Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 63 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 601 to 620 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #601 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu cred ca a fost arogant, doar ca vrea sa cumpere cate unu pentru fiecare, generos as zice

  2. #602 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Sau poate ca omul voia sa spuna ca niciun developer nu va sta sa munceasca de 2 ori pentru aceeasi bani si ca Sony prin intermediul lor o sa impinga vanzarile PS4 Pro.

  3. #603 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În UK este Remembrance Day, se ține moment de reculegere pt. cei căzuți în WW1.

    Sent from my EVA-L09

  4. #604 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    lol. ar fi epic sa nu traga nici o pusca

  5. #605 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mi-au picat in Battlepacks 2 arme si nu pot sa le pun.

    Nu le găsesc în inventory.

    Sent from my EVA-L09

  6. #606 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai alea din battlepack nu's skinuri? Le găsești daca intri la customize weapon...

  7. #607 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Da alea sunt numai skin-uri ce cad din battlepacks. Va trebui sa intri la customize weapon's cand esti in meci si le poti selecta acolo.

  8. #608 SP
    Member cipvas's Avatar
    Deci alea sunt niste "vopseluri" care se pun pe arme? Pfff....

  9. #609 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Battlefield 1 e mai bun pe PS PRO in 1080p, deocamdata analiza single player

  10. #610 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E incredibil de prost ballancing-ul in jocul asta. Squad-ul nostru si inca un squad au tinut in frau tot meciul, in echipa fiind tot felul de playeri cu scoruri gen 0-22 si 1000 de puncte. Pe parcursul a 4 atacuri pe Monte Grappa. Sper sa faca ceva in legatura cu asta pentru ca devine frustrant.




  11. #611 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Nici harta nu e cea mai stralucita.

  12. #612 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Intr-adevar, insa nu e imposibil. Am castigat ca attackeri de cateva ori toata operatiunea. Totul tine de cat de organizata e echipa.

  13. #613 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Sunt sigur ca toata echipa ta incerca sa faca supression assists pentru medalie.

  14. #614 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu toata lumea are aceeleasi medalii.

  15. #615 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Nu am cumpărat jocul dar îl urmăresc. Însă văzând video de mai jos, ce rost mai e sa joci cu altceva decât sniper?


  16. #616 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai are rost, în close combat nu faci nimic cu sniperul, joc mai mult Domination și nu îi înțeleg pe aia de joacă cu sniper, am jucat un meci pe TDM si toată lumea avea sniper și a fost destul de funn.

    Sent from my EVA-L09

  17. #617 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Everybody wants to be the cool kid.

  18. #618 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Martini are un sweet spot absolut ridicol.
    Stai un pic in spatele echipei(nu in celalt capat al hartii) ajuti echipa cu flare gun si ii deprimi pe cei care vor sa flancheze.

  19. #619 SP
    Member Sherwood's Avatar

  20. #620 SP
    Member Hazer's Avatar
    Aveti idee daca mi se pastreaza progresul cand trec de pe PC pe PS4? Ma refer la online stats.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 63 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts