Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 76 of 76

Thread: Ultimul serial vizionat!

  1. #61 SP
    Member AzFaust's Avatar
    A vazut cineva Vampire Diaries? Un prieten mi-a pus ca este bun primul sezon si pe urma devine ceva gen Twilight. Merita vizionat serialul?

    PS: ultimul episod din Supernatural este de nota 3 (cel mai penibil pana acum) .

  2. #62 SP
    Member madskills's Avatar
    Fara sa supar pe nimeni dar ma asteptam la alte preferinte pe forumul asta. Probabil a fost greseala mea cand am crezut ca media de varsta este detul de ridicata. O singura persoana a recomandat The Wire, nimeni nu a recomandat THE SOPRANOS, unul dintre cele mai bune seriale facute vreodata, OZ, Suits sau Criminal Minds. In schimb am vazut recomandari gen Chuck (seriously???) sau Vampire Diaries stiu, gusturile nu se discuta dar in niciun caz nu ma asteptam la asa ceva..

  3. #63 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai greşit topicul, vezi Recomandari Seriale

  4. #64 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    True Detective, avand in vedere ca tocmai am vizionat ultimul episod. A masterpiece domne
    10 din 10 are de la mine.

  5. #65 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    The Walking Dead Season 4 , superb ending
    Cine spune ca serialul a devenit telenovela sa se uite la altceva daca vor numai gore , blood , zombies killing and sh!t.

  6. #66 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Quote Originally Posted by madskills View Post
    Fara sa supar pe nimeni dar ma asteptam la alte preferinte pe forumul asta. Probabil a fost greseala mea cand am crezut ca media de varsta este detul de ridicata. O singura persoana a recomandat The Wire, nimeni nu a recomandat THE SOPRANOS, unul dintre cele mai bune seriale facute vreodata, OZ, Suits sau Criminal Minds. In schimb am vazut recomandari gen Chuck (seriously???) sau Vampire Diaries stiu, gusturile nu se discuta dar in niciun caz nu ma asteptam la asa ceva..
    Pentru ca nu pot sa ma abtin in aceste momente (si nu imi sta in fire sa raspund la provocari de gradinita), dar este necesar pentru indivizi asa culti cum pretinzi tu ca esti (desigur nu ai spus in acest mod, dar ascuns printre randuri), mai intai invata si tu sa citesti in romana (ai 30 ani ) si pe urma sa devii 'senior' mare devorator de seriale. Greseala a fost a mea ca nu m-am asteptat sa imi raspunda un individ de 30 ani care inca nu a trecut de pubertate.

    Desigur, fara sa te superi.

    PS: este frumos sa discutam in acest mod? Sper sa iti revina mintea la capul care trebuie.

  7. #67 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Hannibal-The series
    Este un serial de exceptie.Mads Mikkelsen este ideal pentru rolul lui Hannibal(sa ma scuze Anthony Hopkins),omul are o expresie de neegalat

    PS:Game of Thrones is coming back

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A urmarit careva Umbre ? Mi-a placut foarte mult, uimitor de bine realizat, la fel de bun si acting-ul, chiar am ramas uimit de asta.
    O singura chestie nu mi-a placut si anume faptul ca ar fi putut sa-l faca mai dark, printr-un filtru peste video, ca asa da impresia de film romanesc si mai ales dupa nume, puteau sa se focuseze mai mult pe film noire, pe atmosfera, pe Umbre

    Am ramas uimit aseara cand nu l-au mai difuzat pe HBO si am cautat pe net si am vazut ca au filmat doar 8 episoade, iar al 8-lea a fost duminica trecuta si s-a terminat ca naibi...n-am inteles nimic. Nu prea inteleg care-i faza, de n-au reusit sa-i dea si ei un final mai...finalizat

    Sper sa avem si un sezon 2, ca special pentru serialu asta mi-am facut abonament la HBO

  9. #69 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie nu mi s-a parut atat de bine jucat. Cred ca doar vreo 2-3 actori au fost ce trebuie, in rest nu prea. Cel putin tipa care o joaca pe Nico mi s-a parut aproape de penibil. Inteleg ce zici cu aspectul de noire, insa cred ca si-ar fi pierdut din autenticitate daca se facea ce sugerezi tu. Mi se pare ca e foarte bine prezentata atmosfera de caldura a unei veri in Bucuresti. Mie mi-a placut oricum foarte mult si sper si la sezonul 2.

  10. #70 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Black sails, Helix & 12 MonkY`s

  11. #71 SP
    Member legokid220's Avatar
    Californication ... dar mi s-a parut cam trasa de par povestea si nu prea s-a intampalt nimic special de la inceput pana la final.... oricum a fost ok !

  12. #72 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Seriale....

    Sunt la zi cu:

    Bob's Burgers 9/10
    The Simpsons 9/10
    Family Guy 9/10
    Penny Dreadfull S01 8,5/10

    Am urmarit pana acum:

    Seinfeld 10/10
    Lost 10/10
    Friends 8,5/10
    Twin Peaks 10/10
    American Dad
    Futurama 11/10
    Cleveland Show 9/10

    In curs de vizionare (fac progrese in a ajunge cu ele la zi):

    The Walking Dead S01 9.5/10
    Under the Dome S01,S02 8,5/10

  13. #73 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu tot trag de mine sa vad si ultimul sezon din True Blood, dar parca nu-mi vine

  14. #74 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Mda, asa eu trag de mine pentru Under the Dome, parca nu prea mai are farmec...

  15. #75 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai de ce pierzi ore intregi cu seriale care nici nu iti plac? Nu va inteleg. Timpul e mai pretios decat banul, mai bine faci altceva in timpul ala decat sa te chinui sa te uiti la un film/serial care nici macar nu iti place.

  16. #76 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Black Sails , un start de sezon foarte foarte bun , tot ce lipsea din primul sezon au recuperat in primele episoade aici

    Mi-a dat asa un chef sa rejoc Black Flag mai ales ca au loc cam in aceeleasi locati ( Nassau e insula principala in Black Flag si Black Sails so yeah ... )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  3. Un serial Battlefield: Bad Company la orizont By Tudoran in forum Stories & Other News
    Replies: 2 Last Post: 12-10-2012, 09:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts