Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 36 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 714

Thread: Game of Thrones

  1. #101 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  2. #102 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Un articol interesant: The Rains of Castamere Differences - Game of Thrones Wiki Guide - IGN

    Atentie! Contine n+1 spoilere

  3. #103 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Serialul respecta cartile foate mult. Sau cel putin asa am inteles. Deci daca vrei sa afli ce se intampla, fa rost de ele. Mie serialul mi se pare bun. Cel putin primele doua sezoane asa mi s-au parut. In al treilea parca abia acum incepe sa isi revina.
    Primele două sezoane respectă cărțile foarte mult. Al treilea, așa și așa. Torturarea lui Theon e descrisă abia prin a cincea carte, A Dance with Dragons. Și cine dreacu e Talisa? Robb se căsătorește cu Jeyne Westerling, fiica unui nobil mărunt. Și mai sunt câteva diferențe mari și mici presărate ici și colo.

    Oricum cărțile sunt peste serial. Peste orice serial. Nu pot ei replica atât de mult lore în câteva episoade și mai ales să le facă și ușor de înțeles și de digerat oricât de mult ar încerca. Șii așa se pierde o mare parte din farmec. Citiți-le cât de repede.

  4. #104 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Oricum serialul il are in spate pe RR Martin deci nu cred ca s-ar fi putut cuprinde mai mult din farmecul cartilor, el stie cel mai bine ce si cum...

  5. #105 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  6. #106 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Superb serial. Ultimul episod, tragic.

    Nu stiti cineva de unde as putea cumpara obiecte gen postere, cani, etc Game of Thrones(din Romania) ? Chiar mi-ar placea un poster "The North Will Remember"

  7. #107 SP
    Member theusher's Avatar

  8. #108 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Plictisitor ultimul episod. Ma asteptam la ceva mai mult avand in vedere ca e ultimul episod din sezon. Pff.

  9. #109 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Nu plictisitor, ci ne la locul lui. Toate discutiile din acest episod sunt esentiale pentru un fan al seriei, insa, as fi preferat " The Rains of Castamere " ca ending al sezonului .
    Oh, in caz ca v-a ramas in cap .

  10. #110 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe mine ma fascineaza fiecare episod, asa ca nu l-am gasit deloc plictisitor pe asta.

  11. #111 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Episodul a fost perfect!
    They tied up all the loose ends ...of this season .

  12. #112 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    N-am vazut inca ultimul episod, dar in dimineata asta am ciit un articol cum ca Khaleesi (sau cum naiba se scrie) nu mai vrea sa se dezbrace in sezonul urmator, ca s-a saturat. Cati renuntati la serial daca se intampla asta?

  13. #113 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Toti )

  14. #114 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    e doar un zvon..si nu se refera neaparat la emilia clarke..

    Emilia Clarke Refuses To Do Any More Nude Scenes in "Game Of Thrones"? | Gossip Cop

    The paper writes that Oona Chaplin, who plays Talisa Maegyr on the show, “revealed a leading actress has told the show’s bosses she will not take part in more topless scenes.”
    The Sun notes that Chaplin “refused to name the actress,” but adds, “There has been speculation that it could be Emilia Clarke – who plays the former king’s daughter Daenerys Targaryen.”
    In fact, Clarke just did live full-frontal nudity as Holly Golightly in “Breakfast at Tiffany’s” on Broadway — stripping naked and taking a bath on stage in front of hundreds of viewers for almost every night for two months.
    So, we think it’s safe to say the star doesn’t have a problem with baring her body onscreen.

  15. #115 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tu inca speri, huh?

  16. #116 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Oricine ar fi, nu vreau sa renunte niciuna la nudism!

  17. #117 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

    Sunt primi care au avut "balls" sa faca asa ceva.

  18. #118 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vrei sa zici "primul", care primii?

  19. #119 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    "Urzeala tronurilor" (2011) - Full cast and crew Vorbesc de toata echipa care lucreaza la serial.(Damn ce urat suna "Urzeala tronurilor" )

  20. #120 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    My bad, credeam ca te referi la autor care e primul care iti f*te un personaj indragit de fiecare data cand apare unul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 36 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 22-11-2015, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts