Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 63 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #1041 SP
    Member dorin_star's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  2. #1042 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Camper

  3. #1043 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Care e faza cu Battlefield 1 CTE ca l-am descarcat si eu dar nu sunt servere .

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  4. #1044 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Momentan nu au nimic de testat..

  5. #1045 SP
    495
    Member 495's Avatar
    https://www.kitguru.net/gaming/matth...ing-tides-dlc/

    As far as weapons go, we will be getting six new guns and three new melee weapons. This includes a grappling hook, a Naval Cutlass, a Carcano M91 Carbine, a Type 38 Arisaka, an M1917 MG, an M1917 Trench Carbine and a Maschinenpistole M1912/P.16.

    A new class called ‘The Infiltrator’ will be added in this DLC, as well as a new L-Class Destroyer and a C-class Airship. The British Royal Marine’s will be added in as a new faction and finally, a new ‘Conquest Assault’ game mode is coming, which is twists conquest to allow the defending team to have control of map areas at the start of the match.

  6. #1046 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Serus y'all. Merita luat premium? Sunt de calitate hartile si armele ce vin cu ele? Am jucat Bf1 la lansare si nu m-am impacat deloc cu unele aspecte, insa dupa cateva patch-uri mi-a picat din nou pe radar. Le-a trebuit doar un an sa scoata acceleratia aia spurcata de pe aim stick

  7. #1047 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    merita mai ales la reducere. + numarul de harti adaugate, moduri de joc si arme
    daca nu mai ai jocul e aici la un pret decent acum https://altex.ro/battlefield-1-revolution-ps4

  8. #1048 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    hartile sunt superbe, arma automata de la medic este preferata mea in momentul de fata, in plus au adaugat si specialitati pe clase (asta daca nu ai mai jucat de mult)

  9. #1049 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Server Custom bataie cu lopata si maciuca caterica maxima


    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  10. #1050 SP
    Junior Member vinson's Avatar
    all u have master games BF 1?

  11. #1051 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Sunt picate serverele sau care e faza ca nu ma pot conecta !?

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  12. #1052 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cred ca vine update-ul pe luna asta
    https://www.reddit.com/r/battlefield...onnect_server/

  13. #1053 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar


    mi-a picat azi. asta nu a fos 10k de scraps?
    Attached Images Attached Images x1dd6vr.jpg

  14. #1054 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Da 10k ....sa nu-mi spui ca a picat la Battlepack normal...

  15. #1055 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu, la d'ala de 900 de scraps

  16. #1056 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am citit undeva ca sansele sa pice sunt la fel ca la celelalte skinuri legendare, l-am deschis si eu intr-unul de 900 din vreo 3 incercari.

  17. #1057 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    au bagat niste cutite legendare la puzzle plus un fel de teava de dus pe armele mele si cel mai enervant au ingrosat scrisul , mai ales scrisul ala ce iti transmite mesaje de genul kill assist.. bla ,bla.. mega enervant, parca si rezolutia au dat-o putin in jos.. plus ca atunci cand ai mai putina sanatate se vede foarte rosiatic / inchis.. enervant si asta.

    au mai adaugat operatiile de la rusi , la fiecare 2 seturi complete iti dau un battlepack cu ceva mai bun in ele.

  18. #1058 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Revenit si eu la Battlefield.Tot nu e BF4 ca si gameplay insa are atmosfera mai buna si isi are locul lui. Atat ca imi obstructioneaza ceva ecranul!


  19. #1059 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu te deranjeaza reflexia aia de la geam ?!

    e mai bun decat BF4 pe partea de soldat, incureazeaza mai mult jocul in echipa pe squad.

  20. #1060 SP
    495
    Member 495's Avatar


    Din partea mea, sa apara tarziu 2019, dar cel mai probabil octombrie '18...

    Asa mult mi-a placut bf1 ca in timp ce joc assasins creed tot la bf1 ma gandesc si pe youtube tot la clipuri cu bf1 ma uit!

    Abia astept sa termin cu jocurile ce au aparut recent si sa revin la treaba cu plutonul!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 63 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts