Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 63 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #621 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu se transfera progresul intre platforme.

  2. #622 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Verifica asta afara.
    https://youtu.be/onrk-duaqSY

  3. #623 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Am observat la Dog tag-uri ca este una cu Battlefield Veteran , stie cineva ce trebuie sa faci ca sa o deblochezi? Eu am jucat toate titlurile atat pe console cat si pe PC.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  4. #624 SP
    Member cipvas's Avatar
    Se zicea de un patch pt Pro...stie cineva cand apare?

  5. #625 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Verifica asta afara.
    https://youtu.be/onrk-duaqSY
    Super tare.

    Sent from my EVA-L09

  6. #626 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Se zicea de un patch pt Pro...stie cineva cand apare?
    Nu se știe nimic despre acel patch, dar din câte am înțeles eu de pe eurogamer, jocul rulează mult mai bine pe PS4 Pro, rezoluția de 1080p fiind optimă.

    Despre BF1 pe ecrane Full HD:

    The irony is that the quality of the presentation when downsampled to 1080p is really impressive - a clear visual upgrade over the base PS4 title. PS4 Pro owners who haven't made the jump to a 4K screen are definitely in for a treat here.

    https://www.vg247.com/2016/11/15/bat...ton-much-more/

    Din păcate, nu zice nimic legat de patch-ul pentru Pro, dar vine cu ceva schimbări acest update.

  7. #627 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    DF despre multiplayer pe PRO (situatii cu 50% increased performance)


  8. #628 SP
    Member cipvas's Avatar
    Mda, ce sa zic...cumperi consola noua doar pentru cateva FPS in plus. Dar, na, trebuie... Azi am dat si eu comanda de Pro, sa fie acolo pentru ce o sa apara si ca sa nu fie cheltuiala prea mare cand voi cumpara si TV 4K.

  9. #629 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    a venit ieri update 1.04


  10. #630 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Cred ca pe la Sf lunii cumpar si eu BF1 ... sper sa marite

  11. #631 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Battlefield 1 players report performance and visual downgrades on PS4 Pro post-patch, and DICE isn’t talking

    Nu am reusit sa downloadez BF1 de cand am schimbat pe Pro deci nu stiu cum mergea inainte de patch, sper sa nu fi stricat mai mult decat au facut.

  12. #632 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    In general strica.. nu repara..cel putin in ultimul timp asa fac toti

    treaba cu riveve de la medic a ramas tot asa , ramai cu arma blocata dupa riveve, la grafica mi se pare ca se vede mult mai "negru" in imaginea generala pe ps PRO.. in fine.

  13. #633 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Texturi pop-in, scaderi de rezolutie, meniuri laggy mai sunt dupa patch (inclusiv pe pro daca existau pre patch)?

  14. #634 SP
    Member GoroMare's Avatar
    de azi s-au activat si serverele HardCore

  15. #635 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Inca nu am avut ocazia sa joc de cand au bagat patch-ul dar nici nu am vazut in patch notes sa fi fost fixat bugul acela enervat cu Gas grenade, atunci cand arunci grenada te bagi repede in aim si nu mai poti iesi, este foarte enervant.

  16. #636 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Texturi pop-in, scaderi de rezolutie, meniuri laggy mai sunt dupa patch (inclusiv pe pro daca existau pre patch)?
    Am impresia ca au mai scazut din detalii pe pro

  17. #637 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pfff....si eu tocmai mi-am comandat Pro.

  18. #638 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Incepe azi 16 noiembrie Battlefest, cu o multime de Dog taguri premii !

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  19. #639 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Mda customizarea soldatului din meniu se vede ca e facuta in graba, e plina de buguri. Level-ul la soldat nu o recunoaste, am toate armele blocate desii la suport am level 10 de exemplu. La arme lipsesc toate itemele in afara de skin-uri.

  20. #640 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Mda customizarea soldatului din meniu se vede ca e facuta in graba, e plina de buguri. Level-ul la soldat nu o recunoaste, am toate armele blocate desii la suport am level 10 de exemplu. La arme lipsesc toate itemele in afara de skin-uri.
    Tipic. Nu ati invatat nimic de la lansarea Bf4? Si ala doar dupa un an a fost cat de cat jucabil si atunci l-am si cumparat. Mai stau. Poate dupa cateva patch-uri evolueaza in Battlefield 2142 remake

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 63 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts