Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 63 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #441 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am jucat si eu prin EA Access. E clar ca jocul nu este gata de lansare. Din 3 meciuri de mp, am reusit sa termin doar unul, din cauza faptului ca au picat serverele.
    Campania pare destul de scurta, fiind compusa din 6 capitole. Misiunile sunt destul de repetitive, in sensul ca repeti aceleasi obiective de cel putin 2-3 ori.
    Grafic arata extraordinar, nu ma pot plange.

  2. #442 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Cand nu au picat serverele la lansare?
    Cica fiecare episod o sa fie 2-3 ore. Daca tot campaign-ul are astfel ~10 ore eu ma declar multmit.

  3. #443 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Mi se pare mie sau EA Game a divortat de Playstation si sa maritat cu XBox? Prea le sufla alora in coarne cu EA ACCES si toate cele.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  4. #444 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu ți se pare deloc, e normal. Sony s-a măritat cu Activision. EA a vrut sa ofere si la Sony, Acces, dar Sony are p..a prea mare.

  5. #445 SP
    Banned Templier's Avatar

  6. #446 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    9 pe Gamespot, 9 pe Polygon; să fie aşa bun?

  7. #447 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    E posibil sa fie cel mai bun Battlefield to date ( si cu un sg destul de bun). Am zis posibil Vom vedea.

  8. #448 SP
    Member nire's Avatar

  9. #449 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Aplicatia battlelog de pe mobil si-a facut update si acum se numeste Battlefield Companion .

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  10. #450 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Bun, serverele merg blana, nu am intampinat deloc probleme pana acum.

  11. #451 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    misto !

    am vazut ca prin aplicatia aia de pe telefon iti poti folosi emblema veche si in BF1 , cool !

  12. #452 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu am doar o singura dorinta, ca pe vineri sa am jocul de la Altex.

  13. #453 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Jocul e foarte bun, am jucat vreo 2 ore de multiplayer aseara, pe PS4, nu am intampinat lag, hartile si atmosfera nu se compara cu ce am avut pana acum in seria Battlefield. E clar o evolutie. Astept sa ii descopar si minusurile cand o sa mai treaca timpul.

  14. #454 SP
    Member cipvas's Avatar
    Personal nu pot sa spun decat Bravo DICE !!! Ce joc, ce atmosfera, ce sunet...E primul joc care ma determinat sa fac o noapte alba.

  15. #455 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    cum e campania?

  16. #456 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    E acolo, poate peste o săptămâna doua intru si in ea

  17. #457 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu am 7-8 prieteni cu care joc bf4 aproape zilnic si nu sunt inebuniti de mp-ul din bf1 , am inteles ca au nerfuit si tancurile.

  18. #458 SP
    Banned 00prime's Avatar
    BF1 rezolutie dinamica pe ps4/xb1 1100x620 - 1807x1014, + ps4 are un bug in care coboara imaginea la 160x90p(nu e o gluma)
    fps-ul pe ps4 e de 28-40~rar 50 si pe xb1 mult mai stabil pe la 40-50
    nu mai zic si ca grafica e praf, probabli setari pc low-medium
    asta cred ca e cel mai prost port pe console overall, sunt doua optiuni : 1)nu dau 2 bani pe console si au optimizat doar pentru pc sau 2)au optimizat pentru ps4 pro si au lasat xb1/ps4 in praf



    nu suportati mizeria asta, vad ca developerii deja se invata, mafia 3 rula la setari mai mici ca pc low pe ps4, acum avem asta.. si era tot asa si la mafia 3, devii au sarit inainte de lansare sa zica ca o sa aiba patch pt ps4 pro cu grafici mai bune, deci e clar ca devii la mafia 3 si bf1 si-au batut joc de consolele standard, nu e acceptabil asa ceva cand avem jocuri care arata si ruleaza excelent ca witcher 3, batman arkham knight etc.

  19. #459 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu te lua după toate porcăriile de teste care cauta nod in papura. Ai jucat beta? Ai văzut cum se misca si arata?

  20. #460 SP
    Banned 00prime's Avatar
    am jucat bf1 pe ps4 in beta-ul care avea doar mapa desert, grafic este sub bf4 si cu siguranta sub star wars battlefront, cat pentru fps eu nu pot sa fac diferenta dintre 30 si 60, dar ei au promis 900p/60fps pe ps4 si avem 620p care cade la 90p cu 30-45fps, asa ceva este pur si simplu inacceptabil

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 63 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts