Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 15 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 290

Thread: Netflix vine in Romania!

  1. #81 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    serios va tot plangeti de subtitrari, engleza nu ati invatat la scoala?
    idee este ca nu toata lumea stie engleza la perfectie si din moment ce EU platesc pt.un serviciu in ROMANIA am pretentia sa aiba si sub in RO altfel nu dau 2 bani pe serviciul asta, sunt curios daca nemtii sau americanii ar accepta un serviciu de acest gen pt.care sa plateasca si sa nu aiba niciun fel de traducere

  2. #82 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Pai da dar nu esti obligat sa platesti.. Platesti pentru dispozitive SMART care in Romania nu le folosesti nici la jumate din capacitate. Asta cum de accepti?

  3. #83 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un link folositor pentru setarile din browser.

  4. #84 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa vedeti acum ce bine se vor vinde PS3-urile si Apple TV-urile... La cat costa in ziua de azi, numai bune pt. Netflix (and more)!

    Parca am un deja-vu' de acum vreo 15 ani, cand era reclama mare pe magazinul Unirea: "PlayStation 2 - cel mai accesibil DVD player! Si te poti si juca!"... asa cu PS3-ul, dar cu Netflix. Si te poti si juca!

  5. #85 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    Am facut si eu abonament pe us prin unblock-us, dar nu am ajuns inca acasa sa vad ce filme au.

  6. #86 SP
    Member iUser's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Btw, cine si-a facut deja, poate pune 1-2-13 print screens cu oferta de filme/seriale disponibila ? Sau exista vreo lista pe undeva ?
    Si eu v-as ruga acelasi lucru, macar cu serialele.

  7. #87 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sa stiti ca toata lumea beneficiaza de 1 luna gratis cand isi face cont. Se poate renunta inainte de prima luna daca nu vi se pare ok si nu platiti nimic.
    Attached Images Attached Images netflix-1.jpg netflix-2.jpg netflix-3.jpg netflix-4.jpg netflix-5.jpg netflix-6.jpg netflix-7.jpg netflix-8.jpg

  8. #88 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    E cam auirea din cauza interfetei, e cu tile-uri maricele, si nu incap foarte multe in ss

  9. #89 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am vrut sa incerc si eu prima luna gratuita da e prima data cand mi se refuza cardul. Am verificat de 10 ori datele si sunt corecte....

  10. #90 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Destul de slaba libraria... seriale sunt cateva bune, dar cand vine vorba de filme... dezastru total.

  11. #91 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Stie cineva daca merge cu app de X360 pe uk si cont de RO?

  12. #92 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt filme mai ok decât pe US, la capitolul seriale sta prost, dar si asa sunt cateva care nu sunt pe US. Eu rămân cu abonamentul pe US și din când în când o să schimb țara, să împart și capra și varza.

    PS: Din ce am înțeles o să mai vină conținut destul de mult în lunile care urmează, o să avem ceva gen Spania, Italia, Germania. Ah, o să primim și sub în română, in curând.

  13. #93 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am incercat si din browser, tot imi refuza cardul. Cand selectez paypal imi da refresh la pagina...

  14. #94 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Ieri cand imi facusem contul pe RO nu era House of Cards in lista, ceea ce mi s-a parut ciudat. Am vazut azi pe aplicatia de pe telefon ca s-a adaugat. Probabil ca asa va fi si cu alte filme/seriale, vor fi adaugate pe parcurs.

    Ca sa reiterez putin ce am zis pe un alt thread legat de treaba cu subtitrarile "Stiu ca pentru multi e problematica treaba cu subtitrarile, dar mie personal imi convine. Mai ales ca au engleza, in caz ca nu intelegi ce zic in anumite momente. Mai bine asa decat niste subtitrari facute pe genunchi de un fel de veverita_bc si avocati care traduc total anapoda niste lucruri banale, nu mai zic de slang si altele."

    Decat o treaba facuta pe jumate, mai bine deloc.

  15. #95 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Corect. Cu sub in ENG eu personal sunt multumit

  16. #96 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Un link folositor pentru setarile din browser.
    Am incercat, dar pe PC merge in 720x480.
    Abonamentul cu 2 screens + HD, "high quality" in Account Settings, am incercat si cu IE11, si cu Edge.. Nothing. In schimb, pe PS4 si pe Android merge in HD.

    Nu stiu daca sa zic ca merita sau nu. Eu m-am cam saturat sa stau cu torrente, dar nici sa ma complic cu VPN-uri (pt US) nu-mi convine. Am zis ca lansandu-se oficial in RO, o sa am ce face. In schimb, de-abia daca gasesc 3-4 din serialele pe care le urmaresc. Da, are Daredevil si Jessica Jones, hopefully la zi, fiind realizate de Netflix. In schimb nu avem House of Cards (tot serial Netflix....). Iar restul sunt cu 1-2 sezoane in urma.. Pana si pe AXN sau alte posturi de la noi au sezoane mai noi la unele din seriale.

    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Ieri cand imi facusem contul pe RO nu era House of Cards in lista, ceea ce mi s-a parut ciudat. Am vazut azi pe aplicatia de pe telefon ca s-a adaugat. Probabil ca asa va fi si cu alte filme/seriale, vor fi adaugate pe parcurs.
    Mie nu-mi apare nici in browser, nici in app de Android.

  17. #97 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ce vorbesti ma ))
    Attached Images Attached Images 12418801_1077723538947031_6653325999935326935_o.jpg

  18. #98 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Apropo, ca serviciu alternativ de streaming, HBO Go mi se pare f OK. Sunt multe seriale interesante, originale HBO. Game of Thrones included. Best of all, cel putin pt abonatii HBO de la RCS, accesul este gratuit.

    E amuzant cum se complementeaza cu Netflix. De exemplu, pt serialul Ray Donovan, primele 2 sezoane sunt pe Netflix, iar al 3-lea pe HBO Go.

  19. #99 SP
    Member iUser's Avatar
    ^Subscriu. Pentru cat platim la HBO Go (0€), chiar nu avem de ce ne plange. Calitate foarte buna, 4 device-uri simultan, content destul de ok.

    In alta ordine de idei, am activat si eu acea luna gratuita. Nu pot spune ca sunt dezamagit, dar nu merita 10€. Cum a zis si Dant3 mai sus, la capitolul filme sta mult mai ok fata de seriale. Lipseste Family Guy, care ma interesa cel mai mult, plus alte animatii bolnave () cum ar fi Rick & Morty, Bob's Burgers...

  20. #100 SP
    Junior Member lddman25's Avatar
    Probabil ca or sa activez luna aia gratuita mai tarziu, sa vad ce content mai baga.
    Trebuie atasat un card la cont in momentul crearii?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 15 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Recomandari programe pe Netflix By Dant3 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 31 Last Post: 17-08-2014, 03:43
  2. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58
  3. Netflix By Bobby in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 7 Last Post: 28-07-2010, 10:37
  4. Netflix ajunge si pe Wii By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 13-01-2010, 21:27
  5. Netflix pe Wii? By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-03-2009, 10:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts