Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Crash Bandicoot in HD cu ajuorul lui Cry Engine 2

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Crash Bandicoot in HD cu ajuorul lui Cry Engine 2

    Crash Bandicoot a fost unul jocurile emblematice si cele mai populare lansate pe PS1. Insa din pacate nici pana acum nu a fost anuntat/lansat o continuare a seriei pe PS3. Ganditi-va cum ar arata jocul in high definition si construit cu ajutoul unui engine modern. Cred ca la acelasi lucru s-a gandit si un fan extrem de talentat al jocului, cand a creat un nou mod pe baza engine-ului celor de la Crytek, Cry Engine 2. Noul joc arata foarte bine, iar mai jos aveti cateva screensshot-uri ce demonstreaza puterea vizuala a modului ce aduce Crash Bandicoot in era moderna HD a jocurilor. Ce parere aveti, v-ar interesa un nou joc din serie? Apropo sa stii ca Activision are drepturile asupra IP, asa ca daca vreti trimiteti-le o scrisoare.
    Attached Images Attached Images 1283282966_crash-bandicoot.jpg 9m2ea.jpg emiql.jpg vlgra.jpg q5vsg.jpg ev1io.jpg fwkwa.jpg f2oqr.jpg j82et.jpg

  2. #2 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Sunt un super fan Crash Bandicoot insa nu stiu ce sa zic despre pozele de mai sus in HD, mai mult ma incanta stilul de desen animat cum era sa zicem in '' Wrath of Cortex ''. Dar oricum este doar un Mod, vorbesc in caz ca vreunul din jocurile urmatoare Crash Bandicoot va arata asa.
    Just my 2 cents

  3. #3 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ar fi mirific sa scoata o varianta HD. I am a super-ultra-mega fan!

  4. #4 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ar fi tare daca s-ar ocupa tot Naughty Dog de acest remake

  5. #5 SP
    Junior Member c00lio's Avatar
    Hai si cu Crash Bandicoot Kart Racing HD , l-am luat de pe psn si e super funny cand il joci cu prietenii pacat de rezolutia de 400 si ceva. Daca nu, macar sa apara ceva pe masura lui, se pare ca de 2 generatii in coace nimic nu s-a ridicat la nivelul acestui joc.

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Super Crash Bandicoot

    Eu vreau și Crash Bash HD! ...defapt vreau TOT ce ține de Crash Bandicoot & Co.

    ...crash bash...only the coolest game ever!




    ...IA LA EI MĂ! (memories! )

    Și să nu uităm de CEL MAI TARE TRIBUTE EVER! (finalul e ceva de vis).



    (memories! ) -again.

    Ce muzică -uah!

    Super Crash Bandicoot

    *p.s.

    Naughty Dog = Crash Bandicoot și Crash Bandicoot = Naughty Dog. Scurt pe 2.

  7. #7 SP
    Junior Member IceBlast13's Avatar
    Ar fi grozav, dar daca s-ar scoate acelasi gen Crash of The Titans, nu ar cumpara nimeni. Activision a ruinat seria mea preferata de jocuri.

  8. #8 SP
    Junior Member superreddevil's Avatar
    Cool mod For Crysis... hope the autor got the release asap to test it! thanks for the info!

    ---------- Post added 24-08-2011 at 09:44 PM ----------

    an action video if YOURE SO CURIOUS AS ME:

    Looks really nice


  9. #9 SP
    Junior Member BacsMan's Avatar
    Arata super...dar...nu se misca cam incet?

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by BacsMan View Post
    Arata super...dar...nu se misca cam incet?
    Se mișcă SUPER �ncet (+alte bug-uri) dar după cum se vede din clip...�ncă e �n teste.

  11. #11 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Asta mi-a facut chef de Crash Bandicoot pe PS2.

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Just 4 fun!



    )))))))

  13. #13 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Ar fi buna o varianta pe PS3 , din orice joc "Crash" . Chiar si Crash Team Racing care inca ma mai joc pe PS1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Un nou joc Crash Bandicoot in sfarsit?? By sol1d in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 2 Last Post: 22-11-2013, 15:24
  2. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:03
  3. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:01
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts