Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 36 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast
Results 501 to 520 of 714

Thread: Game of Thrones

  1. #501 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In sfarsit un episod bun, care dupa parerea mea n-a mai fost presarat cu momente stupide.

  2. #502 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  3. #503 SP
    Member chris diaz's Avatar
    ""Kissed by fire, f.u.c.k.e.d by snow!"".
    "Winter is coming, but Snow already came."


    Eu am numit clipul : "You know nothing Jon SnOHH...OHH..."



    Si daca mai era vreo urma de indoiala ca Ygritte a fost personajul feminin cel mai apreciat de mine, va las sa urmariti asta :

    "You are mine and I am yours..."
    "If we die, we die...but first, we'll live."



    "He knows nothing, except how to orally pleasure a woman."


    Si cea mai buna scena, din punctul meu de vedere, a sezonului 3 :



    "One of the most powerful scenes from the show. When you realize that there is nothing but war that will go on for the rest of your life, it's scenes like this that make you tear up in joy and remind that life can still be beautiful from time to time."


    Iar la final, o compilatie cu cele mai bune momente ale celui mai bun cuplu din GoT, dupa parerea mea :


  4. #504 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Concert Robin and the Backstabbers


  5. #505 SP
    Senior Member nops66's Avatar

  6. #506 SP
    Senior Member Encman's Avatar

  7. #507 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am pacatuit si m-am uitat la episod cu o zi inainte. Dar trebuie sa spun ca este unul din cele mai bune episoade din toata seria, atat de mult a avansat plot-ul si a raspuns la atatea intrebari incat nu-mi vine sa cred ce-am vazut. Don't miss it, guys!

  8. #508 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da, Hodor

  9. #509 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tine usa.

  10. #510 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tușa...

  11. #511 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Imo a fost cel mai bun episod din tot serialul. S-au explicat multe chestii si acum sunt niste teorii foarte frumoase . Nu o sa le spun acum ca sunt pe telefon si vreau sa ma asigur ca pun spoilerul corect sa nu stric surpriza celor care nu au vazut episodul. Dar este mind-blowing totul

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  12. #512 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Eu după primul episod din noul sezon, am zis că mă opresc, si le văd pe toate când or să iasă.
    Însa din ce spune lumea despre episodul de astăzi, gata, nu mă mai pot abține )

  13. #513 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vezi sa tii bine de usa.

  14. #514 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca nu ma descurc, te chem


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #515 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tine bre usa aia!


  16. #516 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Arceus, ce episod! Fiecare minut imi facea subconstientul sa urle "DA! ASA SE FACE!". Trebuie sa intelegeti ca eu am adorat episodul 4, de saptamana trecuta. Cred ca este, de departe, cel mai bun episod, din sezonul 4 incoace. Fetele au fost superbe (cu o singura exceptie, saraca), actiunea a avut logica, lucrurile nu au mai mers prost doar de dragul de a merge prost si de a mai muri cineva. Momentele din episodul 4 aveau sens, in contextul personajului pe care ni-l prezentau. Daca luai orice minut din ora aceea si intrebai "De ce se intampla asta?", primeai un raspuns ne-prost. Si finalul episodului! Da, a fost "socant", dar a fost cu folos. Tipa are dragoni si e rezistenta la foc. Si ei o puneau sa stea intr-o piramida. Trebuiau sa ne aminteasca/dovedeasca de ce Daenerys e importanta.

    Deci episodul trecut - 10/10. Si efectiv mi-a bouanit mintea. Pentru ca primele episoade nu au fost asa. Au fost foarte proaste, meh, sau ok. Folositoare in a-mi face o impresie despre cum o sa fie sezonul asta si cat ar trebui sa-mi pese. Privite impreuna, episodul 4 este foarte debusolant. Chiar nu stiam ce se intampla. Pot oare, oamenii care se ocupa de serial, sa se descurce fara baza pusa de Martin? Slava cerului ca a aparut episodul 5 si acum pot sa dorm linistit noaptea, ca mi-am primit raspunsul.


  17. #517 SP
    Member Mishy's Avatar
    Tu vorbesti serios, episodul asta a fost printre cele mai bune din tot serialul. Am aflat o gramada de chestii noi, chiar daca se putea pune mai mult accent pe scena cu crearea acelui WW.

  18. #518 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  19. #519 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mda nu stiu cum, dar e parerea ta si ti-o respect, dar nu exagerez deloc cand spun ca peste tot unde am citit astazi, in special multe threaduri de reddit si comentarii la articole scrise despre episod, cred ca 99% au fost foarte impresionati de episod si il considera chiar unul dintre cele mai bune, unde mai pui ce implicatii enorme are asupra povestii ce am aflat ieri.




    Eagle

  20. #520 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    AndRewqp: foarte bine punctat.

    Ps:dupa un asemenea episod, astept urmatoarea carte cu si mai multa berabdare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 36 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 22-11-2015, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts