Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Filme Blu Ray

  1. #1 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar

    Filme Blu Ray

    Ma scuzati daca nu am incadrat threadul unde ar fi trebuit dar voi de unde va cumparati filmele BLU-RAY ?

  2. #2 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Incearca sa iei legatura cu novi
    El are o colectie absolut superba de filme blu-ray si poate te ajuta el.

  3. #3 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    hey...merci

  4. #4 SP
    Member klausn's Avatar
    Sau poti sa le cumperi de pe www.mymovie.ro sau de dincolo prin intermediul lui Robert Dinu !

  5. #5 SP
    Member maniac360's Avatar
    Daca intentionezi sa cumperi mai multe filme odata (mai mult de 3) ia-le de pe amazon.co.uk, au de multe ori niste oferte exceptionale (ultima data am cumparat 5 filme la 25 lire+transport).
    Daca vrei sa cumperi numai cate unul odata ia-le de pe zavvi.co.uk sau thehut.com, dezavantajul fiind ca aproape jumatate din comenzi se pierd si dureaza mai mult de 1 luna sa-ti recuperezi banii.
    De la noi eu imi cumpar cam de 2 ori pe luna de la Media Galaxy, Domo si Carrefour daca gasesc ceva ce-mi place intre 79.99ron si 99.99ron.

    LE: Inainte sa-ti cumperi un film citeste review-ul de pe http://www.blu-ray.com/ (calitatea imaginii, sunetului, etc.) pentru ca unele filme nu se merita luate pe blu-ray datorita transferului de proasta calitate si atunci mai bine iei varianta dvd ca iesi la sfert de pret.

  6. #6 SP
    Member klausn's Avatar

  7. #7 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Klaus tu ai comandat de pe sendit ? cum au ajuns produsele, in cat timp si cat tea costat transportul ?

  8. #8 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    sendit face parte tot din concernul thehut ca o paranteza

  9. #9 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Bodo tu ai comandat ceva de pe the hut ?

  10. #10 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    in ultima perioada nu, dar am in jur de 40 de comenzi la ei (daca retin bine)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts