Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 63 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #1061 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    nu te deranjeaza reflexia aia de la geam ?!

    e mai bun decat BF4 pe partea de soldat, incureazeaza mai mult jocul in echipa pe squad.
    Ce vezi acolo nu-s conditii ideale de joc, imi reglam padu doar. Din cate am jucat eu, as contrazice ce ai spus mai sus. Gameplay soldat nu e reusit, e mai slow, control-ul sluggish iar lipsa de verticalitate pe harti limiteaza cat de "tactic" poti fi. Vehiculele sunt in mare ocupate de 1 man army si se axeaza pe "sniping de la marginea hartii. Tot jocul e "infantry based" comparativ cu BF4, poate de aia iti da impresia de gameplay mai bun. Oricum, stiu in ce ma bag, e a 2-a oara cand cumpar jocul asta. L-am luat la lansare, avand asteptari mari, si l-am vandut dupa 2 zile. L-am cumparat din nou la bani de nimic pentru grafica,atmosfera si testat Tv 4k.

    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Din partea mea, sa apara tarziu 2019, dar cel mai probabil octombrie '18...
    Oricand iese, tot trebuie sa mai astepti un an de la lansare sa-l joci in conditii ideale.

  2. #1062 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pai BF4 inseamna tancuri, lav-uri ,elicoptere, avioane, barci de atac..vs ingineri pe post de marfa pt macelarit sau ajutoare in ce priveste reparatul.. cativa sniperi si cativa suporti.. nu stiu daca este un etalon asta in ceea ce priveste un joc de tip shooter, daca zici ca-i nasol bf1 inseamna ca-ti lipsesc vehiculele din bf4..

    Apropo, soldatul acum dupa ultimele updateuri se misca ca si in bf4 daca anulezi cateva chestii.

  3. #1063 SP
    Member dorin_star's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  4. #1064 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Bre... nu asa se joaca conquest.. daca toti ar campa asa... cine ar mai lua punctele ?! unde mai pui ca sunteti si 2 membri din squad in acelasi punct..
    asta e gameplay de noob si d-aia jocul asta nu e ce trebuie pe modul asta de joc..

    daca va place sa jucati asa ,atunci ar trebui sa jucati rush sau operation.. vi se potriveste mai mult pe stilul vostru de joc.

    daca m-ai fi omorat pe mine din punctul ala , sigur la urmatorul respawn era dat jos turnul ala cu totul cu AT rock gun.. sau ceva tanc ori avion.

  5. #1065 SP
    495
    Member 495's Avatar
    PTFO or GTFO!

  6. #1066 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    Salut! Daca vreau sa ma apuc de joc online,ce varianta ar trebui sa cumpar? Este o problema cu cea standard? Trebuie sa platesc ceva in plus? Am vazut ca exista si "revolution" care include niste expansions packs..
    Multumesc!

  7. #1067 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Cumpara Battlefield 1 Revolution este cea mai completa

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

    ---------- Post added 14-11-2017 at 00:16 ----------



    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  8. #1068 SP
    Junior Member andrei932000's Avatar
    Salutare, mi-am cumparat de curand premium pass si am o problema la weapons assignments nu imi apare nimic(obiectivul pentru a debloca o anumita arma.Am facut si poze- attach).Stiti cumva care ar fi cauza...trebuie sa am un anumit level sau ceva. Ty
    PS: asa imi apare la toate clasele in timpul jocului si in customize soldier
    Attached Images Attached Images bf1glitch2.jpg bf1glitch.jpg

  9. #1069 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Poate dupa level 10?

  10. #1070 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Vezi ca trebuie bagat codul ala ( in store la rendem code)si pe urma downloadat ce vine cu el.

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  11. #1071 SP
    Junior Member andrei932000's Avatar
    @dorin_star: Am facut asta(download tot ce vine cu codul) si imi apare in main screen sub level ca am premium pass.
    @495: Probabil trebuie sa am level 10 la clasa ca sa pot vedea...am mai cautat pana sa intreb aici dar nu am gasit aceasta problema.Multi au problema cu tracking-ul lor...mie nici nu imi apar

  12. #1072 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ai incercat in joc in timpul unui meci sa verifici daca iti apare la meniul de customizare ? (edit: acum am vazut ca ia incercat si in timpul jocului).

    Singura solutie ar fi sa stergi jocul si sa reinstalezi totul. Sa iti pastrezi salvarea

  13. #1073 SP
    Junior Member andrei932000's Avatar
    @cosminbad: o sa incerc sa fac diseara treaba asta. Daca nu merge, astept sa vad daca e ceva problema de rank class ( minim lvl 10 or smth). Multumesc baieti

  14. #1074 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    trebuie sa faci level la fiecare clasa , altfel nu poti debloca anumite arme.

    singura problema pe care o poti avea ar putea fi ca nu cumva sa fi luat season pass pe alta regiune decat cea pe care ai jocul , adica daca ai cont de US si ai luat season pass pe EU .. nu o sa mearga.

  15. #1075 SP
    Junior Member andrei932000's Avatar
    Nu cred ca asta ar fi problema. Aveam base game inainte si mi-am luat varianta Revolution care vine la pachet cu premium pass. Cred ca este ok avand in vedere compatibilitatea dintre disc si cod

  16. #1076 SP
    Member dorin_star's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  17. #1077 SP
    Member dorin_star's Avatar
    https://youtu.be/7***u-1v5go

    ---------- Post added 17-11-2017 at 10:17 ----------

    https://www.youtube.com/watch?v=7***u-1v5go

    ---------- Post added 17-11-2017 at 10:56 ----------

    https://www.youtube.com/watch?v=7***u-1v5go

    ---------- Post added 17-11-2017 at 10:57 ----------

    https://www.youtube.com/watch?v=7***u-1v5go

  18. #1078 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cum e filmuletul asta:


    au bagat optiune: MIXED MAPS yuhuu

  19. #1079 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Ce caterinca . Super tare filmuletul

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  20. #1080 SP
    Member clax_117's Avatar
    Intentionez sa cumpar si eu Premium Pass la oferta 15$ pt Xbox. nu am mai jucat BF1 de vreo 4luni. merita Premium Passul? banuiesc ca se mai joaca lumea BF1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 63 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts