Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: De unde cumparam filme ieftine !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    De unde cumparam filme ieftine !

    Intrucat avem thread dedicat pt. jocuri ieftine, hai sa punem si ceva pt. cinefilii din noi. Ca om fi noi gameri, dar uite asa ne apuca dorul de un film bun, si de preferat HD.

    O sa incep eu cu oferta "verii" in caz ca aveti prieteni prin US: 50% off la filme BluRay pe Amazon.com: Amazon.com Movies & TV: Blu-ray Sale: Save up to 50%

    Also, inca un site de vizitat daily, mai ales daca veti achizitiona filmele din UK prin robertdinu ar fi Cheap BluRay Movies (ce nume sugestiv, nu ?). Aici se strang ofertele pe care le-a mai gasit autorul lately. Enjoy: http://www.cheapbluraymovies.co.uk/

  2. #2 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Not realy funny!

    Anyway, am fost ieri la Carturesti, la librarie, si am ramas profund impresionat.
    La Cluj au amenajat o sectiune dedicata filmului, de unde ne putem cumpara carti despre filme, imagistica si filmografie. Deasemenea, au o sectiune de unde ne putem lua filme, in editii occidentale sau americane, la preturi rezonabile. Eu de ex. mi-am luat ieri One Flew over the Cuckoo's Nest, in editie limitata englezeasca, in format DVD. Erau si multe filme romanesti, mai cunoscute sau nu, insa ideea ar fi ca puteti trece pe acolo, sa aruncati o privire... Poate o sa va placa ceva...

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    DonAdryan: si preturile ? Cum erau ?

  4. #4 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Eu spun ca rezonabile... in jur de 40-RON erau, majoritatea...
    Mie imi place si conceptul librariei... in spatiul multimedia sunt si mese, se poate servi o cafea, un ceai, etc. La Cluj libraria este in Iulius Mall, si au si o terasa minunata cu vedere spre lac...

  5. #5 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    La Carturesti se gasesc multe filme bune, vechi si pret accesibil. Gasesti regizori consacrati : Felini, david Lynch, Linklater, Lars von Trier. Am pus ochii pe o colectie completa a lui Ingmar Bergman la vreo 1600 RON

  6. #6 SP
    Junior Member Eudaimon's Avatar
    La Diverta aveau intr-o vreme Angels in America cu 40 RON . Daca-l gasiti il recomand cu caldura, este o mini serie de exceptie , face toti banii.

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 241 Last Post: 26-01-2022, 19:45
  2. De unde sa cumparam Redeem Codes la jocuri ?!? By sebycu13 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-09-2014, 20:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts