Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 107

Thread: IPhone 3GS is out !

  1. #41 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by ciypriyan View Post
    vreau si eu iphone 3g cu 99$ la liber
    O sa fie cand nu o sa-l mai vrea nimeni sau cand vor aparea inca 3-4-5 versiuni de iPhone

  2. #42 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    lol

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Iata un mic filmulet comparativ care spune "totul":

  4. #44 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Deci pana la urma se poate cumpara cu 200 euro?de pe site zic...vad ca la noi in romania este foarte scump.

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Deci pana la urma se poate cumpara cu 200 euro?de pe site zic...vad ca la noi in romania este foarte scump.
    Daca te referi la 3GS, sigur NU !

  6. #46 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  7. #47 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    un coleg de serviciu a luat 3G de la orange si dupa citeva luni a avut probleme cu bateria insa a rezolvat la garantie. in rest, ar fi super daca si pretul ar fi mai mic. imi doresc de mult un telefon cu un ecran atit de mare (pentru filme/seriale on the go) si la un pret decent (max 150USD). preturile telefoanelor au luat-o razna rau in ultimul timp.
    Daca vrei ecran maricel si pret accesibil, incearca 5800 xpress music.

  8. #48 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Uitati-va va rog la ce pret porcesc este adus in Romania... si este si versiunea de 16GB: vand APPLE IPHONE 3G s ALEX-GSM ALEXGSM ALEX GSM - ALEX GSM. 950 EUR !!! Cand deja e 600-800 USD pe eBay...

    Si apropos de postul de mai sus:

  10. #50 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mama ce bataie e pe 3GS... pe o asemenea perioada de criza. Asta se cheama sa ai un pic de talent de geniu... sa poti sa vinzi un produs care e cu doar vre-o 20-30 USD mai scump la productie decat anteriorul la pret dublu. Am vazut la BizBazar, ca se estimeaza adaosul la iPhone 3GS ca fiind de 300%. Go Steve Go !

    Dar eu tot vleau... 32GB, here i come (iau banii de donatii si merg in State sa-mi cumpar - o sa va trimit poze de prin Miami Beach). Din pacate, n-o sa mai am bani si sa ma intorc

  11. #51 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Unii deja se plang de overheating la 3GS: Google Translate. Darn...

  12. #52 SP
    Member Catallin's Avatar
    Sa nu fie fix acelasi foc de paie ca la iPhone 3G cand ziceau ca se crapa de e belea cu el. Si n-am auzit pe nimeni din prieteni sau pe voi pe forum ca ati fi avut problema asta. Haterii cel mai probabil lanseaza zvonuri d-astea zic eu.

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Catallin: vezi tu, si iPhone 3G-ul se incalzeste un picut... ma gandesc ca 3GS cu procesor mai puternic, e logic sa se incalzeasca mai mult... Hateri sau nu, m-au facut sa ma mai gandesc daca sa-l iau acum din US sau sa-l astept oficial la noi... Iar omul a postat acolo poze cu "arsura" respectiva... Eeh, vedem noi, poate o fi vre-o revizie aiurea, sau nah, ca la orice produs, mai sunt si "uscaturi"

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    O comparatie de macro intre 3G (cu "cea mai buna camera foto pt. telefoane") si 3GS...
    Attached Images Attached Images macro.jpg

  15. #55 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  16. #56 SP
    Senior Member huber's Avatar
    aia e camera video sau 3GS ?

  17. #57 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai multe comparatii pentru 4 jocuri (Edge, Peggle, Real racing, Star defense):

    P.S. Ceva surse "indiscrete" spun ca de fapt procesorul din 3GS este de fapt un ARMS 7 833Mhz underclocked la 600Mhz. Nu pot sa zic decat ca de-abia asteapta "hackerii" sa-l poata debloca (sper sa nu ia foc)


  18. #58 SP

  19. #59 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cei interesati de 3GS... la ce pret l'ati gasit cel mai ieftin pana acum?

  20. #60 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    mda
    sa faceti si voi o comparatie....
    iStyle Bucharest - Apple Premium Reseller
    este bataie de joc...
    iPhone 3GS 16GB - black/white - unlocked - multilingual - 3735 Ron TVA inclus
    iPhone 3GS 32GB - black/white - unlocked - multilingual - 4300 Ron TVA inclus

    si vbim de reseller oficial apple....
    pur si simplu imi este rusine de ce sa ajuns...
    de la 200 usd cat costa el oficial la noi costa mai bine de 1000...asta arata cat de inapoiati si cat de prosti suntem ca si popor,pentru ca se ajunge la o asemenea diferenta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 3GS - Discutii By MonkY in forum Apple
    Replies: 60 Last Post: 06-11-2010, 16:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts