Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 73

Thread: Lost

  1. #1 SP
    Member RobertDinu's Avatar

    Lost

    La fel ca si alte seriale acest film a fost parca gandit de 10 regizori cei de la ABC au dat lovitura cu acest serial, a avut atatea detalii si atatea rasturnarii de situatii bine gandite si cu legaturi incredibile intre ele incat mi-a placut de la primul episod pana la ultimul, nu stiu daca am sa mai vad ceva asemanator dar sigur acest serial ramane pt cei pe gen ..serialul favorit.

    About :
    "Lost" takes a simple idea of a passenger flight full of people crashing onto a desert island, and gradually adds extraordinary depth to its premise by exploring each character deeply and unflinchingly�what drives them, who are they? Where did they come from? It soon becomes clear that the island upon which they are stranded acts as a common denominator for many things in their lives, whether they're running away from something (Sawyer and Kate among others) or getting in touch with spirituality (Locke, Claire). But "Lost" also zooms in on the island itself and the mysterious horrors that it houses... and they all seem to be strangely connected.
    Sursa : "Lost" (2004)
    Attached Images Attached Images lost.jpg

  2. #2 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Am vazut 3 sezoane din 4,al 3-lea l-am vazut mai mult "fortat",dar deja la al 4-lea nu am mai avut rabdare,filmul incepea sa fie plictisitor.

  3. #3 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Man despre asta vorbeam mai sus , ca are multe detalii si trebuie urmarit de la inceput f f atent nu la dinner si nici cu floricele pe langa tine ca in caz de te apleci dupa vreuna si ai pierdut o faza mai tarziu vei intreba...'' pe asta de unde au mai bagato si ce legatura are?'' , cazut tau este la fel, ai sarit multe dezvaluiri in primele episoade si a fost imposibil sa le legi in totalitate. Per total este un film bun , daca ai timp bagate de la inceput pana la sf si ai sa iti schimbi parerea.

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar
    Ai dreptate Robert, insa multi nu se mai uita la Lost din cauza ca sunt prea multe detalii. Eu nu stiu ce s-a intamplat pentru ca numai la cateva episoade din sezonul 1 m-am uitat. Probabil si exagereaza ca sa faca mai multe sezoane si sa scoata multi bani. Voi decideti, cei care v-ati uitat la tot.

  5. #5 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Sincer la inceput mi-a placut,ma uitam la 6-7 episoade pe zi,dar dupa sezonul 2 a dat-o in vrajeli.Pana acolo am inteles perfect despre ce e vorba.

  6. #6 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Nevasta-mea se uita, imediat termina seria 1! Mie unu nu-mi place! Mi se pare prost filmat, iar actorii joaca destul de prost, cu niste exceptii!

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie mi-a placut la nebunie. Bine... ca deja au dat-o in SF-uri si ma astept sa se intoarca cei morti la continuarea seriei in toamna... Ma astept sa apara si o alta insula, plus niste extra super vedete de pe la Hollywood, ca tot e la moda. Per total, un serial pe care nu l-as fi putut rata. A stiut sa ne tina cu "sufletul la gura" si sper sa o faca si de-acum inainte.

  8. #8 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Stiti cineva cand apare sezonul 5?(daca nu ma insel,parca 5-ul trebuie sa apara).Am aflat cateva zvonuri si mor de nerabdare sa vad daca se vor adeveri.
    Cheers...

  9. #9 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Dap 5 returning in Jan. 2009

  10. #10 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    eu in asteptarea continuarii, am revazut toate sezoanele 1-3 si acum ma apuc din nou si de 4

  11. #11 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Am vazut toate 4 sezoanele, desi dp sezonul 1 au inceput cu telenovele ca in Prison Break. Oricum merita vazut dc ai timp si rabdare.

  12. #12 SP
    Member I-Ray's Avatar
    ma uitam inainte pe TVR 1, si era foarte fain, dar m-am plictisit cu timpul, prea au lungit-o.

  13. #13 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    A inceput sezonul 5 si deja sunt 2 episoade:X:X:X

  14. #14 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    se pare ca primul episod a fost transmis foarte prost

  15. #15 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Ce inseamna foarte prost. Calitatea imaginii sau ce? Pls no spoilers

  16. #16 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    da... si nu a fost emis HD

  17. #17 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Da sunetu e prost tare si nu am putut sa il inteleg prea bine pt ca nici subtitrare nu este.Oricum primu episod mi-a placut foarte mult.Pe cel de-al doilea o sa il vad diseara cu subtitrare.

  18. #18 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Vedeti ca a aparut si varianta HD cu sunet si imagine ok. A aparut mai intai varianta SD. De-abia astept sa scap de la munca sa vad episoadele

    Sorry de doubla post. There's no edit button.

    Am vazut primele doua episoade in HD si what can i say... imi place mult ce am vazut. In sfarsit actiunea merge ceva mai repede decat pana acum.

  19. #19 SP
    Member Nightfly's Avatar
    Foarte tari primele episoade din noul sezon, abia astept urmatorul episod. Serialul preferat cu siguranta.

  20. #20 SP
    Member Cata25's Avatar
    Lost revine marţi cu 2 episoade. �nainte de aceste episoade, ce �ncep la ora 21 �n State, va fi difuzat un episod recapitulativ al primelor 5 sezoane, ca să ne aducem aminte unde a rămas serialul.
    Sezonul 6 va fi ultimul din LOST.

    Episodul a apărut deja pe net, dar la calitate proastă.
    Vă las cu primele minute din sezonul 6

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Lost Ark By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 30-04-2022, 15:24
  2. S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha By cashonly in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 29-04-2014, 14:47
  3. Replies: 22 Last Post: 16-01-2009, 16:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts