Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 36 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 714

Thread: Game of Thrones

  1. #341 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Unul din comentarii " He's still going strong for now, until they find a c**k merchant"

  2. #342 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Sa ii vedem si in afara rolurilor!

  3. #343 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Cu toate ca o dau in offtopic , am nevoie de ajutor ca sunt destul de dezorientat . Cu privire la carti: Urzeala Tronurilor are 2 volume ? Pe urma vine urmata de Inclestarea Regilor ?

  4. #344 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Dacă le cumperi hardcover atunci ai un singur volum, dacă cumperi ediția necartonată atunci fiecare carte are două volume. Iar ordinea este următoarea:

    1. Urzeala Tronurilor
    2. Încleștarea Regilor
    3. Iureșul Săbiilor
    4. Festinul Ciorilor
    5. Dansul Dragonilor

  5. #345 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Aha , primu volum il am in editia cartonata . Prin urmare imi trebuie acum Inclestarea Regilor ( Iuresul Sabiilor il am deja luat ca nu stiam care erau ordinea ). Nu am nici o carte necartonata , de aici si confuzia.Mersi de lamurire.

    ---------- Post added 26-05-2015 at 21:58 ----------

    Stiti cumva sa imi spuneti daca box-setu asta http://www.amazon.co.uk/Game-Thrones...on+1-4+box+set are si subtitrare in limba romana?

  6. #346 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Doar în engleză. Dacă vrei cu subtitrare în română, trebuie să cauți la magazinele din țară, dar nu cred că vei găsi... Am căutat și eu.

  7. #347 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    You are fast dude , mersi de raspuns , caut de vreo trei zile varianta box-set blu-ray care sa aiba si sub. in romana . Slabe sanse , doar box-setu dvd am gasit care sa aibe subtitrare in romana.

    ---------- Post added 27-05-2015 at 18:55 ----------

    Merita sa iau Box-set sezonu 1-4 in varianta DVD ? Daca as sti sigur ca cele blu-ray au subtitrare , ( sunt destule cuvinte grele in limba engleza pe care inca nu le stiu) in romana nu as mai sta pe ganduri.

  8. #348 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Merita sa iau Box-set sezonu 1-4 in varianta DVD ?

  9. #349 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu as merge pe blu-ray, insa si DVD e ok.

  10. #350 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nu am gasit varianta blu-ray cu subtitrare in limba romana..si dupa cum am scris , putin mai sus , inca sunt cuvinte grele in engleza pe care nu le inteleg.

  11. #351 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am inteles care este dilema ta.
    La eMag au primele 4 sezoane pe DVD la un pret destul de bun, insa este fiecare sezon vandut separat nu stiu daca au box set cum am vazut pe Amazon.

  12. #352 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am dat deja comanda , DVD sezonu 1 + Inclestarea Regilor . Mersi de raspunsuri.

  13. #353 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Episodul 8 - cel mai bun din acest sezon!

  14. #354 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Game of The Walking Dead.

  15. #355 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

  16. #356 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    In caz ca vreti sa cumparati varianta dvd, ( Urzeala Tronurilor), nu cumparati de la noi ; cum sa vinzi 5 discuri intr-o singura carcasa ? Daca le folosesti de mai mult de 2-3 ori risti sa zgarii rau de tot discurile , chiar sa le crapi!!

  17. #357 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

  18. #358 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Game of Thrones

    N-am mai rezistat si am vazut si eu seria a V-a... sau cel putin 8 episoade, cate am integistrat (de obicei asteptam sa se termine seria, dar ma omorau unii si altii cu spoilere). Ce sa zic, pe la episodul 6-7 eram plictisit maxim. Deja parca ma uitam la o telenovela. Noroc ca a salvat situatia episodul 8. Phew!

  19. #359 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Peste o ora si un pic, ep 9 pe HBO, mai sper totusi la ceva bun, sezonul asta m-a dezamagit, pana la ep 7 a fost ceva de speriat

  20. #360 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Nu va mai speriati, 7 episoade au fost teaser pentru episodul 8

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 36 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 22-11-2015, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts