Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18
Results 341 to 351 of 351

Thread: Assassin's Creed: Origins

  1. #341 SP
    Manager paul's Avatar
    Vor sa adauge 60fps:

  2. #342 SP
    Member adin33's Avatar
    A apărut patch-ul 1.60 cu 60 fps.

  3. #343 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    A apărut patch-ul 1.60 cu 60 fps.
    Doar pentru NextGen?

  4. #344 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    Doar pentru NextGen?
    Current gen, dar da. Posibil sa fi dus X1X-ul un 1080p 60fps, dar nah, trebuie sa faca si ei oamenii sa treaca la generatia noua (care de fapt nu mai este noua, fiind lansata de aproape 2 ani deja).

  5. #345 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Daca nu ma insel si Odyssey are nu?


    PS: un pret bunicel pentru vreo 3 jocuri cu doate DLC-urile daca nu ma insel -- Assassin's Creed Odyssey — Ultimate Edition la 145 RON pe PSN.

  6. #346 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, Odyssey a primit primul, patch pt 60fps.

    Asta e preferatul meu din trilogia recenta, pentru locatie, poveste, personaje, atmosfera, combat si posibil din toata seria AC.

    Avem aici mai multe detalii:

  7. #347 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    Salutare cum beneficiez de update? pur si simplu bag dvd u cu jocu si isi face el update automat? intreb pt ca nu am jocul inca dar il iau astazi

  8. #348 SP
    Member adin33's Avatar
    Da, își face singur update.

  9. #349 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by robertBBC View Post
    pur si simplu bag dvd u cu jocu si isi face el update automat?
    Nu-i DVD, este BD. Ma distreaza cum inca si acuma mai zice lumea la orice disc CD sau DVD, ma distreaza si mai tare cand orice televizor plat este numit plasma. A vazut o data un prieten televizorul meu, mergea ceva material HDR10, se minuna omul si zicea ca se vede foarte fain pe plasma mea, am incercat sa-i explic ca este OLED nu plasma dar nu prea il interesa asa ca nu ma mai chinui sa explic diferentele. Lucrul cu plasma am auzit-o prin magazine pe raionul de televizoare de zeci de ori iar de ca sunt televizoare plate cred ca am auzit-o de sute de ori in jurul meu.
    Ii ca si cum ai zice caruta la orice are roti : ))

  10. #350 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Nu-i DVD, este BD. Ma distreaza cum inca si acuma mai zice lumea la orice disc CD sau DVD, ma distreaza si mai tare cand orice televizor plat este numit plasma. A vazut o data un prieten televizorul meu, mergea ceva material HDR10, se minuna omul si zicea ca se vede foarte fain pe plasma mea, am incercat sa-i explic ca este OLED nu plasma dar nu prea il interesa asa ca nu ma mai chinui sa explic diferentele. Lucrul cu plasma am auzit-o prin magazine pe raionul de televizoare de zeci de ori iar de ca sunt televizoare plate cred ca am auzit-o de sute de ori in jurul meu.
    Ii ca si cum ai zice caruta la orice are roti : ))
    Am ramas in urma, da ai dreptate, scuzele mele

  11. #351 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Origins Gold Edition pe PSN la 88 lei (cu PS Plus activ). Poate ne impartaseste cineva cum se misca. Este 60 FPS la rezolutie 4K fara probleme pe PS5?


    LE:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:37
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:45
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts