Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: U2 360 Tour

  1. #1 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar

    U2 360 Tour

    Salutare,

    Nu stiu cati dintre voi sunt interesati de U2 si, mai ales, de concertele si turneele lor, din ce in ce mai rare in ultimul timp.

    Aici sunt datele turneului de promovare al noului album, "No Lines On The Horizon". Eu mi-am luat deja bilete pt. Milano, pe San Siro. Voi?

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Noi, gratie crizei... vom sta acasa si vom tine cont de sfaturile lui Bono de a salva planeta. Promit ca in ziua in care are concert sa imi opresc frigiderul, plasma, caldura la pesti si orice instalatie care imi provoaca placeri subliminale (console, hifi, gadgets). Go Go Bono !

    P.S. Michael cand vine ?

  3. #3 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Dooom'le, ce oameni rai care nu stie sa apreciaza eforturile artistilor lol!

    @Monky: asa sa faci, mai putin opritul caldurii la pesti - ei chiar n-au nicio vina.

    P.S.: Michael e si el in turneu - habar n-am cum reuseste, lui cu siguranta i-a inchis cineva caldura la acvariu.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sper ca nu te-ai suparat. Glumeam. U2 rulez and rocks ! Care aveti timp si banuti, go for it ! Poate chiar reusiti sa va uniti mai multi forumisti si sa mergeti impreuna. Asa, ca un fel de Rock Band

    Da... l-am vazut azi pe Michael pe la TV. Incepea un turneu prin UK. Daca nu ma insel, odata cu criza s-a trezit ca trebuie sa dea nu stiu cate zeci de milioane usd datorii... Pacat ca arta de a face muzica a ajuns sa fie "folosita" doar de cate ori e nevoie. Nu e cazul U2 unde e un pic invers

  5. #5 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sper ca nu te-ai suparat. Glumeam. U2 rulez and rocks ! Care aveti timp si banuti, go for it ! Poate chiar reusiti sa va uniti mai multi forumisti si sa mergeti impreuna. Asa, ca un fel de Rock Band

    Da... l-am vazut azi pe Michael pe la TV. Incepea un turneu prin UK. Daca nu ma insel, odata cu criza s-a trezit ca trebuie sa dea nu stiu cate zeci de milioane usd datorii... Pacat ca arta de a face muzica a ajuns sa fie "folosita" doar de cate ori e nevoie. Nu e cazul U2 unde e un pic invers
    Sunt imposibil de suparat Monky! Ai vazut doar si spiritul reply-ului. Lasa totusi, afara de pesti, si plasma la locul ei. Daca i-ar asculta lumea pe toti artistii cu tendinte eco, acestora din urma nu le-ar mai cumpara nimeni albumele si dvd-urile .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts