Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast
Results 101 to 120 of 143

Thread: Two and a Half Men

  1. #101 SP
    Admin MonkY's Avatar

  2. #102 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am vazut si eu emisiunea aia. Pot spune ca in afara de Iron Mike nu am stiut pe nimeni de acolo. Emisiunea mi s-a parut penibila si de prost gust. Tipica pentru americani.

  3. #103 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am vazut si eu emisiunea aia. Pot spune ca in afara de Iron Mike nu am stiut pe nimeni de acolo. Emisiunea mi s-a parut penibila si de prost gust. Tipica pentru americani.
    Tocmai, ca e complet atipica pentru americani. De obicei sunt mult mai controlati la manifestari de genul asta, sa fie politically correct si stuff like that. I loved it

  4. #104 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De gustibus non est disputandum... gusturile nu se discuta

  5. #105 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si mie mi-a placut foarte mult. Oameni deschisi la minte cu glume geniale. Tot respectul pentru toti , inclusiv pentru Charlie, care se vede clar ca regreta faptul ca nu mai joaca in serial

  6. #106 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Erau vreo 2-3 staruri destul de cunoscute pe-acolo cum sa nu le stii? Nici macar pe Steve-O? )

  7. #107 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Meh. Roast-ul mi-a lasat un gust de prea regizat. A fost ok, dar nu am inteles de ce au fost invitati unii. Parca tipul blond a zis 90% din glume despre invitati si apoi una sau doua scurte despre Charlie...

  8. #108 SP
    Member carcru's Avatar

  9. #109 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    "Blestemul lui Charlie Sheen" bai cat le place astora sa exagereze... auzi blestem

  10. #110 SP
    buf
    Junior Member buf's Avatar
    Da! Blestemat cu sangele curvelor de cele mai periculoase vrajitoare de etnie. Presa asta...

  11. #111 SP
    Member carcru's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    "Blestemul lui Charlie Sheen" bai cat le place astora sa exagereze... auzi blestem
    De parca n-ai stii ca asa-s romanii ..

  12. #112 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Da ca si cum n-ar fi observat nimeni in timpul filmarii.sau n-ar fi putut sa cenzureze dupa.

  13. #113 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Se mai uita cineva? Mie mi se pare destul de penibil, numai sex jokes iar Jake nu mai apare deloc.

  14. #114 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E vorba de gusturi. Mie mi se pare mai bun ca oricand Cel putin ultimile 2-3 episioade sunt foarte tarei. Cred ca de cand au scos-o pe Chelsea (sau cum o chema pe englezoaica) si-au mai revenit. Jake nu o sa mai apara prea curand. Are "interzis" 6 episoade.

  15. #115 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai a facut treaba aia in care injura tot serialul sau ceva. El era jumatatea din doi barbati. Foarte aiurea ca l-au scos. Ar trebui sa schimbe numele serialului.

  16. #116 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Inca nu l-au scos de tot, doar pt 6 episoade. Ala nu mai poate din cauza religiei, dar are un contract semnat si ar trebui sa-l respecte.

  17. #117 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu mai e la fel de funny ca inainte, dar glumele inca sunt acolo... inca nu m-a oprit din a ma uita la el.

  18. #118 SP
    Member TheSpider's Avatar
    se mai uita cineva?. ultimele 5-6 episoade mi s-au parut foarte misto.

  19. #119 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu il urmaresc saptamanal. Mie chiar imi place cu Waldon

  20. #120 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Walden*

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2011, 19:09
  2. Harry Potter and The Half Blood Prince PSP By stefwinner in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 18:15
  3. Replies: 8 Last Post: 17-05-2009, 11:05
  4. Replies: 0 Last Post: 20-08-2008, 03:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts