Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 202 of 360 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 302 ... LastLast
Results 4,021 to 4,040 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4021 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Imi pare rau, dar inseamna ca nu ai inteles nimic din ce am zis.

  2. #4022 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    am inteles dar nu are nicio logica..

  3. #4023 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post

    LE: mda, hai ca il da gigi afara pe Galca, cica vine Teja...
    Acum sincer, cu Reghe nu erau lesinati de prin minutul 60. Cu Galca nu prea mai au conditie fizica cum trebuie.

  4. #4024 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Lesinati, nelesinati, nu ai cum sa faci treaba cand tu vinzi tot ce ai mai bun si nu iei nimic in loc. E atat de simplu!

  5. #4025 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Acum sincer, cu Reghe nu erau lesinati de prin minutul 60. Cu Galca nu prea mai au conditie fizica cum trebuie.
    De ce a plecat Reghe?

  6. #4026 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pai el zicea ca a fost inlaturat de la echipa, right? Oricum, nasol ca v-a plecat si preparatorul fizic, conteaza foarte mult.

  7. #4027 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A plecat pt ca gigi nu mai voia decât sa facă bani...
    Stiu a fost bun Reghe, eu nu l-am înghițit, nu mai stau sa scriu motivele. Bleah

  8. #4028 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Gigi crede ca fotbalul si oile sunt acelasi lucru. Iarasi e simplu!

  9. #4029 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    UEL

    Grupa G

    Dinamo Kiev
    Steaua
    Rio Ave
    Aalborg

    Grupa D

    Salzburg
    Celtic
    Dinamo Zagreb
    Astra

  10. #4030 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Grupe bune, amandoua au avut noroc.

  11. #4031 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Se califica amandoua!

  12. #4032 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Norocul Stelei se numește Coeficient

  13. #4033 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Erau echipe in urna 1 mai bune decat Dinamo Kiev, erau echipe in urna 3 mai bune decat Rio Ave. Deci in cazul asta nu mai intervenea coeficientul in niciun fel

  14. #4034 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De vreo 11 ani numai asta aud din partea rivalilor. Vorbe multe, rezultate in Europa nu prea...

  15. #4035 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    1000 de cuvinte
    uploadfromtaptalk1409315773132.jpg

  16. #4036 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    De vreo 11 ani numai asta aud din partea rivalilor. Vorbe multe, rezultate in Europa nu prea...
    Nu am fost deloc rautacios sau malitios, pur si simplu am expus un fapt real si nici nu am contestat performantele stelei. Cand in loc de Inter, Sevilla si Spurs iti pica Dinamo Kiev, iar cand in loc de Saint-Etienne, Feyenoord si Everton iti pica Rio Ave, eu cred ca e vorba de noroc si atat.

  17. #4037 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Nu am fost deloc rautacios sau malitios, pur si simplu am expus un fapt real .
    Si eu la fel, cred ca in aceste momente ar trebui sa țineți pumnii echipelor românești, mai ales voi si bineînțeles dinamovistii. Sa adune Steaua si Astra puncte si poate după ce ieșiți din insolventa vă calificați direct.

    PS si aia de la Chelsea au avut noroc ieri, nu contează daca esti sau nu cap de serie

  18. #4038 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    O sa tin pumnii stelei, cand o sa inghete iadul. Astrei ii doresc din tot sufletul sa castige tot (inclusiv campionat). O merita.

  19. #4039 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite eu nu sunt rau si eu ii tin pumnii lui dinamo sa nu se desfinteze . daca nu vor investi in urmatoarele zile in transferuri, Steaua nu se califica!

  20. #4040 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    O sa tin pumnii stelei, cand o sa inghete iadul. Astrei ii doresc din tot sufletul sa castige tot (inclusiv campionat). O merita.
    Stai liniștit, Astra câștiga campionatul. Joaca cel mai frumos fotbal de la noi. gigi nu mai are chef de investiții, dacă nu vinde echipa ajungem lângă voi, dar asta e alta poveste.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts