Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 36 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 714

Thread: Game of Thrones

  1. #241 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  2. #242 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    of fi doar parerea mea sau ep9 e cam boooring?

  3. #243 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Cum să fie boring episodul 9? A avut mai multă acțiune decât jumătate dintre toate episoadele din GoT.

  4. #244 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    mda,jumatate de episod au vorbit si celalta jumatate au tras cu arcul
    Faza cu gigantii da,dar cam atat.Bine,asta e parerea mea

  5. #245 SP
    Member Mishy's Avatar
    Noi romanii niciodata nu suntem multumiti de nimic , daca era doar vorbarie , e prea multa, cand e actiune iara se gaseste cate un motiv sa se bage de vina. Daca si la episodul asta zici ca nu fost actiune nu stiu ce episod ai vazut tu.

  6. #246 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Își spune părerea pe un forum...cred ca de aceea se numește forum. Altfel îl transformăm in bazar si ii schimbam numele in "oleics".

    ON: mie mi-a plăcut, dar aștept episodul de luni, un episod care o sa fie wooow

  7. #247 SP
    Member denists66's Avatar
    Off, se termina si sezonul de anu' asta . Cum o fi trecut timpul asa repede ?

  8. #248 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Lucrurile bune se termina repede...

  9. #249 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Noi romanii niciodata nu suntem multumiti de nimic , daca era doar vorbarie , e prea multa, cand e actiune iara se gaseste cate un motiv sa se bage de vina. Daca si la episodul asta zici ca nu fost actiune nu stiu ce episod ai vazut tu.
    Noi romanii incepem orice fraza cu "noi romanii" atunci cand ne exprimam nemultumirea fata de nemultumirea altora.
    Sorry de off, dar simteam nevoia s-o spun. Cat despre ilie11, las' c-o sa vada el ce vine acuma

  10. #250 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    N-am citit cartile deloc, insa am o mare problema: in momentul in care il elimina pe Snow, am terminat cu serialul asta

  11. #251 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am văzut ultimul episod din sez. 4uploadfromtaptalk1402892173999.jpg

  12. #252 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^Ai vazut sfarsitul sezonului 4, format din capitole care se regasesc in cartile 3, 4 si 5
    ...'oh and a sword fight that did not phocking happen in any of the bloody books.

  13. #253 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  14. #254 SP
    Member akzation's Avatar
    Chiar astept sa vad ce se va intampla cu Tyrion Lannister in urmatorul sezon . Mai ales dupa sfarsit in care cred ca a facut mai multe decat in toate cele 4 sezoane .

  15. #255 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ma asteptam la ceva mult mai wow decat ce am vazut. Conform spuselor unui prieten care a citit cartile, au zapacit rau de tot finalul...

  16. #256 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iry, vezi ce a scris ComaLight, cam asa sta treaba, pe mine m-a enervat altceva dar nu mai scriu ca nu stiu sa pun spoiler

  17. #257 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mă așteptam sincer ca Tyrion să-i facă capătul și ''curvuliței'' de Cersei. (în acest fel, satisfacția mea era deplină)

  18. #258 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nunu, o sa ii multumesti ca nu i-a facut felul, trust me

  19. #259 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Game of Thrones

    Mda nu cred ca mai pot sa intru pe thread ... Pentru ca am inceput si cartile, le-am terminat pe prinele doua si aceste mici hinturi imi dau prea mult de banuit si strica din farmec, cum a fost cu sfarsitul inspirat din cartile 3,4,5

  20. #260 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 36 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 22-11-2015, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts