Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: Family Guy

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    Family Guy

    Un serial animat de exceptie. Freakin' Sweet !
    Este facut de Seth MacFarlane, care lucreaza si la American Dad si la un serial nou Cleveland
    Pana acum sunt sase sezone, in toamna asta incepe sezonul 7. Can't wait
    Attached Images Attached Images 1197037401familyguylogo.jpg familyguynight.jpg new_and_improved_family_guy_3_4811_2407_image_2800.gif imagen.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member HeinekeN_'s Avatar
    Am terminat de vizionat s3 acum 2-3 ore,urmeaza urmatoarele .Un serial care trebuia vizionat neaparat.

  3. #3 SP
    Manager paul's Avatar
    A aparut ep 1 din sezonul 7. Ce dor imi e de Peter.
    Attached Images Attached Images petarded.png

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar
    Have you heard?

    THE BIRD IS THE WORD

    A fost super episodul 2.

  5. #5 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Hmm, eu abia am inceput sa urmaresc acum 2 zile. Sunt la sezonul 2 pe la al 4-lea episod, e incredibil de marfa serialul Sunt anumite faze priceless.

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar

  7. #7 SP

  8. #8 SP
    Member Devergo's Avatar
    Pentru fanii Family Guy recomand Cavalcade.Facut tot de Seth,Cavalcade contine clipuri scurte si pline de umor.

  9. #9 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Pentru fanii Family Guy recomand Cavalcade.Facut tot de Seth,Cavalcade contine clipuri scurte si pline de umor.
    Cam asa sunt si alea,dar niciunul nu il depaseste pe imperialul The Simpsons.

  10. #10 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    este unul din cele mai bune show-uri ever
    o adevarata revelatie in industria asta
    si parerea mea este ca simpsons pot sa ia lectii de la F.G.
    avantajul lor este ca sunt mult mai vechi...

  11. #11 SP
    Manager paul's Avatar
    Family Guy S08E01 - superb lol
    Cine l-a mai vazut ce ziceti ?

  12. #12 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Parca si-au mai revenit...era la un moment dat plictisitor rau si fara faze funny,iar american dad ii luase locu...acum vad ca si-au reluat locurile ...family guy funny american dad ...boring.

  13. #13 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    A fost super episodul, sper sa o tina tot asa in continuare, nu ca in sezoanele precedente cand primele 2-3 episoade erau foarte bune si apoi urma o serie de episoade mediocre pana spre finalul sezonului.

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    foarte tare lumea disney si cea cu tipu care iti facea complimente

  15. #15 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Dar unde va uitati la episoade????

  16. #16 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Dar unde va uitati la episoade????
    Cum vrei sa le vezi? Cu bani sau fara bani? Daca ai bani cauti pe net si faci comanda la DVD-uri ( http://www.amazon.co.uk/s/qid=125468...s=family%20guy ). Daca nu ai bani ask google si sigur gasesti sa le piratezi. Simplu, nu?

  17. #17 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Cum vrei sa le vezi? Cu bani sau fara bani? Daca ai bani cauti pe net si faci comanda la DVD-uri ( Amazon.co.uk: family guy ). Daca nu ai bani ask google si sigur gasesti sa le piratezi. Simplu, nu?
    Din nefericire nu e chiar asa... episoadele noi le poti vedea numai prin google pentru ca pe dvd apar abia dupa ce ultimul episod a fost difuzat. Deci cam intr-un an.

  18. #18 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Domnu iacob vrea varianta originala....vezi tu i-am zis de varianta google...si a fost asa de repulsat de idee incat a dat un pm "Nu ms" nu stiu de ce sa rad...de ipocrizie ca el e acuzat ca joaca warez edition pe xbox...sau de faptu ca aici se aplica "facerea de bine e ^^^^ de mama"

    LE : acum ca wake up call...wake up copile...esti in romania nu prinzi canalu pe care se da family guy si nici nu poate fi cumparat asa usor episodu la zi...cum crezi ca il vedem...ne legam antenele din cap la sateliti si vedem totu la zi?

  19. #19 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    When words fail:

    facepalm.jpg

  20. #20 SP
    Member Devergo's Avatar
    Vor ajunge unii sa minta ca dau bani si pe wallpapere.Ipocrizia nu are limite pe aici din cate vad.Nu-l downloadez domne' eu ca nu suport pirateria *shuts down uTorrent*,o sa astept sa se termine sezonu si voi cumpara dvd-ul dupa un an.
    ON: "Pig,show him!"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Family Guy Back to the Multiverse By Scofield91 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 26-11-2012, 11:23
  2. Replies: 0 Last Post: 21-11-2012, 11:40
  3. Replies: 3 Last Post: 26-10-2012, 23:45
  4. Replies: 0 Last Post: 17-04-2012, 07:32
  5. Replies: 0 Last Post: 07-07-2011, 12:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts