Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: Ce-am ratat ?

  1. #21 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Monky, am vazut ca ai urmarit foarte multe seriale, fa si mie te rog un top 3 al tau excluzand house,24,prison break.

  2. #22 SP
    Member Mindscrewy's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Nu recomand. Este o porcărie. S-au adunat deja 10+ episoade la care nu m-am mai uitat.
    Ei bine o porcarie nu este, si chiar daca ar fi gusturile nu se discuta showul are un rating foarte bun dar again depinde din ce categorie de spectator faci parte.

    Inca un serial care nu stiu cum de l-am uitat ar fi Entourage, o comedie buna despre viata spectaculoasa a 4 prieteni la holywood.

  3. #23 SP
    Member I-Ray's Avatar
    normal ca ai ramas in pana de seriale, ca le-ai vazut pe toate. lol
    i mean, that's a +40 titles list

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    teododotheone: e greu man... fiecare serial mi-a placut in felul sau (altfel renuntam la el). Dar printre favorite presupun ca se numara BattleStar Galactica, Dexter, Heroes, Dr. House.

    gus: must be something more ! Nu de alta, dar sa pierd noptile dormind in loc sa savurez cate un serial bun... that's baaad, really bad

    P.S. Mai sunt multe care nu au aparut in lista, din cauza ca au fost fie miniserii, fie au fost cancelled. De exp. The Lost Room, care are doar 3 episoade, dar e must have pentru orice fan S.F.

  5. #25 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    P.S. Mai sunt multe care nu au aparut in lista, din cauza ca au fost fie miniserii, fie au fost cancelled. De exp. The Lost Room, care are doar 3 episoade, dar e must have pentru orice fan S.F.
    yep, The Lost Room e un mini-serial foarte bun, pacat ca e asa mic, dar parca am vazut mai mult de 3 episoade... sau mi se pare mie pentru ca un episod avea o durata de aproximativ 1h ? anyway, merita!

  6. #26 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    La The Sopranos m-as uita zi si noapte fara sa ma plictisesc.

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tocmai am terminat Generation Kill si ma apuc de The Wire... Sper ca e la inaltimea criticilor

  8. #28 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    buna alegere MonkY
    si in lista ta nu am vazut prezent Nip/Tuck-ul

    Acum este serialul la care ma uit. Tocmai ce am terminat sezonul 2 si sunt la episodul 2 din sezonul 3. Ceea ce pot spune, ca story-ul se leaga atat de placut si sunt niste cliffhangere absolut geniale. Nu am mai avut o parere asa buna despre un serial de la Dexter. Nu spun ca e mai bun ca Dexter, dar concureaza puternic. Am avut niste retineri cand pana sa il incep (retinere de 1 an de zile) dar acum imi pare rau si incerc sa ma uit usor la el. Dar e greu. Acum 2 zile am vazut 8 episoade unul dupa altul. Macar sa il termin repede, sa pot invata de BAC lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts