Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: The Pacific

  1. #1 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

    The Pacific

    Astazi este premiera la noi. Nu uitati de el, pentru ca este opera de arta.

    Program

  2. #2 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    HBO: The Pacific: Homepage



    Attached Images Attached Images wallpaper-pacific.jpg wallpaper-sgt.-john-basilone.jpg wallpaper-pfc.-eugene-sledge.jpg wallpaper-pfc.-robert-leckie.jpg

  3. #3 SP
    Member richardm27's Avatar
    Pentru mine e must see ! Band of Brothers m-a impresionat foarte mult, cum e aceeasi echipa care a produs seria am asteptari foarte mari.

  4. #4 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Super serial mi-a placut primul episod , cand este urmatorul maine ?

  5. #5 SP
    Diesel k1du's Avatar
    E serial?

  6. #6 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    este o mini-serie, cum a fost si Band of Brothers

  7. #7 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Am urmarit acum si ultima parte din aceasta mini-serie. M-a impresionat pana la lacrimi asa cum s-a intamplat si cu Band of Brothers.

    Merita vazut, este pur si simplu exceptional si cu toate ca noi nu am avut ghinionul sa avem parte asa ceva (multumim lui Dumnezeu) acest tip de seriale reusesc sa ne arate intr-o mica masura prin ce au trecut acei oameni. Macar asa poate reusim si noi sa ne respectam batranii si sa ne ridicam fundurile de pe un scaun in autobuz ca sa il cedam unui om in varsta si nu in ultimul rand sa ne respectam tara, buna-rea asa cum e ea, macar pentru strabunicii/bunicii nostri ce si-au dat viata pe campul de lupta.

    Nota 11!

  8. #8 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai ii respectam... bunicului meu ii taie 15% din indemnizatia de veteran de razboi.
    superba tara.

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, asteptam de mult ceva de genul asta. Mai ales dupa ce am revazut Band of Brothers si am terminat Generation Kill
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    pai ii respectam... bunicului meu ii taie 15% din indemnizatia de veteran de razboi.
    superba tara.
    N-are treaba Basescu cu veteraniii... Poate daca era ceva cu vapoare, nave, etc... Desi, daca ne uitam la cum arata marina romana...

  10. #10 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    pai ii respectam... bunicului meu ii taie 15% din indemnizatia de veteran de razboi.
    superba tara.
    Nu am eu treaba cu ce fac nenorocitii astia, dupa cum am scris si in postul meu ma refer macar la cei tineri sa ii respecte. Daca iti respecti tara, nu inseama ca trebuie sa fii de acord sau sa il placi pe Basescu si gasca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Battlestations: Pacific Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 16-04-2009, 22:35
  2. MotorStorm Pacific Rift Videos By paul in forum Videos
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2008, 20:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts