Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 293

Thread: Despre precomenzi

  1. #21 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, nu asteptati mail-ul de confirmare de la Altex. I-am intrebar ieri despre el si am primit acum raspuns:



    Basically, daca nu vine in weekend, dupa cum zice Dant3, il vedem pe miercuri/joi, dupa ce-l confirmam marti/miercuri.
    E proasta aia care ti-a raspuns. Sau ala. Jocul e in stoc de vreo doua saptamani, o sa fie predat curierului maine. In functie de bulan/curier, ajunge sambata sau luni.

  2. #22 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu va grabiti sa anulati precomenzile. Asteptati, poate vine sambata/luni. In cel mai rau caz, il luati din alta parte, day one si cand vine curierul, refuzati comanda.

    Parerea mea
    Ai dreptate, dar pentru mine e irelevant daca l primesc sambata, luni sau marti etc. Oricum n am timp de el, asa ca e tot una daca l iau din magazin in ziua lansarii, de pe store sau de la baieti, macar nu mai astept ca tampitu dupa curier.

  3. #23 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    din pacate au facut o marlanie, si daca vrei sa participi la lansare la concurs trebuie sa iei neaparat de acolo jocul

  4. #24 SP
    Junior Member BogdanPI's Avatar
    Eu am primit acum mail pentru confirmarea precomenzii.
    Sa sper ca va ajunge în week-end?

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  5. #25 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Și eu am primit mail.

  6. #26 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si eu. dar am pusa adresa de la munca. pot face ceva sa ajunga acasa sambata?

  7. #27 SP
    Junior Member Sareth47's Avatar
    Si la mine a venit mail-ul. S-a modificat statusul in "comanda finalizata", e ok?

  8. #28 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Asa s-a modificat la toti, insa asta nu ne arata ca va ajunge la destinatie in weekend!

  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    si eu. dar am pusa adresa de la munca. pot face ceva sa ajunga acasa sambata?
    Eu din acest motiv am mai plasat o precomanda la cateva zile dupa prima. Am zis ca daca e sa am vreo surpriza, macar sa vina cealalta acasa, ca munca nu e chiar asa aproape de casa si nu vreau sa stau pe drumuri

  10. #30 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Am facut precomanda la Emag acum, poate imi fac vreo surpriza si imi trimit jocul mai devreme...
    Nici o sansa, dar din ce info am eu il primesti pe 10.

  11. #31 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cei de la Altex/MG trimit Uncharted începând de azi, să-i sunați pe ăia de la firma de curierat, sâmbătă cel târziu ar trebui să fie în consolă. Dacă nu aveți noroc, buba e la Nemo Express.

    PS: Nu mai ascultați de băieții sau fetele de la "felatii" cu clienții, ăia lucrează pe nasturi.

  12. #32 SP
    Junior Member Ryuzaki's Avatar
    Am dat click pe linkul de confirmare si mi-a aparut fereastra asta pe care nu apare nimic. E normal? S-a confirmat?
    Attached Images Attached Images untitled.png

  13. #33 SP
    Member adin33's Avatar
    Da, uita-te in contul tau ca acolo apare comanda finalizata.

  14. #34 SP
    Member Hazer's Avatar
    Da, asa trebuie, e ok.

    Mie mi se pare ciudat ca am facut pre-order pe 29 aprilie si am primit instant 2 mail-uri, unul cu detaliile de livrare si celalalt de confirmare (fara click sau ceva, zicea doar ca am confirmat comanda) si n-am mai primit nimic de atunci. Acum statusul comenzii este "Comanda procesata integral". Ce inseamna asta?

  15. #35 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Da, asa trebuie, e ok.

    Mie mi se pare ciudat ca am facut pre-order pe 29 aprilie si am primit instant 2 mail-uri, unul cu detaliile de livrare si celalalt de confirmare (fara click sau ceva, zicea doar ca am confirmat comanda) si n-am mai primit nimic de atunci. Acum statusul comenzii este "Comanda procesata integral". Ce inseamna asta?
    Asta inseamna ca esti norocosul care va primi jocul!

  16. #36 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by Gentilu View Post
    Asta inseamna ca esti norocosul care va primi jocul!
    Jocul se preda la curier sambata si o sa ajunga catre toti pe 9 mai. Este maximul la care va puteti astepta.
    Astazi se vor procesa toate precomenzile.

  17. #37 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Eu am precomanda si la MG si la Altex, de la care ajunge prima data pe ala il iau.
    Eventual, daca vin ambele in pana sambata unul il dau lui Rasko daca lui nu-i ajunge (e posibil la ce noroc are, si oricum nu e departe Arad de Oradea).

  18. #38 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Eu nu am facut precomanda. Oare il primesc pana sambata?

  19. #39 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Eu am precomanda si la MG si la Altex, de la care ajunge prima data pe ala il iau.
    Eventual, daca vin ambele in pana sambata unul il dau lui Rasko daca lui nu-i ajunge (e posibil la ce noroc are, si oricum nu e departe Arad de Oradea).
    sambata sunt pe la Oradea, iti dau acum un pm cu nr meu de tel. Mersi ca te-ai gandit.

  20. #40 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Eu am precomanda si la MG si la Altex, de la care ajunge prima data pe ala il iau.
    Eventual, daca vin ambele in pana sambata unul il dau lui Rasko daca lui nu-i ajunge (e posibil la ce noroc are, si oricum nu e departe Arad de Oradea).
    Not sure if kidding or... stii ca MG si Altex sunt aceeasi chestie, nu?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi By alex89 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 2893 Last Post: 15-11-2014, 23:33
  2. Replies: 10 Last Post: 04-09-2013, 18:36
  3. Replies: 13 Last Post: 29-08-2013, 21:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts