Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 63 1 2 3 11 51 ... LastLast
Results 1 to 20 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Battlefield 1

    Battlefield 5 Release Date Late 2016
    As for Battlefield 5, Jorgensen said: “You should assume that a Battlefield will come typically in the third quarter, when we normally have it“. This means the game should be coming out in late 2016. The reason is because the quarter of July until September is when many of the EA Sports games come out.
    Attached Images Attached Images ogimage.img.jpg

  2. #2 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Sper sa fie cel putin la fel de bun ca si 4 - nu ca chifla de hardline.Daca o sa-l scoata si pe alnush-catelea frostbite sunt curios de grafica

  3. #3 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu prea imi place directia in care merge Battlefield, mai ales dupa ultimul "efort". Puteau sa scape de multe injuraturi si pareri negative daca il scoteau DLC, 15 euro (cu indulgenta), si aia era. Nu se simtea lumea inselata. Hotii si vardistii la SRP. Eu tot sper si la un Bad Company pe langa normalul BF.

  4. #4 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    What everyone wants
    Attached Images Attached Images 12509353_1188206994543274_8086228031844850639_n.jpg

  5. #5 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu vreau BF5 dar nu cu exosuit, ci cu grafica si fluiditatea din star wars

    in rest cum sa nu-ti placa seria BF(editia militara) ?!

    un exemplu de rambo din bf3

    camper found !

    https://www.facebook.com/GamingMemes...04735532906713

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Primul Război Mondial?
    uploadfromtaptalk1456518142177.jpg

  7. #7 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    OMFG, ar fi mult prea epic!

    Eu o sa fiu fericit daca nu vad iar modern **** cu exo ****, jumping **** and all that crap.

  8. #8 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ar fi extraordinar, deja sunt prea multe shootere stabilite in prezent/viitor...

  9. #9 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Ar fi frumos dacă ar investi mai mult în poveste...

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Meh. Daca era WW2 mai ziceam, dar primul? Nu stiu ce sa zic...

  11. #11 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    e nasol daca e primul , pt ca nu prea sunt arme.. astia i-au vazut pe baietii aia ca vor sa intre pe piata cu un shooter din ww2 si s-au panicat.. baga ei ww1 , dar nu prea vreau sa joc cu armele din perioada aia

    sa vedem ce o sa iasa, insa era mult mai ok ww2.

  12. #12 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu prea vad un Battlefield asa slow-paced. Desi trebuie sa recunosc, niste batalii in transee cu 60 de playeri ar fi foarte palpitante.

    Ramane de vazut anul asta la E3.

  13. #13 SP
    Member cipvas's Avatar

  14. #14 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    e nasol daca e primul , pt ca nu prea sunt arme.. astia i-au vazut pe baietii aia ca vor sa intre pe piata cu un shooter din ww2 si s-au panicat.. baga ei ww1 , dar nu prea vreau sa joc cu armele din perioada aia

    sa vedem ce o sa iasa, insa era mult mai ok ww2.
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...of_World_War_I

  15. #15 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    În sfârșit, grafică next-gen, văd ca e optimizat bine, aștept totuși și o analiză de la Digital Foundry

  16. #16 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Mdea, nu știu ce să zic, eu cred că e filmat pe oldgen, cam varza rezoluția, măcar fps părea stabil.

  17. #17 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Dar daca elicoptere nu ie nu mai cumpar jocu.

    Sper totusi sa asculte de fanii adevarati si sa lanseze un nou titlu bad company pana la urma.

  18. #18 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Fanii adevarati (puristi) ai seriei BF nici nu vor sa auda de un alt Bad Company. Este un spin-off care a adus BF pe harta jocurilor considerate "casual" si mult simplificate fata de BF2. Este insa si jocul care a facut BF popular.

    Din gameplay-ul de mai sus imi dau seama ca Frostbite 3 nu mai este ce a fost, trebuie un upgrade serios. Low poly, jaggies...no bueno.

  19. #19 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Aia parca erau fanii ArmA.

  20. #20 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Alta categorie. Arma este mult mai tactic. BF este echivalentul CoD pentru ei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 63 1 2 3 11 51 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts