Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Ce filme bune putem vedea azi la TV

  1. #1 SP
    Member octav's Avatar

    Ce filme bune putem vedea azi la TV

    M-am gandit sa deschid acest topic penrtu a ne recomanda filmele ce vor rula astazi. Stiu ca este obiceiul sa dau si un exemplu, dar pur si simplu nu pot sa dau un exemplu pentru ca este deja 22:00 si nu este nimic interesant la TV

  2. #2 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    ce topic stupid

  3. #3 SP
    Member octav's Avatar
    de ce este un topic stupid? poate vreau si eu sa stiu daca este vreun film bun la tv si ne putem spune parerea aici

  4. #4 SP
    Banned Venom's Avatar
    Uita-te la meci.

  5. #5 SP
    is the man! trickz's Avatar
    chuck, la protv

  6. #6 SP
    Member octav's Avatar
    este misto chuck?tot aud de el

  7. #7 SP
    is the man! trickz's Avatar
    mi se pare super tare... funny, smart, funny again

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    mie mi se pare tare ideea topicului . de multe ori ma uit numa pe mtv sau pe discovery science asa ca pierd multe filme bune pe pro cinema sau pro tv . daca is filme horror bune la tv sa imi ziceti si mie

  9. #9 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    de ce este un topic stupid? poate vreau si eu sa stiu daca este vreun film bun la tv si ne putem spune parerea aici
    uita-te pe site-ul lui PRO TV,Antena 1,Prima TV,etc. la program si vezi daca e vrun film care iti place in respectiva seara

  10. #10 SP
    Member Catallin's Avatar
    Pe mine de la o vreme a inceput sa ma enerveze filmul din timpul publicitatii, de aceea am renuntat la TV. Tinand cont de atmosfera si de calitatea filmelor de la cinema, precum si de pretul foarte bun, TV-ul e pe cale de disparitie.

  11. #11 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Psicho View Post
    uita-te pe site-ul lui PRO TV,Antena 1,Prima TV,etc. la program si vezi daca e vrun film care iti place in respectiva seara
    E foarte bun topic-ul, aberezi, poate n-am chef sau timp sa ma uit pe toate site-urile televiziunilor din Romania.
    Chuck e foarte fain, l-am vazut pe tot. E un serial foarte bun.

  12. #12 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    south park acuma pe mtv

  13. #13 SP
    Member tsuby's Avatar
    Chuck rulz :X M-am uitat azi la cateva episoade ..... E tare. Mai ales daca esti pe "pauza" de la LOST,House,prison break(ca s-a terminat),Dexter sau altele.

  14. #14 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    mi se pare super tare... funny, smart, funny again
    + tipa am vazut ambele sezoane in 5 zile

    on: uita-te la house, nu o sa regreti. cred ca e unul dintre cele mai originale si inedite seriale ale momenului + afli multe lucruri despre medicina.

  15. #15 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Topicul e bun, ideea e ca nu mai poti vedea filme bune la TV in ziua de azi. Mai urmaresc doar Crimele din Midsomer pe Hallmark, care de fapt e serial, HBO s'a stricat de tot, pe Cinemax se repeta un film de 3 ori intr'o saptamana, doar pe AXN si TV 1000 mai ai ce vedea din cand in cand.

  16. #16 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Topicul e bun, ideea e ca nu mai poti vedea filme bune la TV in ziua de azi. Mai urmaresc doar Crimele din Midsomer pe Hallmark, care de fapt e serial, HBO s'a stricat de tot, pe Cinemax se repeta un film de 3 ori intr'o saptamana, doar pe AXN si TV 1000 mai ai ce vedea din cand in cand.
    ai dreptate. pe hbo nu ma uit decat la unele premiere sau daca e ceva ce imi suna bine. pe cinemax mai sunt filme vechi, dar bune, numai ca trebuie sa le vanezi.

  17. #17 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Pro TV-Juwanna Mann 20:30
    Chuck-foarte bun serialu mai ales sezonul 2

  18. #18 SP
    Member klausn's Avatar
    Chiar ca e stupid,daca vrei sa vezi ce filme ''faine'' sunt la tv,iti cumperi programul TV,zau asa,e 2 lei.

  19. #19 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by Klaus View Post
    Chiar ca e stupid,daca vrei sa vezi ce filme ''faine'' sunt la tv,iti cumperi programul TV,zau asa,e 2 lei.
    zau asa klaus? daca esti le servicisi vii acasa obosit numai chef sa te duci pana la magazinul cu ziare nu ai.eu zic sa ramanem ontopic si sa ne recomandam aici unul altuia vreun film bun care sa il vedem la TV.

  20. #20 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Klaus View Post
    Chiar ca e stupid,daca vrei sa vezi ce filme ''faine'' sunt la tv,iti cumperi programul TV,zau asa,e 2 lei.
    Atunci de ce mai exista thread-ul decizii - decizii ? te duci si cumperi level sau citesti de pe internet un review si te decizi. Voi sunteti chiar absurzi, nu intrati daca nu va place topicul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Filme Blu-Ray / DVD cu preturi bune By chynagods in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 77 Last Post: 12-08-2021, 10:10
  2. Cum pot vedea filme pe ps2 ? By djrmmix_mihnea in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 17-12-2011, 21:54
  3. Cum poti vedea filme pe ps2 ? By ghas in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 10 Last Post: 13-07-2011, 15:50
  4. Cum putem face schimburi sigure? By verde in forum Offtopic
    Replies: 4 Last Post: 13-01-2011, 15:46
  5. The Witcher nu va mai vedea lumina pe console By weriwulf in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 17-07-2009, 15:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts