Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 290

Thread: Netflix vine in Romania!

  1. #61 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pe store RO nu exista încă aplicația

  2. #62 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu-i nimic, baga un cont de US pe consola, si ia-o de acolo

  3. #63 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Asta i-am sugerat. La urma urmei, un cont in plus pe consola nu strica Mai ales pe Store-urile care chiar stiu cum se face treaba

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mda...deci oferta mai limitata si fara subtitrare in romana. Yo o sa-i zic pas pana rezolva astea.
    Stai ca nu inteleg... ei dau filme pentru Romania fara subtitrare in limba Romana? Nu zic ca eu as avea nevoie... but this kinda sucks for most people!

  5. #65 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Era bine si cu ro sub (poate baga pe viitor, cine stie), insa e ok si asa, sa nu fim carcotasi. Daca-l bagau pe la vecinii nostri si la noi nu, sa vezi ce scandal faceam ca iar nu ne vad astia cu ochi buni.

  6. #66 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O să avem subtitrare în limba română, stați liniștiți

  7. #67 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Văd ca e aproape în toată lumea, bravo lor, o să facă și mai mulți bani
    uploadfromtaptalk1452121635069.png

  8. #68 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    serios va tot plangeti de subtitrari, engleza nu ati invatat la scoala?

  9. #69 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    asa mah .. cearta-i tu

  10. #70 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar


    Intr-un final <3


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #71 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Speram sa ma apuc de House of Cards Doar mie nu imi apare in lista?

  12. #72 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Probabil din cauza vreunui contract mai ciudat făcut de Netflix cu ProTv/Voyo?

    LE: aplicația pt PS4 este disponibilă acum și pe PS Store România

  13. #73 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    serios va tot plangeti de subtitrari, engleza nu ati invatat la scoala?
    Poate parintii tai au fost boieri pe vremea comunistilor si au invatat engleza la vreo scoala smechera. Ai mei n-au avut voie decat rusa si germana!

    Ma bucur ca au venit in .ro, dar ma mir ca nu i-a interzis CNA-ul din start. Parca aveam legislatie legata de chestia cu subtitrarile si multe posturi nu au primit licenta de a emite fix din cauza asta - exceptie au facut cele pt. minoritari, dar si acolo au fost scandaluri. E posibil insa ca treaba asta sa nu se aplice decat celor ce emit pe frecvente TV, si sa nu conteze la online/streaming. We shall see (spuse orbul)...

  14. #74 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Daca ar accepta si metode de plata, ar fi minunat. Nici paypal, nici cc nu am putut adauga.

  15. #75 SP
    Member Wagram's Avatar
    Eu am pus Paypal şi n-am avut probleme.

  16. #76 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Azi dimineață a fost ok sign-up.

  17. #77 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    serios va tot plangeti de subtitrari, engleza nu ati invatat la scoala?
    Stai linistit omule ca lucrez exclusiv pe engleza de minim 7 ani si n-am nici cea mai mica problema, dar nu ma uit singur si chiar daca o fac, de multe ori, din obisnuinta, caut subtitrare in engleza sau romana.

    Mi se pare penibil sa intrii intr-o tara si sa nu ai interfata in limba tarii respective (chiar daca nu o foloseste toata lumea) si subtitrari, in cazul de fata.

    Iar faza cu limitarile filmelor/serialelor, e chiar aiurea.

    O sa ma bag la luna de trial sa vad ce-i de el, dar tare-mi e ca nu o sa reziste abonamentu asta.

    PS: preturile sunt mult prea mari pentru romania si nu au nici cea mai mica sansa sa combata pirateria cu asta. Majoritatea de aici se baga pentru ca ne duce capu si suntem cunoscatori, multi cocalari se vor baga, eventual doar la luna trial, ca sa dea check in pe feisbuc, sa se laude ca se uita pe Netflix, dar restul nu se vor atinge de asa ceva.

  18. #78 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Era ceva pe la chrome. Am reusit din safari

  19. #79 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Razvan pe ei oricum nu ii intereseaza decat profitul nicidecum sa combata pirateria, din cauza asta au preturile respective si nu au momentan nici subtitrare. Si se bazeaza pe principiul asta e pretul, cine are sa dea da. Eu sunt curios cum stam fata de unde e cea mai variata/buna oferta adica fata de US.

  20. #80 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu sunt curios sa vad dupa 3-6 luni, cate mii/sute de mii de abonati au in Romania.

    Btw, cine si-a facut deja, poate pune 1-2-13 print screens cu oferta de filme/seriale disponibila ? Sau exista vreo lista pe undeva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Recomandari programe pe Netflix By Dant3 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 31 Last Post: 17-08-2014, 03:43
  2. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58
  3. Netflix By Bobby in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 7 Last Post: 28-07-2010, 10:37
  4. Netflix ajunge si pe Wii By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 13-01-2010, 21:27
  5. Netflix pe Wii? By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-03-2009, 10:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts