Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 63 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #821 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Cei care il joaca pe PS4 normal, poate sa imi spuna la ce rezolutie si fps ruleaza jocul? Am inteles ca oscileaza atat rezolutia cat si fps-urile, sau e blocat la 30?

  2. #822 SP
    Junior Member aliosha's Avatar
    Nu cred ca poti sa vezi cate fps sau ce rezolutie are jocul pe ps4. Cel putin din cate stiu eu.

  3. #823 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Poti cauta pe YouTube analiza celor de la Digital Foundry, daca au facut.

  4. #824 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ps4: 40-50 fps(scade pe la 30 in momente drastice), 900p - 1000p
    https://youtu.be/QoJjOxhcLY0

  5. #825 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pe mine a început să mă exagereze ceața și fumul, parcă este prea mult.

  6. #826 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Fumul ca fumul insa ceata este enervanta pt. ca e peste tot atat afara cat si in cladiri/buncare.

  7. #827 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu mai stiu, ceata/furtuna de nisip sunt tot client side sau server? Ca stiu ca la inceput era client, ceea ce insemna ca oferea un avantaj random unora care nu experimentau aceleasi conditii ca ceilalti jucatori de pe serverul respectiv. Nu am citit daca au schimbat treaba asta pana la urma.

  8. #828 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cred ca acum este pe server, dar nu sunt 100% sigur. Tin minte ca jucam in party cu niste amici si toti eram deranjati de ceata din buncare.

  9. #829 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    Salut. Cine imi da si mie add pt a juca diseara dupa 22 BF1 in party (si nu numai.... joc in general seara dupa 22.30 - lvl 63 premium pass si sincer mi-ar place sa am squad-ul cu romani)?
    Vreau sa obtin acea medalie....

    id: Draqullla

  10. #830 SP
    Member clax_117's Avatar
    salutare. pe xbox one cine joaca? idul meu: octav1923

  11. #831 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Daca mai jucati, add psn: dragos495 Va rog mentionati cand trimiteti request. Thx!

    Level 100, premium pass owner, PTFO or GTFO!

  12. #832 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cum o sa dea drumul la platoonuri va asteptam la recrutari , doar pe baza de skill : no noobs allowed !

  13. #833 SP
    495
    Member 495's Avatar
    SIR, YES SIR!

  14. #834 SP
    Member Mishy's Avatar
    Ce sunt platoon-urile mai exact? Sunt ceva similar cu guild-ul din World of Warcraft?

  15. #835 SP
    495
    Member 495's Avatar

  16. #836 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Ce sunt platoon-urile mai exact? Sunt ceva similar cu guild-ul din World of Warcraft?
    uite aici cateva explicatii despre platoons si altele.


  17. #837 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Ce moduri jucati cel mai des?

  18. #838 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Desi la inceput uram Conquest (este primul battlefield pe care il joc) si jucam doar Operations si Team Deathmatch, acum doar prin conquest stau. Din pacate daca vrei servere pline trebuie sa stai pe conquest. De multe ori am fost bagat singur in operations sau tdm.

    Rush nu-s fan, frontlines o sa il incerc iar dupa spring update (maximul va fi 40 min, nu ca acum meciuri de 2h+).
    Domination doar daca am squad si war pigeons deloc!

    La custom games, i fcuking love "eye to eye domination", doar shotguns si meciul tine pana la 200. Sau rifles only conquest, hardcore tdm.

  19. #839 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Conquest este esenta unui joc BF, deci majoritatea oamenilor vor juca acest mod. Necesita si o coordonare mai buna decat in TDM, spre exemplu, si faci si destul de mult XP pe meci. Rush a venit odata cu seria Bad Company si este destul de bun, daca vrei ceva diferit.

    Frontlines care sa dureze 1 sau 2 ore este amuzant uneori, dar nu si atunci cand te grabesti sa pleci pe undeva si pur si simplu nu poti sa invingi/iei bataie. Trebuie rabdare acolo si sa nu iti pierzi focusul dupa primele 25-30 de minute.

  20. #840 SP
    Junior Member Valerio's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 63 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts