Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 59

Thread: SkyShowtime

  1. #21 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Din optiunile fiecarui profil poti alege limba dorita.

    Voi ati primit mailul de verificare? Am dat resend de 10 ori.

  2. #22 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Pai si in 2102 ce faci ?

  3. #23 SP
    Member codpin's Avatar
    Slab rau... Foarte putin content si ala e vechi. Iar daca nu il baga repede pe console, pt mine e pas. Daca nu ma prinde vreun serial nu cred ca mai reinoiesc dupa prima luna.

  4. #24 SP
    Junior Member staedler's Avatar
    Si multe seriale nu sunt complete, au 1 sezon din 2 sau 3, NCIS 6 din 20, etc

  5. #25 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Facand o paranteza si o gluma, pe 78 ani nu-i rau oferta

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Din optiunile fiecarui profil poti alege limba dorita.
    Thanks man! Eu tot cautam prin setari.

    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Voi ati primit mailul de verificare? Am dat resend de 10 ori.
    Initial si la mine a durat ceva mai mult (5-10 min), dupa care au venit toate incercarile deodata... Cred ca sunt destul de "hammered".

  7. #27 SP
    Junior Member mesteru222's Avatar
    la 2 euro e foarte bun

  8. #28 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by mesteru222 View Post
    la 2 euro e foarte bun
    Nu e chiar asa. Pe HBO Max dau 15 lei pe luna si are content de zece ori mai mult, deci pretul nu e o scuza.

  9. #29 SP
    Junior Member mesteru222's Avatar
    Coincidenta?....prețul abonamentului de bază (basic) al Netflix pentru România va fi redus de la 7,99 euro la 4,99 euro începând de luni, 13 februarie.

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by mesteru222 View Post
    Coincidenta?....prețul abonamentului de bază (basic) al Netflix pentru România va fi redus de la 7,99 euro la 4,99 euro începând de luni, 13 februarie.
    Da, dar banuiesc ca stii ca din acel moment, nu se va mai putea face account sharing (sau va fi mult mai complicat). La mine, ce sa zic, va fi bine... dar pentru ceilalti din familie cu care impart contul nu. Cu alte cuvinte, daca acum platesc 11.99 Euro (UltraHD plan), 6 Euro (sau cat devine noul abonament) inmultit cu 5, devine 30 Euro. De la 12 la 30, e ceva... Pacat insa ca se leaga de cei din familie, si nu taie in carne vie acolo unde acelasi cont il folosesc sute de insi.

  11. #31 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu mi-am facut chiar daca ptr inceput contentul e subtirel, poate mai incolo va merita reducerea de 50%.
    In schimb ma asteptam sa aiba si dexter (noua serie) avand in vedere ca e Showtime. Not

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Da, dar banuiesc ca stii ca din acel moment, nu se va mai putea face account sharing (sau va fi mult mai complicat). La mine, ce sa zic, va fi bine... dar pentru ceilalti din familie cu care impart contul nu. Cu alte cuvinte, daca acum platesc 11.99 Euro (UltraHD plan), 6 Euro (sau cat devine noul abonament) inmultit cu 5, devine 30 Euro. De la 12 la 30, e ceva... Pacat insa ca se leaga de cei din familie, si nu taie in carne vie acolo unde acelasi cont il folosesc sute de insi.
    Eu tot n-am inteles: cei care au netflix si calatoresc permanent (mai mult decat cele 7 zile permise din afara main address) nu vor mai avea dreptul sa le foloseasca serviciul ?
    Sau de cate ori va fi permisa schimbarea main address ? Daca am 2-3 case de vacanta si ma mut cateva saptamani pe an intre ele ?
    Si atentie la diferitele abonamente netflix: la standard (cel de 5e) contentul e HD, nici macar FullHD, asta e adevarata mizerie.

    De acord cu tine, Sony incepuse sa baneze cand se ABUZA de ps plus sharing, netflix se impusca singuri in picior in schimb prin haituirea tuturor.

    Ma gandesc ca intr-un final se va putea dribla si ce reguli implementeaza ei acum prin folosirea serviciului de catre mai mult membrii ai familiei pe rand.Also localizarea IP nu este asa de exacta si stand in acelasi oras cu partenerii de sharing poate va merge ca si pana acum.

  12. #32 SP
    Member codpin's Avatar
    Zici ca e demo abonamentul la astia... Multe seriale au doar 3 episoade, wtf? Incepusem sa ma uit la Tulsa King si cand colo se opreste la ep 3.

    Am verificat si asta e valabil la mai multe seriale, nu mai stiu acum sa dau exemple. Pentru mine au cam inceput cu stangul.

  13. #33 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Incerc sa fac si eu abonamnet dar dupa ce intru in cont, la sectiunea abonament apare 3,99 euro, fara reducere.

  14. #34 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Fa-ti cont direct din browser. Prima data am incercat din aplicatie si se abona prin Google Play si aparea 19,99 lei. Am facut alt cont direct din browser si am avut acea reducere.

  15. #35 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    A mers. Multumesc Dark18 de info. Intradevar si eu am facut initial cont direct din aplicatie. Din browser a mers cu 1.99 euro. La bani de o cafea e super, chiar si pt un film doua.

  16. #36 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by codpin View Post
    Zici ca e demo abonamentul la astia... Multe seriale au doar 3 episoade, wtf? Incepusem sa ma uit la Tulsa King si cand colo se opreste la ep 3.

    Am verificat si asta e valabil la mai multe seriale, nu mai stiu acum sa dau exemple. Pentru mine au cam inceput cu stangul.
    Adică serialele au episoadele lansate dar ei nu difuzează decât câteva? Nu am mai auzit așa ceva până acum, genial.

  17. #37 SP
    Member codpin's Avatar
    Da, in continuare e aceeasi problema si nu sunt singurul care se plange de asta. Am zis ca poate e o chestie de lansare, vreun bug ceva si ca se repara a doua zi dar nimic. Combinat cu faptul ca nu au aplicatie pe consola (PS5) eu nu mai tin abonamentul. F this sh#t!

  18. #38 SP
    Junior Member mesteru222's Avatar
    Si serialul Das Boot,este difuzat doar sezonul 2 ,ciudat, sunt 3 sezoane aparute

  19. #39 SP
    Junior Member staedler's Avatar
    Sa speram ca filmele sunt intregi, nu 55 de minute din 120, etc

  20. #40 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ma așteptăm ca la alăturarea de giganți din filmografie și TV sa găsesc o sumedenie de filme și seriale. Din păcate ele sunt în număr redus, la care se adaugă și gusturile fiecăruia astfel ca în final nu ajungi doar la un număr redus de filme/seriale pe care sa le vizionezi.
    De ex. eu as fi dorit sa vad Star Trek Discovery și din păcate nu este.
    Netflix, Disney+ sau HBO Max au o colecție impresionanta de seriale disponibila imediat.
    Aici găsești doar frânturi: De ex. Grimm este de la sezonul 3 la sezonul 7.
    Mi am creat abonament pe 14 februarie, dar nu am urmărit nimic de pe aceasta platformă până acum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts