Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 76

Thread: Ultimul serial vizionat!

  1. #41 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pentru cei carora le-a placut Seinfeld urmeaza:
    Comedians in Cars Getting Coffee


  2. #42 SP
    Junior Member andreigtc's Avatar
    Va recomand serialul 24. Este facut chiar de personajul principal, Kiefer Sutherland. Serialul are 8 parti (sezoane) fiecare sezon reprezentand o zi dn viata unui agent anti-tero, este realizat in timp real. Suspans cat cuprinde si cel mai important pentru mine realism dus la extrem (fara faze gen terminator in care se trage cu arma 5 minute fara sa se incarce )

  3. #43 SP
    Member miami's Avatar

  4. #44 SP
    Member razu's Avatar
    intre toate seriile postate pana acum, aparute de 2-3 ani, aparent obscure pe la noi din nu's ce motiv, sezonul nou ne-a adus Hannibal si Bates Motel;

  5. #45 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Am terminat de vizionat ultimul sezon din Dexter. Penibil Cred ca au ramas scenaristii fara cocaina sau ce substanta le-o mai stimula creativitatea...

    Pe lista finalurilor "anulam serialul, dar pastram personajul, ca poate mai facem ceva cu el mai tarziu" plasez pe locul 1 serialul House, iar pe locul 2 avem penibilitatea asta de sezon din Dexter...

  6. #46 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    lasa man ca avem saptamana viitoare breaking bad si pun pariu ca o sa fie cel mai bun final din istorie, pana acum are toate ingredientele sa devina serialul number 1 daca fac si un final pe masura ar fi "orgasmic" oricum recomand BB pur si simplu masterpiece.

  7. #47 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stai, ca poate o dau in bara. Sa vezi atunci isterie, mai multa decat cu finalul lui Mass Effect 3.

    PS: Va avea o ora jumate finalul.

  8. #48 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu cred, vince a dat dovada ca are cojones sa face ce vrea el si s-a vazut asta. iti dai seama la ce rang a ajuns ww daca pana si r.r. martin a spus:
    Walter White is a bigger monster than anyone in Westeros."

  9. #49 SP
    Member adio's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Stai, ca poate o dau in bara. Sa vezi atunci isterie, mai multa decat cu finalul lui Mass Effect 3.

    PS: Va avea o ora jumate finalul.
    Unde ai citit asta? Eu am citit ca ultimele doua vor avea 75min fiecare, dar incluse si pauzele publicitare. Asta inseamna ca si ultimul are tot 50min+-. Nu m-as supara sa aibe si 2h..
    'Breaking Bad': Final Two Episodes Get Extended Run Times

  10. #50 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Dexter a avut un final de toata jena, nu-mi vine sa cred ce prost a fost ultimul sezon, sper ca Breaking Bad sa nu dezamageasca, pana acum mi-au placut toate episoadele

  11. #51 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Dexter a avut un final de toata jena, nu-mi vine sa cred ce prost a fost ultimul sezon, sper ca Breaking Bad sa nu dezamageasca, pana acum mi-au placut toate episoadele
    De acord, foarte slab finalul...

  12. #52 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ce parere aveti de finalul BB? Eu zic ca a fost ok, tied up any loose ends

  13. #53 SP
    Member theusher's Avatar
    A fost OK.Pentru mine The Shield ramane in continuare serialul cu cel mai bun final pe care l-am vazut, desi poate restul episoadelor nu ajung la nivelul celor din BrBa.

  14. #54 SP
    Member Snake's Avatar
    Am terminat si eu Dexter (sfarsit de serial). Din partea mea se acorda fara probleme nota 9.5/10.

  15. #55 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Pentru mine, ultimul sezon din Dexter a fost mai mult o telenovela. Toate sezoanele nota 7, pana la sezonul 6 nota 8.

  16. #56 SP
    Member Mishy's Avatar
    Dexter a fost bun pana la sezonul 4 , apoi a tot scazut.
    Breaking Bad e cel mai bun serial pe care l-am vazut , iar finalul a fost foarte bun , nici nu trebuia sa se termine altfel

    Supernatural urmareste cineva ? Ce parere mai aveti cu inca un nou sezon care incepe in vreo 2 zile

  17. #57 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Am inceput si eu sa ma uit la Supernatural si pot sa iti spun ca pana acum sunt multumit de serial, este bun. Sunt la sezonul 4. Replicile amuzante sunt bagate subtil, fara exces. Anumite episoade sunt mai bune decat multe filme de comedie si altele mai bune decat filmele horror. Sper sa fie si restul sezoanelor la fel.

  18. #58 SP
    Member Mishy's Avatar
    E bun serialul pana la sezonul 5 , apoi o cam ia la vale , in sensul ca nu se mai ridica la nivelul sezoanelor anterioare , dar mie oricum mi-au placut si inca il urmaresc cu placere

  19. #59 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Weeds - Toate cele 8 sezoane.
    Breaking Bad - Acum ma uit la sezonul 4.

  20. #60 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Carnivale, un serial fabulos
    Partea proasta e ca HBO l-a scos din grila dupa numai 2 sezoane

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  3. Un serial Battlefield: Bad Company la orizont By Tudoran in forum Stories & Other News
    Replies: 2 Last Post: 12-10-2012, 09:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts