Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 19 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 301 to 320 of 363

Thread: FIFA 17

  1. #301 SP
    Member sollo's Avatar
    Mi-am luat si eu Fifa17, sa vedem ce e de el. Cover Spanish

  2. #302 SP
    Member bdevil's Avatar
    Trist. Dupa cateva ore de FIFA17 pot spune cu mana pe inima ca experienta este una dezamagitoare. Turneele bronze / silver lipsesc cu desavarsire, prea putina atentie asupra acestor categorii de echipe / jucatori. F U T Draft a ajuns la nivelul in care nimeni nu mai joaca. Inscrie si isi da disconnect. Input lag-ul este dezamagitor. Povestea lui Hunt a fost super ok si captivanta, desi terminata, totul se concretizeaza c-un card 75 cu Hunt pe care-l bagi in echipa ta de F U T dar e useless. La o luna de la lansare FIFA17 pentru mine este o dezamagire neasteptata. Ca si gameplay si support / update-uri / game fix ... concureaza lejer cu indolenta Ubisoft legata de The Division. Am facut antrenamente, skill match-uri, training-uri. Pur si simplu la input lag-ul prezent in joc nu ai cum sa te perfectionezi. Singura solutie este ''sa te obisnuiesti'' cu jocul asa cum e.

  3. #303 SP
    Member sollo's Avatar
    Am jucat in weekeend cu prietenii, 2 vs 2 si e cam naspa. Am avut numai meciuri de 1-0, 1-1, 0-1... jucam random cu echipe de 3 stele, 2 stele si jucatorii erau lesinati de cand incepea meciul.

  4. #304 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    @bdevil: jocul este unidimensional, dincolo de orice referinta legata de input lag. Exista o singura posibilitatea de a da gol, nu exista stiluri diverse.

  5. #305 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    @bdevil: jocul este unidimensional, dincolo de orice referinta legata de input lag. Exista o singura posibilitatea de a da gol, nu exista stiluri diverse.
    Da...90% din goluri sunt sut din lateral in coltul lung.

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  6. #306 SP
    Member Smara's Avatar
    Incercati sa jucati cu toate comenzile pe manual , o sa vedeti ca jocul este cu totul altfel, se poate da gol din orice pozitie. Recunosc ca eu joc doar cu prietenii, nu ma duc in F U T tocmai din acest motiv, toata lumea joaca pe asistat si totul pare robotizat . Evident ca nu este jocul perfect, insa mi se pare cel mai bun FIFA de pana acum.

  7. #307 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Pai te mananca aia in Multiplayer daca joci pe manual, cei mai multi nu cunosc decat X

  8. #308 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Daca reduceau macar acest ping pong puteam sa spunem toti sigur ca e cel mai bun Fifa..sa zicem ca e un pas inainte..si inca ceva ce nu mi place e rapiditatea fazelor..suturilor..nu are nimic in comun cu realitatea

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  9. #309 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    E pe fast forward la orice. Pase, tackling, suturi. Dar e singurul joc de fotbal care functioneaza decent online. Eu am avut experiente foarte nasoale cu PES si nu risc 50 euro in directia aia. Din punctul meu de vedere, Fifa 16 era mult mai divers, cu toate bubele lui.

  10. #310 SP
    Member bdevil's Avatar
    E o discreptanta de control / gameplay intre 16 si 17 foarte mare. Din fericire de vreo 2-3 editii, FIFA pentru mine a ajuns un joc pur si simplu recreativ, competitiv la stadiul in care e acum pentru mine e zero. Am incercat sa scot ce e mai bun din el, dar i give up. Idei bune puse in practica defectuos. Nimic iesit din comun la un publisher ca EA Sports.

  11. #311 SP
    Member blondutzu's Avatar
    daca ar fi avut si PES-ul Ultimate Team precum Fifa pun pariu ca vedeam aceleasi posturi si acolo.
    F.U.T este pur si simplu toxic, imi pare rau ca va pierdeti timpul cu el. Nu a fost competitiv niciodata modul ala de joc, poate doar prin prisma banilor cheltuiti...

  12. #312 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Cel mai rau e ca produce dependenta...desi il injuram toti

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  13. #313 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Cel mai rau e ca produce dependenta...desi il injuram toti

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
    sa bagi bani in ceva doar fiindca vrei sa iti creezi o super echipa instant sau sa faci pui item-uri cat mai puternice la un caracter(ma refer la orice joc sau mode ce promoveaza moneda premium) nu este dependenta ci se numeste comoditate

  14. #314 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Nu am bagat nici un ban..si am super echipa...nu inteleg ce vrei sa spui cu comoditate..nu ii vad rostul aici...

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  15. #315 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Jocul nu e nici rau, dar nici extraordinar, din păcate nu prea ai de ales.

    Poate îmi explică si mie cineva ce se petrece aici.



    Sent from my EVA-L09

  16. #316 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Mie demo-ul mi s-a părut cel mai jucabil. Adică puteam să îl bat pe fi-miu care e ping ponger. După update(n-am jucat jocul full înainte de Patch), nu e nici fifa 16 unde îmi umplea poartă dar nici nu mai pot să-l bat. Culmea ca si lui i-a plăcut mai mult demo.

    Trimis de pe al meu Nexus 4 folosind Tapatalk

  17. #317 SP
    Member Sepy's Avatar
    Dupa mult timp ...din 2009 incoace nu ma jucam online deloc ...doar career mode iar acum de 2 zile m-am bagat si eu online pe ps4 fifa 17 !!!
    Surpriza neplacuta e ca ! Imi scria ca am un trial de 2 zile iar dupa imi expira si trebe sa cumpar nu stiu ce ca sa ma pot juca online :-(
    Poi cum adica frate ??? eu am cumparat jocul original si sa mai dau bani ca sa ma pot juca online ? Exista asa ceva sau eu nu am inteles bine ?
    Sau e vreun cod in carcasa dvd-ului ?

  18. #318 SP
    Member micul_'s Avatar
    Fără PS+ nu poți juca online.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  19. #319 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sepy, Welcome to 2017 ! Treaba asta cu plata pt jucat online este de cand s-a lansat PS4. Pe Xbox este de pe vremea lui 360.

  20. #320 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    era Welcome to 2014 sau 2013

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 19 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts