Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 169 of 244 FirstFirst ... 69 119 159 167 168 169 170 171 179 219 ... LastLast
Results 3,361 to 3,380 of 4864

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #3361 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Inside Job 9/10

    Desi te face sa te simti coplesit de multitudinea de informatii si concepte greu de inteles pentru cineva care nu are cunostinte avansate in domeniu pot spune ca face o treaba foarte buna in ati explica mecanismul care a dus spre recesiune.
    Attached Images Attached Images ketvh.jpg

  2. #3362 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    The Men Who Stare at Goats - 8/10

    Un film interesant. Atat.

  3. #3363 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Limitless - 9.5/10

    Superb, nimic mai mult de spus!
    Attached Images Attached Images mv5bmty3njcznzc5nl5bml5banbnxkftztcwmza2mzqyna-._v1_.jpg

  4. #3364 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    American Pie 8/10
    American Pie 2 8/10
    American Pie 3 7/10

    Un update pentru ca vreau sa vad American Reunion. In toate 3 au fost momente in care m-am c***t pe mine de ras in schimb unele parti au fost plictisitoare.

  5. #3365 SP
    Senior Member axton's Avatar
    American Pie Reunion - American Reunion (2012) - IMDb"target="_blank">American Reunion (2012) - IMDb

    A fost sa spunem mai "slabut" decat celelalte , insa pentru Stifler ( care isi face rolul ) si cateva faze chiar amuzante ... merita vazut ( cel putin pentru nostalgie ) . Overall nu am regretat ca l-am vazut la cinema ... un mic advice : mergeti intr-un grup mai mare ... veti putea face mai multe comentarii dupa .
    Attached Images Attached Images american_reunion_1323434970_2012.jpg

  6. #3366 SP
    Member quentin_04's Avatar
    The Hunger Games 7/10, spre deosebire de carte care e +10/10.
    Attached Images Attached Images hunger-games-movie-poster-12162011.jpg hunger_games_trilogy.jpg

  7. #3367 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Well..am fost si eu la premiera la "Project X" http://www.imdb.com/title/tt1636826/.. dupa cum ma asteptam,un film destul de reusit recomand!cu toate ca la inceput..cam boooring..dar dupa 20 de min incepe calumea,este acel gen de comedie tipic americanilor.
    2012_project_x_wallpaper_002.jpg
    Are un 9 de la mine ca a dus totul la extrem in a good way.

  8. #3368 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Intouchables - 9/10
    N-am mai vazut de mult timp un film asa bun si amuzant, o comedie specific franceza care este in acelasi timp si o lectie de viata. Must watch!

  9. #3369 SP
    Junior Member spooky1's Avatar
    De ce nu si ultima carte citita??sper ca nu am injurat pe nimeni..

  10. #3370 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by spooky1 View Post
    De ce nu si ultima carte citita??sper ca nu am injurat pe nimeni..


    http://www.consolegames.ro/forum/f65...-carte-citita/

  11. #3371 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    the avengers 9/10
    motive pentru care minus: ei bine 3d nu e folosit decat pe alocuri
    ca ma asteptam la un cameo din partea lui Wolverine si nu a fost sa fie
    Dar in rest filmul a fost genial de fain... si-l recomand cu caldura in suflet... Regizorul Joss Whedon si-a facut treaba si actorii sunt la fel de buni cum ma asteptam sa fie.
    si cum sa nu iti placa cand apare Robin din How I Met Your Mother in el?
    Attached Images Attached Images avengers.jpg

  12. #3372 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    PS: in danemarca a fost lansat pe data de 26.04.2012!

  13. #3373 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Sherlock Holmes: A Game of Shadows 7.50/10

    Trebuie sa recunosc ca m-a dezamagit putin filmul deoarece se bazeaza prea mult pe scenele de actiune si prea putin pe istetime. Nici macar scenariul nu este unul prea reusit: imbogatirea prin declansarea unui razboi mondial...
    Il salveaza totusi prestatia actorilor si ultimele scene din film (ar fi trebuit sa fie mai multe de genul acesta pe tot parcursul filmului).
    Sa vedem totusi ce surprize ne rezerva partea a treia a filmului...

  14. #3374 SP
    Senior Member tray's Avatar
    the avengers 8/10
    Destul de interesant, dar cred ca actorii fac 90% (cu alti actori scenariul nu ar fi fost mare lucru).

  15. #3375 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Captain America: The First Avenger 6.50/10

    Destul de dezamagitor chiar si pentru acest tip de film. Te distreaza putin cam 2 ore dar atat. Antagonistul nu este credibil, tehnologia pare aiurea si nu te poti atasa de personaje.
    In plus

  16. #3376 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Va uitat pe videobox de la iplay nu

  17. #3377 SP
    Senior Member axton's Avatar
    The woman in black -The Woman in Black (2012) - IMDb"target="_blank">The Woman in Black (2012) - IMDb
    Nu este cine stie ce ... plus ca are o groaza de clisee . Chiar si asa am tresarit la o faza ( i didn't see it coming at all .... ), dar cam atat .
    Nota:5.5/10

  18. #3378 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Sherlock Holmes: A Game of Shadows 7.50/10

    Trebuie sa recunosc ca m-a dezamagit putin filmul deoarece se bazeaza prea mult pe scenele de actiune si prea putin pe istetime. Nici macar scenariul nu este unul prea reusit: imbogatirea prin declansarea unui razboi mondial...
    Il salveaza totusi prestatia actorilor si ultimele scene din film (ar fi trebuit sa fie mai multe de genul acesta pe tot parcursul filmului).
    Sa vedem totusi ce surprize ne rezerva partea a treia a filmului...

    Pentru ca asta niciodata nu s-a intamplat, nu?

  19. #3379 SP
    Senior Member axton's Avatar
    The Avengers - The Avengers (2012) - IMDb"target="_blank">The Avengers (2012) - IMDb

    O combinatie actiune - comedie- SF foarte reusita ... a meritat fiecare banut ( vazut la cinema ) . Robert Downey Jr is still epic . Actiune cat cuprinde , faze amuzante , cateva one-liners reusite, si ... Scarlet Johansson ( don't judge ME !... i'm still a man) . Cel mai bun film cu super-eroi pe anul acesta ( momentan ... ) . Recomand , in special fanilor ... nu va dezamagi .
    Nota :9.5/10
    Attached Images Attached Images the_avengers_1330452593_2012.jpg

  20. #3380 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    OUTPOST + OUTPOST: BLACK SUN
    interesante dar se vede ca sunt facute de cineva care nu avea cine stie ce buget! Mi-ar placea sa fie refacute de Hollywood
    8/10 pentru amandoua
    Attached Images Attached Images outpost-003.jpg outpost2-black-sun-poster-2.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 169 of 244 FirstFirst ... 69 119 159 167 168 169 170 171 179 219 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts