Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 81 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #41 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Quote Originally Posted by octav View Post
    Recomandari Seriale...Twilight e film
    Am si zis ca ca nu e topicul potrivit,dar sa nu mai deschid alt topic...Mersi Octav.

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai cunoasteti vreun serial in genul lui Generation Kill ? Daca da, let me know

  3. #43 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Band of Brothers... dar am senzatia ca deja l-ai vazut.

    lovitura de gratie in Generation Kill imo e defapt bonusul de pe disc cu personajele reale (nu actorii) si regizorul care ii intreaba diverse chestii... am ramas socat. America: the brutal.

  4. #44 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    Monky, ai putea sa astepti sa iasa The Pacific (stiu ww2, dar o sa fie razboi) sau cred ca ai putea sa te apuci de "The Wire"
    Din cate observ, Generation Kill e facut de acelasi producator si The Wire este un must see. Fiecare episod este superb. L-am vazut acum 2 ani si pot spune ca a meritat.

  5. #45 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    ok tocmai am terminat toate cele 6 sezoane din OZ, un film care il stiam inca din copilarie si e unul dintre cele mai bune seriale vazute mereu (dupa Seinfeld) ce seriale imi recomandati gen OZ? si nu numai, Flash Forward cum e?

  6. #46 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nasol. Nu-ti recomand. Citeste paginile din urma.

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by urioc View Post
    Monky, ai putea sa astepti sa iasa The Pacific (stiu ww2, dar o sa fie razboi) sau cred ca ai putea sa te apuci de "The Wire"
    Din cate observ, Generation Kill e facut de acelasi producator si The Wire este un must see. Fiecare episod este superb. L-am vazut acum 2 ani si pot spune ca a meritat.
    Gata, am terminat si The Wire. A fost ok, dar nu stiu ce sa zic... are nota 8.5/10 de la mine. Pentru ca de multe ori evolutia personajelor se opreste brusc... cateodata ai impresia ca se schimba actorii principali... Finalul e de obicei mult prea evaziv... Nu mai zic, cand e lumea mai draga si iti place un personaj de exp.... poc... moare. Brusc, subit... aproape fara sens. Dar, poate ca asa e in real life, si nah... e bun cate un soc din asta. Oricum a fost belea McNaulty

  8. #48 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Brusc, subit... aproape fara sens.
    pai nu e asa si in viata reala?
    sfarsitul mie mi-a placut enorm de mult. un ciclu se incheie dar incepe altul dupa acelasi model. just like real life.
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Oricum a fost belea McNaulty
    "McNaulty !!! "
    "What the **** did I do ? "

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Trebuie neaparat un remmember:




    Stoopid new youtube !

  10. #50 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Tocmai am terminat de vazut Battlestar Galactica si a fost super. Unul din cele mai bune seriale care le-am vazut. E o combinatie intre Star Trek si Terminator. La orice fan SF ii va placea!

  11. #51 SP
    Member richardm27's Avatar
    Ia lasati voi serialele serioase deoparte si apucati-va de astea:

  12. #52 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Recomand Entourage.
    HBO: Entourage: Homepage

    Just watch it .
    Attached Images Attached Images entourage.jpg

  13. #53 SP
    Member zempty's Avatar
    Recomand Blue Mountain State , Primul sezon s-a terminat al doilea incepe pe 20 iulie .

    Blue Mountain State

    Serialul prezinta 3 boboci care ajung la BMS , Alex rezerva QB ( ii place sa fie rezerva pentru ca nu trebuie sa se duca la ore si poate sa petreaca toate noptile fara sa-si faca griji ca va juca ) , cel mai bun prieten al lui Alex si colegul lui de camera Sammy vrea sa ajunga mascota scolii ceea ce si face pentru a agata fete si pentru a petrece cu echipa de fotbal si in ultimul rand Craig care vine cu prietena lui la colegiu care este foarte posesiva si geloasa si care ii zice lui Craig ca este virgina ceea ce de fapt nu este adevarat ea se culcase cu cativa barbati si cateva femei , Craig este cel mai bun recrut si are tot viitorul pus in fata lui. Craig este interpretat de Sam Jones III care a mai interpretat si rolul de cel mai bun prieten al lui Superman in Smallville .

  14. #54 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Heroes Am ajuns la sezonul 3 foarte interesant .

  15. #55 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Am terminat The 70s Show si a fost superb. Imi recomanda si mie cineva alt serial de comedie? (In afara de Friends, Seinfeld, Joey, Two and a half men, Married with Children)

    Multumesc anticipat

  16. #56 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    @Laurentiu... uhm ... Curb your enthusiasm sau Fresh Prince of Bel-Air ?!

  17. #57 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    @Laurentiu... uhm ... Curb your enthusiasm sau Fresh Prince of Bel-Air ?!
    Ai o suc de la mine man Ma voi apuca de "Curb your enthusism" prima data (Larry David FTW) si pe urma voi vedea si Fresh Prince of Bel-Air (nu trebuie ratat un serial cu Will Smith).

    Muchos Gracias!

  18. #58 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Am terminat The 70s Show si a fost superb. Imi recomanda si mie cineva alt serial de comedie? (In afara de Friends, Seinfeld, Joey, Two and a half men, Married with Children)

    Multumesc anticipat
    Nu rata The Big Bang Theory !!! Bazinga time !

  19. #59 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Nu rata The Big Bang Theory !!! Bazinga time !
    Notat!

  20. #60 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    Laurentiu, ai vazut Scrubs ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 81 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts