Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 67

Thread: House M.D.

  1. #21 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Mi se pare mie sau episoadele devin din ce in ce mai slabe? Parca imi placea mai mult cand House era mizerabil si o ardea pe Vicodin, era mai dramatic
    ti se pare trebuiau sa schimbe putin "macazul", doar nu voiai sa mearga pe aceasi idee, pana la urma se plictiseau telespectactorii. pe mine cel putin toate episoadele din acest sezon m-au impresionat

  2. #22 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  3. #23 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Mie nu a incetat sa imi placa niciodata acest serial.House e senzational.

  4. #24 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I just dont like "happy" House . Mai putin atunci cand nu-l mai durea piciorul, episoadele alea au fost senzationale

  5. #25 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    This is my last season of House. I’m shooting my last episode now. Contractually this is it. There’s also no deal for House next year because Comcast bought NBC Universal and no one has a deal. If I do House next year it’ll be under a new umbrella. But legally and contractually, I’m free after this [season]. So my wife [Gabriella Salick] and I were wondering how the summer looked and what we wanted to do. And I’ve never had enough time to do a play [while doing House] because our hiatuses are only about a month of maybe six weeks long. (Sursa:http://www.tvline.com/2011/04/robert-sean-leonard-house-leaving-born-yesterday/
    Ce parere aveti?Se pare ca Robert Sean Leonard nu va mai aparea in viitorul sezon,sper totusi sa se razgandeasca.Chiar nu stiu cum ar arata serialul fara Wilson...

  6. #26 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Cel mai bun episod, pe care l-am vazut vreodata, din tot serialul .

    S07E22.

  7. #27 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sunt de acord cu tine 50%. cel mai bun episod din sezonul 7, dar nu din tot serialul . nu cred ca poti sa alegi "cel mai bun episod dintr-un serial" deaorece fiecare are farmecul si rolul lui in evolutia si constructia personajului principal. de abia astept ultimul episod va fi cu adevarat special...

  8. #28 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ma uit acum....

  9. #29 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    sec episodul... nu prea ma convins sa ma uit la sezonul 8!

  10. #30 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    sec episodul... nu prea m-a convins sa ma uit la sezonul 8!
    dupa cum am mentionat si mai sus, nu e ultimul episod. sunt ferm convins ca cel de pe 23 mai va avea o intriga mult mai interesanta si un final surprinzator si care te va tine cu sufletul la gura toata vara. cel putin asa s-a intamplat in ultimele 6 sezoane

  11. #31 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Presimt ceva legat de 13 ca nu tin minte sa mai fi fost atatea episoade consecutiv care sa se fi concentrat pe un singur angajat.

  12. #32 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pe mine ultimele cateva episoade nu m-am convins. Nu-mi place panta autodistructiva pe care urca House.
    In ultimul sezon am reusit sa-mi pierd toata admiratia pentru el.
    Sper sa se foloseasca de asta pentru a-l ridica din cenusa in ultimul sezon...

    Edit:
    Eu presimt ca dupa destainuirile din ultimul episod vom vedea o relatie intre 13 si Chase pe viitor.

  13. #33 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vazusi si eu episodul. Interesant intr-adevar dar in niciun caz cel mai bun. Nu prea m-a impresionat... As vrea sa vad o schimbare majora la House. Absolut majora. Si sunt sigur ca vom vedea una in ultimul episod care bineinteles ca ma va lasa cu ochii in soare si ii voi injura toata vara pana la urmatorul sezon ...

  14. #34 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Pe mine ultimele cateva episoade nu m-am convins. Nu-mi place panta autodistructiva pe care urca House.
    In ultimul sezon am reusit sa-mi pierd toata admiratia pentru el.
    Sper sa se foloseasca de asta pentru a-l ridica din cenusa in ultimul sezon...

    Edit:
    Eu presimt ca dupa destainuirile din ultimul episod vom vedea o relatie intre 13 si Chase pe viitor.
    Complet de acord cu Edit-ul. Vroiam sa zic asta, dar am uitat. Si oricum daca mai tineti minte cand a plecat la inceput 13, Chase a intrebat-o f politicos de o partida.

  15. #35 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si pun pariu ca lui Foreman nu-i va pica bine asta...

  16. #36 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    dupa cum am mentionat si mai sus, nu e ultimul episod. sunt ferm convins ca cel de pe 23 mai va avea o intriga mult mai interesanta si un final surprinzator si care te va tine cu sufletul la gura toata vara. cel putin asa s-a intamplat in ultimele 6 sezoane
    in primul rand imi cer scuze pentru greseala pe care am facut-o si apoi ai dreptate... sunt 23 de episoade... sorry

  17. #37 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Today it ends!

  18. #38 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Chiar sunt curios cum se termina sezonul. Ultimul episod mi s-a parut dureros de masochist. Pare ca se va schimba ceva in sezonul nou...

  19. #39 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    WTF?????? Ce dracu?



    Asta da arta.....

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu am vazut inca ultimul episod, dar circula pe net stirea ca in sezonul 8 nu va mai fi prezenta Cuddy.... What say you?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Full House Poker By ShpioOn in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 04-04-2012, 10:07
  2. House of the Dead: Overkill By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 12 Last Post: 23-11-2011, 02:27
  3. Haunted House revine By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-07-2010, 20:25
  4. House M.D. (Dr. House) By Nash in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 6 Last Post: 24-12-2009, 00:13
  5. House M.D. the game By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 19-06-2009, 21:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts