Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 56 of 56

Thread: Reviste gaming

  1. #41 SP
    Member marv's Avatar
    o gasesti in magazinele inmedio. Si cu o postare mai sus ai un link care te ajuta.

  2. #42 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar
    De unde cumpar Nivelul 2?
    Abonamente
    Apropo, revista nu apare lunar, bilunar etc., apare cand este gata, din cauza asta abonamentul este pe numarul de reviste (6 numere sau 12 numere).
    Si vad ca incepand cu nr. 5, revista va costa 30 RON.

  3. #43 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nr-ul 5 <3
    Attached Images Attached Images dsc_0004.jpg

  4. #44 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Incepand de maine o sa fie pe Emag. Revin cu link cand apar.

  5. #45 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Chiar s-a facut 30RON? Jeez...

  6. #46 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Reviste gaming

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Chiar s-a facut 30RON? Jeez...
    Exagerat pretul. Asta este si motivul pentru care nu o cumpar... pacat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #47 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Eu zic ca totusi face cat 2 schaworme.

  8. #48 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu recunosc ca nu am citit inca vreun numar din noua revista, dar la ce editori am auzit ca are, nu cred ca face nici cat o shaorma

  9. #49 SP
    Member marv's Avatar
    e la fel de buna ca raposata. Merita si 35, ce sa mai zic de 30.

  10. #50 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca gasesc vreun număr mai vechi la 20ron, o sa iau una.

  11. #51 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ii chiar 35 cu transport

  12. #52 SP
    Member Mousey's Avatar
    Dacă ar fi doar articole de genul celor scrise de cioLAN, ncv, Marius Ghinea, hai și Aidan, aș da și 50 de lei pe revistă. Editorii noi n-au personalitate, review-uri de genul pot să citesc și pe IGN gratis (nu vreau să par nesimțit, sunt convins că toți muncesc din greu, am scris și eu porția mea de review-uri și știu că nu e tocmai ușor). În numărul ăsta mai mult am dat paginile decât am citit, în schimb recenzia lui Marius Ghinea la Soma de acum câteva numere a fost cea mai bună chestie pe care am citit-o în toată istoria revistei. Also, mi-a plăcut mult interviul cu tipul cu muzica de la Serious Sam.

    Îmi place și apreciez acest „revival”, ba chiar mă lipsesc și de jocul full pentru un preț mai mic, mă îndoiesc că e lume care cumpără revista strict pentru joc, cum era pe vremea LEVEL-ului, mai ales că a devenit mai „de nișă” ca oricând. Mi-ar plăcea să văd mai multe review-uri la jocurile pe consolă, Uncharted 4 a zburat deasupra radarului, până la urmă vorbim de finalul unei din cele mai iubite francize de PS3, n-are nimeni PS4 din toată echipa Nivelul2? Nintendo e zero barat. O secțiune retro de o pagină n-ar fi rea, cu jocuri de mult uitate. De asemenea, știu că e o revistă de gaming, dar o pagină cu un film/serial/carte/album mișto n-ar strica.
    Astea fiind zise, mai două numere până-mi expiră abonamentul, cel mai probabil îl voi reînnoi, am spus că susțin mișcarea, nu? Aș susține-o cu și mai mult entuziasm dacă s-ar lua în considerare ce am zis mai sus .

  13. #53 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Here you go Nintendo Power Collection

  14. #54 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    a aparut numarul 6 snivelul2.ro/produs/revista-nivelul2-nr-6-2016/
    dar pretul e mare in opinia mea, iar faptul ca nici nu apare regulat ma face sa ma indoiesc ca va mai rezista foarte mult timp

  15. #55 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai n-a aparut pt. c-a fost vacanta asa era la toate revistele nu doar acum, la ei.

  16. #56 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nananan
    Attached Images Attached Images 16252151_10208417124292347_3189041138846642262_o.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Licitație: reviste Level By Venom in forum Licitatii
    Replies: 12 Last Post: 27-04-2015, 23:08
  2. Reviste gaming pt consolisti By Akyy1994 in forum Carti si Comics
    Replies: 10 Last Post: 30-10-2011, 16:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts