Lumea uita placearea de a juca efectiv si majoritatea sunt prea ocupati sa fie hateri si sa desfiinteze orice mic bug. Dar in spate sunt oameni minunati, care fac tot ce pot pentru a ne putea bucura de o experienta frumoasa.
Tipul ala de la sfarsit e... wow. Makes me want to do it even more. Daca la fiecare 10.000 de hateri se afla unul din-ala, it's worth it.
Si eu il voi cumpara (in prima zi) . In AC2 parca se regaseau in subsolul unei vile niste statui cu assasini din antichitate. De atunci tot astept o incursiune in zona antica. Ma bucur ca a aparut. Personal consider ca epoca antica si medievala sunt cele mai potrivite pentru AC.
Este normal ca unora sa le placa altora nu. Eu de exemplu nu am terminat AC 3 (am facut 70%) iar la Unity si Syndicate nu am trecut de o ora in joc. Nu mi-au placut perioadele, personajele.
Chiar sper la o poveste frumoasa in Origins si pana acum asa pare.![]()
Citesc și ma amuz. Am toată seria... Și inafara de ac1, black flag si rogue.. Nu cred ca am pierdut mai mult de o ora în restul. La origins am dat preorder la gold in momentul când am văzut ship battles. Mi-a plăcut enorm black flag pt bătăliile pe apa. Mai puțin ma interesează grafica și alte lucruri de genul când jocul îmi oferă satisfacția bătăliilor pe apa.
Sent from my SM-N910S using Tapatalk
https://www.polygon.com/platform/amp...discovery-tour
---------- Post added 28-09-2017 at 21:46 ----------
Teaser. Maine primim trailer nou.
Cum arată căștile Assassin's Creed Origins gravate cu aur | ComputerGames.ro
Vai de curcubeul meu
Nu le luati pe toate ca vreau si eu o pereche
Castile sunt misto nu zic nu dar mie personal mi-ar fi placut pe argintiu pt. ca am o sila imensa fata de culoarea haurului. Problema este pretul obscen pe care il cer pe bust si casti. Deja devine ridicola treaba asta.
Castile nu au fost facute pentru gamerii de rand, nici macar nu sunt pe Ubishop sau ceva de genul. Sunt pentru colectionari si amatorii de investitii. Editiile limitate, daca le tin in mint condition, pot fi vandute pe bani grei, mai ales daca sunt fanatici care isi doresc cu orice pret sa aiba asa ceva.
Seria asta a ajuns o manea trista.
In loc sa investeasca banii in dezvoltarea jocului ca sa nu iasa prost ca AC Unity, ii baga pe productia de casti gravate cu aur....mare-i gradina!
Pai in mod sigur printisorii de seici de prin Emirate sau milionarii Aurofili vor cumpara asa ceva.
Mai sunt si oameni bogati sanatosi la cap care nu sunt cocalari ca alde Trump sau Becali....care au ba mobilier gravat cu aur, ba pereti auriti, ba tablouri cu rame de aur, ba telefoane si casti gravate cu aur, ba cu gagici impopotonate cu bijuterii din aur (multe pe care nu le poarta niciodata)
Bill Gates si Mark Zuckerberg de exemplu, care au mai multi bani decat ei, au interioare de case decente (cu mobilier de lux tot cu stil, dar nu cu aur).
Bai nu stiu, mie-mi place. Au luat multe elemente de la Witcher 3 si noul sistem de combat mi se pare perfect pentru genul asta de joc.
Bookmarks