Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 38 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #61 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Commentul celor pesimisti: "It's my Destiny 2 never play this."

  2. #62 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ma tot gandesc daca sa iau Destiny 2 pe PC sau pe PS4. Oarecum as vrea sa profit de varianta de PC, dar pe de alta parte... friend list-ul o sa-mi fie pe PS4, plus exclusivele astea.

    Also, m-am uitat acum pe site sa vad cat e tricoul ala cu Age of Triumph (de tre' sa faci rank 7 la carte ca sa primesti discount), iar cu codul de discount vine $25, sau $29 daca vrei sa-ti imprime si gametag/psn name pe maneca, which is neat. Fara codul de discount sa spunem doar ca e un pret pus la vrajeala, nici Trump n-ar da banii aia pe un tricou
    Mie tricoul cu Moments of Triumph mi-a parvenit dupa cel putin 6 luni. Asa ca e posibil sa te lovesti de termene din astea.

  3. #63 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pfoa
    Eh, better late than never.

  4. #64 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Sa nu ne entuziasmam prea tare pt ca in teaser scrie la sfarsit ca nu e „gameplay footage”

  5. #65 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai nu trebuie sa fie gameplay ca sa ne entuziasmam. Eu ma entuziasmez si daca imi arata o poza.

  6. #66 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    There will be loot !


  7. #67 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Also, PC confirmed.

  8. #68 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Nasol, sper sa nu se poate juca cross platforms

    Sent from my F8331 using Tapatalk

  9. #69 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    De ce nasol? E foarte bine ca mai multa lume are acces la joc.

  10. #70 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Și asa sunt probleme cu lagswitch, nici nu vreau sa îmi închipui un joc de pvp cu cineva de pe PC unde se pot face multe măgării. Și mai este și chestia cu mouse vs controler

    Sent from my F8331 using Tapatalk

  11. #71 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu e bre cross-platform, nu sunt nebuni.
    Anyway, $250 collector's, pretty cool, si aparent expansionurile vor fi cu Osiris si Warmind, judecand dupa logo-urile lor.
    https://www.amazon.com/dp/B06XPSGV28?th=1

  12. #72 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E normal sa vina si pe PC, cross platform nu e, 100%. Sunt șanse mari sa avem servere dedicate si 60fps. Pentru 60fps sunt 99.99% sigur

  13. #73 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Doamne dar urat e cover photo-ul de pe carcasa. CU SPUME!
    Noroc ca steelcase-ul e misto.

  14. #74 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Poate sa vina si pe PC pt ca tot pe consola o sa il joc. Din experienta mea cu jocurile multiplayer tot pe consola merita jucat pt ca acolo se afla playerbase mai mare.

  15. #75 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu il iau pe consola pentru ca PS exclusive shiznit

  16. #76 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am gustat (cumva) glumitele, dar ma asteptam la mai mult, chiar si pentru un "reveal" trailer.
    Probabil "focus grupurile" au concluzionat ca "audienta" ar vrea ceva de genul, si nu ceva mai serios (asta include si "intriga" prin care un Cabal gras darama sandramaua cu arme si astfel o iei de la capat.. sper sa aiba ceva mai multa imaginatie cu privire la restul povestii, iar cele 2 expansion-uri, deja anuntate, sa nu castreze jocul "de baza" doar de dragul Activi$ion).
    Altfel, tot sper sa fie ceva pe gustul meu. Dupa dezamagirea Mass Effect, nu as vrea ca si asta sa dea cu mucii-n fasolea spatiala.
    Dar poate sunt eu prea obosit, dupa o zi prea lunga de munca. In fine astept beta, gameplay, impresii.. asa speculez aiurea.

    PS: sunt foarte curios si eu cu privire la cele 60 de frame-uri.

  17. #77 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Robotelu ala m-a dus cu gandu la Deadpool. Si cam asta a fost tot ce mi-a placut din trailer-u asta sau din "pre-trailer-ul" de zilele trecute. Sunt curios daca urmeaza sa vedem, in viitor, teaser trailer pentru un teaser trailer, care de fapt este, ca in cazul de fata, un trailer facut CGI cu ceva ce nu are nicio treaba cu jocul efectiv.

  18. #78 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Care este audienta vizata a acestui trailer? 5-8?


    Am ras de m-am prapadit....

  19. #79 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Care este audienta vizata a acestui trailer? 5-8?
    Duuude...Bruh!

    Am ras totusi si eu tre sa recunosc There will be loot! asta conteaza

  20. #80 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Gata


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 38 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts