Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 282

Thread: Desene animate

  1. #201 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

    Va rog ziceti-mi si mie unde gasesc desenul asta in romana... Il ador

  2. #202 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Parca Minimax difuzau "Familia Mazga" in romana, nu? Eu pe unde am cautat, nu am gasit dublat .

  3. #203 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da, pe minimax erau, dar nu cred ca mai sunt.

  4. #204 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Din pacate asta-i adevaru':
    RIP Cartoon Network - pete.com

  5. #205 SP
    Member Dasani's Avatar
    The Adventure of Tintin


  6. #206 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Din pacate asta-i adevaru':
    RIP Cartoon Network - pete.com
    so... freakin... true . De ce difuzeaza numa desene de rahat in ziua de azi? Sau mai rau: nici nu sunt desene. Is ceva seriale cretine. Nu inteleg de ce au scos Time Squad si au bagat cine stie ce desene cretine. De la Time Squad am auzit prima data de Marie Curie si multi altii. Alea chiar te invatau ceva (bine-nteles nu era 100% adevarat pentru ca erau desene da fata de ce avem azi la TV ).

    Inca o chestie nu inteleg: de ce au inlocuit clasicul si unicul Batman cu Batman The Brave and the Bold . Chiar zici ca ii facut pentru copii intre 5 si 10 ani. They don't do cartoons like they used to back then.

  7. #207 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu m-am mai uitat de un car de ani pe CN.... ce mai e nou? Ocazional ma uit doar pe Boomerang care inca ruleaza!!!

  8. #208 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Tocmai am terminat de vizionat toate sezoanele din Life with Louie, unul dintre desenele animate ala copilariei mele care miau placut foarte mult...

  9. #209 SP
    Junior Member Rinzler's Avatar
    Nu mai e nimic nou pe CN, de fapt, sunt doar desene animate proaste. Ocazional mai dau Tom & Jerry. Desenele de pe CN acum ruleaza pe Boomerang, pacat ca sunt traduse unele, iar vocile strica tot farmecul..

  10. #210 SP
    Member Dasani's Avatar
    F..k ben 10 and other craps.
    Astea erau desene adevarate.


  11. #211 SP
    Junior Member sergiutz11's Avatar
    Unde as putea gasi familia flinstone dublat san subtitrat?

  12. #212 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Baaa sa stii ca mie imi place cat de cat Ben 10. Dintre desenele noi, asta imi placea destul de mult...

  13. #213 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Tom and Jerry meet Sherlock Holmes

    Un film de ~50 min. cu Tom si Jerry. Pe langa cazul care trebuie rezolvat alaturi de faimosii detectivi, ei se "cearta" asa cum suntem obisnuiti din episoadele care incet, incet, incep sa dispara de la televizor... Pacat.

  14. #214 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar






    AUR CURAT!

  15. #215 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Primul intro era AWESOME
    Imi aduc aminte cum fugeam in clasa a2-a de la ore sa vad DragonBall pe Tvr2 ...amuzant e ca eu inca imi aduc aminte si versurile (chiar daca era japoneza)

  16. #216 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu s-a mai postat de mult aici, insa vroiam ca cei mai virstnici sa nu piarda ocazia sa-si aminteasca de vremurile copilariei.
    Daca mai tineti minte desenul animat "Nu Zaitz, nu pagadi!", aveti mai jos lista cu toate episoadele.

    Desene Animate Nu Pagadi

  17. #217 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    cum imi aduc eu aminte testoasele ninja

    acum recent am terminat noua serie si sincer o prefer pe aia...

    sunt cu mult mai faine decat originalele

    ---------- Post added 30-07-2011 at 03:44 PM ----------

    PS: cine imi mai poate recomanda ceva asemanator?

    ---------- Post added 30-07-2011 at 07:29 PM ----------

    mi-am mai adus aminte de unul

  18. #218 SP
    Member Dasani's Avatar
    Desenele astea vi le mai aduceti aminte?Erau pe cartoon network.Ce vremuri...

  19. #219 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    AM dat peste asta, din gresala:


  20. #220 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Era un desen ...mi se pare ca pe fox kids...ferma monstrilor ,se numea.Si mai era unul cu o pisica portocalie sau albastra,unul cu niste caini spioni.Nu prea gasesc dublate in romana ca as vrea sa le vada si fratimiu,ca m-am saturat de aceleasi rahaturi de desene redifuzate pe Disney Channel(care dupa parerea mea e o mare porcarie.Imi placea mai mult fox kids sau jetix.)Nici cartoon network nu mai e ce a fost...Mi-e dor de desenele care erau odata si la care ma uitam cu placere ,chiar daca erau zile cand dadeau aceleasi episoade,parca de fiecare data gaseam ceva nou.Acum cand ii vezi pe handicapatii astia cum se prostesc in seriale(ca nu mai sunt desene) ,iti vine sa iei caramida si sa le dai cu ea in cap...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Desene pe foaie, digitale si lucrari 3D By GeOKeR in forum Foto & Video
    Replies: 734 Last Post: 07-09-2021, 22:40
  2. GIF-uri animate de exceptie By MonkY in forum Foto & Video
    Replies: 41 Last Post: 07-10-2015, 22:04
  3. Desene animate By kitabatake12 in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 17-04-2014, 18:01
  4. Desene By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 23 Last Post: 11-09-2008, 00:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts