Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 186

Thread: Lost Planet 2

  1. #101 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    in seara asta imi ajungeee

  2. #102 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    in seara asta imi ajungeee

    E urat jocu'. Te-am mintit doar sa il iei!

  3. #103 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    da ii de 5

  4. #104 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    ook, il trimit inapoi la Gameshop prin curier

    Trimis. Bine ca nu apucasem sa-l desfac.

  5. #105 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Diesel, ce-i cu tine? Jocul merita fiecare banut. E super fun.

    Rasko lasa omul in pace, nu mai fi rau...

  6. #106 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    [sarcasm] Trimis. Bine ca nu apucasem sa-l desfac [/sarcasm]

    Am jucat aseara putin de tot din campanie, sa vedem prima intalnire cu un boss

  7. #107 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    mai un pic pana la Over-G

  8. #108 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    [sarcasm] Trimis. Bine ca nu apucasem sa-l desfac [/sarcasm]

    Am jucat aseara putin de tot din campanie, sa vedem prima intalnire cu un boss
    Mi-am dat seama de ce crezi ca am pus zimbetul dupa. Am vrut doar sa te provoc sa ne spui parerea ta.

  9. #109 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Prea multa psihologie inversa pentru un singur thread lol

  10. #110 SP
    Member justamodel's Avatar
    Prima impresie: rofl @ instaling screen

  11. #111 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    L-am primit si eu aseara (multumesc lui Sanjuro pentru cadou) si vreau sa spun doar atat: Notele date in review-uri nu ii fac cinste. Jocul este demential. Si spun asta in urma jucarii lui de unul singur. Nu vreau sa imi imaginez cum este in co-op.

  12. #112 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Dj Mo, pai facem o treaba?
    La concluzia asta am ajuns si eu. Adica da, am patit sa mor de mai multe ori la rand intr-un interval scurt in campanie (ca de asta se plangeau cel mai mult cei de la gamespot si IGN), dar asta ca nu eram atent (VS shotgun to the head ).

    Jocul ar fi fost de zece ori mai fain daca ar fi fost implementate mai bine anumite chestii de story, de voice acting. Ma gandesc ca ar fi mers ceva palavrageala intre colegi in timpul misiunilor, gen Bad Company 1&2, ca prea e liniste in anumite portiuni ale misiunilor. Anyway, am observat ca am ramas cu defect profesional din Bad Company 2, ma tot dau jos din roboti sa ii repar

    ---------- Post added 23-05-2010 at 09:40 PM ----------

    Si am ajuns la misiunea cu trenul. Si atat.

    ---------- Post added 23-05-2010 at 09:53 PM ----------




  13. #113 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Tu incearca sa-i repari ca te omoara akrid-ul. Aici cind robotul scoate fum apesi ca nebunul pe cerc sa te ejectezi.

  14. #114 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    L-am jucat și eu azi la un prieten �n CO-OP , pare foarte bun jocul , mă cam enervează ținta dar o să mă obișnuiesc cu ea .
    O să-l comand și eu , se bagă cineva la campanie co-op?

  15. #115 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Pfoaiii, in continuare nu pot sa inteleg simtul de umor ciudat al japonezilor. Dupa ditai misiunea cheltui niste credits pe niste bonusuri random; cu aceeasi cantitate de puncte pot castiga o arma noua sau (get rready...) sa-mi scrie deasupra capului "Yummy yummy in my tummy!" sau "Real men wear glasses"

    ---------- Post added 25-05-2010 at 11:38 PM ----------

    Si inca o treaba: daca stie cineva cum functioneaza sistemul de punctaj, sa-mi spuna si mie. La misiunea cu trenul am strans 16 cutii, am dat lovitura finala la boss, am activat 3 data posturi, am lucrat ca un sclav la incarcat si racit si tras cu tunul si primesc nota B si 2400 de puncte, in timp ce doi din echipa au facut cate 6000 de puncte si rank S.

  16. #116 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    E in functie de kill, shots si regen. Cu cit mai multe din primele 2 cu atit mai multe puncte ai, insa daca mori de multe ori si faci regen le pierzi. Deasemeni conteaza si activarea posturilor si ce mai spui tu acolo.

  17. #117 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    A mai observat cineva incompetența AI-ului din single player? (vorbesc de echipa)
    Ori mi se pare mie ori sunt cam degeaba

  18. #118 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Lost Planet 2: Map Pack #2 Announced

    The new Map Pack #2 for Lost Planet 2 has been announced, featuring two maps called Dockyard Battle and Frozen Wasteland. Be particularly excited for the latter, as it brings back the setting of the the first game that was popular in Lost Planet: Extreme Condition. The Dockyard Battle map is for sixteen players set in place explored in the Episode 4 of the Campaign Mode.

    Map Pack #2 will hit PSN on June 1st and Xbox LIVE on June 2nd, costing $4.99 or 400 Microsoft Points respectively.
    Attached Images Attached Images dockyard_001_bmp_jpgcopy-1024x576.jpg dockyard_002_bmp_jpgcopy-1024x576.jpg dockyard_003_bmp_jpgcopy-1024x576.jpg frozen_wasteland_003_bmp_jpgcopy1-1024x576.jpg frozen_wasteland_002_bmp_jpgcopy1-1024x576.jpg frozen_wasteland_001_bmp_jpgcopy1-1024x576.jpg

  19. #119 SP
    Member griever666's Avatar
    Hello...threadul asta vad ca e cam mort...
    Anyway, am doua coduri de avatare Lost Planet 2 pt xbox. Cine e interesat sa-mi dea PM si i le dau.

  20. #120 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    S-au trezit producatorii ca ar fi cazul de reparat niste treburi. Foarte bine
    PlayStation LifeStyle Massive Lost Planet 2 Patch Incoming

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Lost Planet 3 By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 28 Last Post: 28-08-2013, 15:29
  2. Lost Planet 3 anuntat By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 11-04-2012, 15:06
  3. Replies: 22 Last Post: 16-01-2009, 16:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts