Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 244 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 ... LastLast
Results 3,821 to 3,840 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #3821 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Marea mahmureala 3 (2013) - IMDb 4/10

    Tocmai am vazut Hangover III. Mi s-a parut cel mai slab din serie. Desi sala a fost plina, nu a ras aproape nimeni. Faze deja invechite si nu reuseste sa te surprinda sau sa vina cu ceva nou. Slab de tot.

  2. #3822 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Warm Bodies, simpatic film, 6,5/10
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1370018386452.jpg

  3. #3823 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Marea mahmureala 3 (2013) - IMDb 4/10

    Tocmai am vazut Hangover III. Mi s-a parut cel mai slab din serie. Desi sala a fost plina, nu a ras aproape nimeni. Faze deja invechite si nu reuseste sa te surprinda sau sa vina cu ceva nou. Slab de tot.
    Ar fi trebuit sa lase doar primul film si atat, dar setea de bani e prea mare

  4. #3824 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Chiar imi pare rau de banii dati pe popcorn

  5. #3825 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Senna 10/10
    Senna (2010) - IMDb

    " Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else. "
    Attached Images Attached Images 11157413_ori.jpg

  6. #3826 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Chiar imi pare rau de banii dati pe popcorn
    De ce? Popcornul nu a fost bun?

  7. #3827 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Fast & Furious 6.

    fast&furious6

    Ratings: 7.7/10


  8. #3828 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ca sa mai primeasca un ban.

  9. #3829 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Marea mahmureala 3 (2013) - IMDb 4/10

    Tocmai am vazut Hangover III. Mi s-a parut cel mai slab din serie. Desi sala a fost plina, nu a ras aproape nimeni. Faze deja invechite si nu reuseste sa te surprinda sau sa vina cu ceva nou. Slab de tot.
    Ai vazut scena de dupa credite ?
    Daca filmul incepea cu aceea scena si o tinea in ritmul ala mai avea o sansa.


    Un film care mia trezit curiozitatea a fost "After Earth" avand ca protagonisti in rolurile principal pe Will Smith si fisu',
    insa a fost o crunta dezamagire ii ofer 3/10
    As fi fost dispus sa trec cu vederea acel nepotism nesimtit daca copilu' si'ar fi interpretat rolul macar decent dar se pare ca uneori aschia sare departe de ciot.

  10. #3830 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    The Good, the Bad and the Ugly
    Bunul, raul si urâtul (1966) - IMDb
    Nota personala : 9.9/10
    Deobicei nu ma "atrag" filmele western dar asta a fost pur si simplu superb.
    You see in this world there's two kinds of people my friend - those with loaded guns, and those who dig .
    You dig.

  11. #3831 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Capcana mintii (2013) - IMDb 9/10

    De departe cel mai bun film pe care l-am vazut anul asta. Danny Boyle e acum printre regizorii mei preferati. Millions, Sunshine, 127 Hours, Slumdog si acum Trance. Numai filme bune. Merita vazut. Interpretari de nota 10 si un final a la Fight Club. Dar parca si mai bun. Superb.
    Attached Images Attached Images trance-movie-poster.jpg

  12. #3832 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Gangster Squad (2013) - 8/10 - meh.. mi-a placut pentru ca a fost cu Giovanni Ribisi si cu Emma Stone, in rest.. meh..
    Attached Images Attached Images gangster_squad_ver18_xlg.jpg

  13. #3833 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Capcana mintii (2013) - IMDb 9/10

    De departe cel mai bun film pe care l-am vazut anul asta. Danny Boyle e acum printre regizorii mei preferati. Millions, Sunshine, 127 Hours, Slumdog si acum Trance. Numai filme bune. Merita vazut. Interpretari de nota 10 si un final a la Fight Club. Dar parca si mai bun. Superb.
    Nu uita de Trainspotting! E mana aurita Danny Boyle asta, Sunshine e de departe unul din cele mai bune SF-uri vazute de mine. Abia astept sa vad si asta

  14. #3834 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Hummingbird - cu Jason Statham

    Legea strazii (2013) - IMDb

    Ratings: 6.7/10

    Eu zic ca face mai mult de nota 6.7

  15. #3835 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Now you see me

    Now You See Me: Jaful perfect (2013) - IMDb

    Ratings: 7.4/10


  16. #3836 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu pot sa cred ca-i dai exact nota de pe imdb (fo medie a notelor primite pana acum) si ca nu ai nicio parere despre film.
    Eu il astept de ceva timp si o sa merg la el. Zi si tu cateva pareri.

  17. #3837 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    E bun filmul, l-am vazut ieri in avanpremiera la Liberty Center si sala a fost aproape full.

  18. #3838 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Star Trek: Into Darkness - 8/10

    Destul de bun filmul, mi-a placut mult, nu stiu daca mi-a placut mai mult ca prima parte, dar in orice caz: nu-l ratati. Merita!

  19. #3839 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Star Trek: Into Darkness - 8.5/10

    Merita in IMAX .

  20. #3840 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Now You See Me 10/10
    In ultima vreme am observat ca daca te ghidezi dupa trailer cand alegi un film de cele mai multe ori ai impresia ca vei vedea o capodopera cinematografica insa dupa ce parasesti sala de cinematograf iti pare rau si dupa banii de popcorn, insa acest film nu dezamageste.
    Jocul actoricesc este impecabil coloana sonora subtila iar scenariul imprevizibil.
    Nu imi place sa fiu spoiler prin urmare nu am sa va spun decat ca daca va plac show'rile de magie si filmele de mister mergeti la cinema si vizionati acest film!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 244 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts