Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 63 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 801 to 820 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #801 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Nu apare nimic pe store inca. Acolo doar din 28 martie.
    Acuma mi se pare ca dDLCul vine integrat in update.

  2. #802 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    maine apare DLC-ul, oricum cred ca au avut serverele cazute.

    de la ultimul Patch jocul are destul de multe buguri , sper sa-l mai redreseze cu urmatorul patch.

  3. #803 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Astăzi pt cei cu Premium si pe 28 pt restul.

  4. #804 SP
    Member Mishy's Avatar
    Ma joc de pe la 3 cand au dat drumu la servere. Ce pot sa spun, noile harti arata superb. Fort Vaux si Verdun Heights sunt infantry only, iar celelalte 2, Soissons si Rupture, sunt vehicle friendly. In Soissons fiecare echipa poate avea cate 4 tancuri si 2 avioane daca nu ma insel, asa ca daca va place sa folositi tancuri o sa va placa harta asta.

    Am jucat si un meci de Frontlines si mi-a placut, e o combinatie intre Rush si Conquest, dar inainte sa va apucati de el sa stiti ca nu exista limita de timp si citisem undeva ca meciurile ar putea dura si 2 ore.

    Primul meci jucat azi in Verdun Heights
    Attached Images Attached Images battlefield-1_20170314171959.jpg

  5. #805 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pe ce zona ai jocul?

  6. #806 SP
    Member Mishy's Avatar
    Pe EU

  7. #807 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    hartile sunt foarte misto, noul mod este epuizant si in acelasi timp foarte misto si frustrant pe alocuri.. ni s-a intamplat de mai multe ori ca meciul sa para terminat si sa luam sau sa dam bataie incercand sa cucerim sau sa aparam ultimul obiectic din baza.. este un mod destul de intens ,cea mai lunga tura a durat 1:30min si 200 de mii de puncte, parca faci prea repede level in modul asta.

    ce e nasol la noul mod ca sunt anumite harti unde conteaza foarte mult pe ce parte a hartii ai baza si iti ofera un avantaj treaba asta sau un dezavantaj pt ca la final cand trebuiesc bubuite ultimele puncte din baza fie sunt in camp deschis ,fie intr-un cotlon mai ferit si deci ai mai putine sanse sa fi vazut .

    una peste alta noul mod aduce o gura proaspata de aer si mai reduce din plictiseala.

  8. #808 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Au devenit meniurile mai laggy din nou cu acest patch? N-am jucat de o luna si ceva, dar era groaznic aseara....

  9. #809 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    dap.. s-au dus iar meniurile si battlepack-urile.. plus alte buguri ce existau deja, ca de exemplu te impusca cu o arma si iti arata alta in poza la skinuri ce nu are nici o legatura cu arma sau clasa respectiva(astfel devenind inutile skinurile din pachete)..iar pe una din harti se intampla acelasi lucru ca si la lunetele de sniperi , soarele straluceste prin niste dealuri de pamant ca si cum n-ar fi nimic acolo

    destul de aiurea mai ales ca este si foarte orbitor daca alergi pe directia aia si desi ai un deal mare in fata .. soare te orbeste pt ca poate straluci si prin pamant..

    partea buna este ca au renuntat la butonul X atunci cand cineva da join pe un server din party , astfel nu mai te scoate din server de aiurea, acum ca sa dai join trebuie sa ti apasat pe touchpad , buna interventia asta.

  10. #810 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu am jucat acum post-patch, dar mi se parea ca meniul la sfarsit de runda oricum era EXTRAORDINAR de laggy, deci este foarte trist ca nu au reusit inca sa rezolve ceva asa banal.

    La DICE e ca la barbut, get it?

  11. #811 SP
    Member Mishy's Avatar
    Tocmai ce am terminat un meci de Frontlines, a durat doar 2 ore jumate. Am uitat sa fac un screenshot la final, dar am facut pe undeva pe la 200k xp cu tot cu XP boost si bonusul de la final. Asa ca daca vreti sa va jucati modul asta sa va asteptati si la astfel de meciuri.

  12. #812 SP
    Member Clau23's Avatar
    Exista si servere de hardcore frontlines?

  13. #813 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #814 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mi-am cumparat aseara Battlefield 1 pentru PS4 si am impresia ca este un lag in control, singleplayer am testat. Input lag, la alte jocuri nu am aceasta problema.

    A mai patit cineva?

  15. #815 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Vezi ca la control ai optiune sa iti ajustezi deadzone-ul de pe sticuri, fa-l cat iti place , daca despre asta este vorba

  16. #816 SP
    Member clax_117's Avatar
    Daca jucati pe xbox one ma puteti adauga si pe mine : Octav1923 . intru aproape in fiecare seara dupa ora 22.00

  17. #817 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Au introdus Premium Friends in BF1, dacă ești cu cineva în party ce are premium poți juca noile dlc-uri fara să ai premium, gg Dice.

    Mă mir că și-au dat acordul cei de la EA.

    Sent from my EVA-L09

  18. #818 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da , doar ca intri la sfantul asteapta.. pt ca cei cu premium au mereu prioritate

    in plus invitatii nu primesc XP deloc si nici nu pot debloca armele noi.

  19. #819 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Numai capitalistii puteau sa inventeze "premium friends". Pleb friends suna prea urat.

  20. #820 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Acum cateva zile au rezolvat lagul din meniuri, cel putin la mine functioneaza acum aproape impecabil. (PS4 Pro)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 63 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts