Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 63 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #61 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ok, așa e bine, dacă veneau tot cu futuritic crap le ziceam pass.

  2. #62 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    aPsolut suBerb, imi place enorm ce am vazut. Bravo ca au oua sa faca asa ceva!!!

  3. #63 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg ce-i cu moda asta cu trailere in engine. E un simplu CGI trailer. Punct.
    Da, e un simplu trailer, insa partea entuziasmanta este ca EA a aplecat urechea(din motive financiare evident) la comunitate, care de mult isi doreste un FPS cu tematica ww1/ww2.

  4. #64 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Amu' putin //offtopic: ce nebunie ar fi sa refaca primele doua medal of honor (sau ma rog...cat mai multe jocuri vechi cu tematica similara). Meritam asa ceva, zic eu, ca practic ATUNCI s-a format fanbase-ul

  5. #65 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu știu alții cum sunt, dar eu .. INSTANT PREORDER!!!1



    -

    Pe de altă parte, ediția de colecție e un pic cam piperată, sper să scoată totuși și o ediție "de mijloc" cu steelbook.

    $219.99 Amazon exclusive Collector’s Edition, here’s what’s included:
    • Battlefield 1 Deluxe Edition Base Game
    • Collector’s Edition Statue (14″ Tall)
    • Exclusive Steel book
    • Exclusive cloth poster
    • Deck of playing cards
    • Messenger pigeon tube with exclusive** DLC content (DLC is exclusive for at least one year)
    • Exclusive patch
    • Premium packaging
    Attached Images Attached Images 81u3jandnwl._sl1500_.jpg 91rfsh0acsl._sl1500_.jpg 91txbul7f7l._sl1500_.jpg 819wq2fshrl._sl1500_.jpg 71ew5pvmsxl._sl1000_.jpg 71powo88kwl._sl1000_.jpg

  6. #66 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ma bucur ca e o perioada noua, foarte putin tratata in jocuri. preorder clar


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

  7. #67 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    suuuupeeer !!!

    se pare ca acum stai gunner si in avioane !

    mai tare e cand joci cu calul poate au ceva moduri MP in cap cu asa ceva

    cred ca si campania o sa fie misto din cauza perioadei

    p.s a si sper sa nu fie xbox exclusiv nu stiu cat timp !

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu e deloc. Au zis doar ca este First on Xbox with EA Access, adica cu acele 10 zile inaintea lansarii, pentru abonatii EA Access.

  9. #69 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    La ce grafica are Star Wars, am incredere ca va arata aproape ca in trailerul asta, Dice se autodepasesc de fiecare data. Trebuie sa ma documentez sa vad ce arme automate erau in WW1.
    Si apropos, poate-s batran si senil, dar eu nu tin minte nici un joc FPS situat in perioada asta, poate gresesc.

  10. #70 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Darkest of Days pe X360, dar a fost o porcarie incredibila.

  11. #71 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pai cred ca asta este si motivul pt care l-au denumit BF 1 caci l-au sarit p-asta

    sigur grafica si miscarea personajului o sa fie cea din SW : B , bine , better on ps4 neo

  12. #72 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cand vine vorba de cum va arata jocul final, nu-mi fac griji, DICE sunt prea buni si lucreaza cu o bestie de engine grafic. Importante sunt alte lucruri cand vine vorba de un joc BF. Ma bucur ca au spart trendul si nu s-au dus in alta dimensiune cu actiunea (ca acolo mai ramane, sa ne batem intr-o gaura neagra), probabil ca vocile fanilor au contat, dar si faptul ca jocul acesta a fost primit cu mult entuziasm si oamenii il sustin, fiind ceva oarecum neatins de shooterele obisnuite sa iasa an de an. Sunt curios daca vor si investi ceva timp in campania SP, desi miezul acestui joc sta in MP.

    Prima data cand am auzit de caluti prezenti in BF, nu stiam daca face misto de mine persoana respectiva. Iata ca nu vorbea prostii. Sa vedem daca vor fi si in MP, pentru ca ar fi ceva cu totul inedit. Hai cu niste in game trailers si Octombrie.

  13. #73 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Poate ne servesc un beta prin august-septembrie

    sunt curios daca zepelinul o fie doar de decor sau o sa fie un fel de nava pusa de commander (gunship)

  14. #74 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu sper sa fie si 2-3 caini (companion)
    Ceva misiuni bonus dragii!
    Attached Images Attached Images stor07.jpg

  15. #75 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pana una alta incep glumele

    https://gfycat.com/WelltodoThornyDarwinsfox

  16. #76 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sper sa nu ma linseze cineva dar sunt vesti mai bune decat daca anuntau Bad Company 2.

  17. #77 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai nu stiu ce sa zic , dar toata lumea e multumita de perioada , Bad Company eu nu l-am jucat

  18. #78 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Băi ce trailer nebun, preorder instant, sa le dea Dzeu sanatate <3


  19. #79 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Pt. Rasko https://en.wikipedia.org/wiki/Winchester_Model_1907 e semi, but that's the best I could do.

  20. #80 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Eu sunt multumit de ce am vazut. Daca la COD am strambat din nas si anul acesta ii spun de la bun inceput pas, la BF am ramasa surprins placut. Ce ma deranjeaza este numele, BF 1 mi se pare penibil!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 63 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts