreb aici daca o doreste careva, ca tot s-a ivit ceva neasteptat in familie, si am nevoie de banuti.
    M-am gandit insa, sa fac un fel de concurs sa zicem: tot ce ar putea iesi (nu va ganditi la sume astronomice, cat va lasa acolo inima) peste acei 500 ron (atat am dat pe ea), sa fie donati catre CG.

    Si nu numai asta, cel care cumpara consola, se alege si cu un premiu din partea mea: o cana personalizata (poate fi termosensibila chiar, sau cana cu maner si interior colorat ), cu o poza/poze personale, games related, etc, orice va doriti.
    Singura problema ar fi, ca le pot livra doar in Bucuresti, asa ca daca e cineva interesat, e bine sa aveti un prieten/ruda aici.
    Let me know.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 32 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts