Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 25 of 360 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast
Results 481 to 500 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #481 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Part II:
    Attached Images Attached Images p9110382.jpg p9110381.jpg p9110380.jpg p9110379.jpg p9110383.jpg p9110384.jpg p9110385.jpg p9110386.jpg p9110387.jpg p9110388.jpg p9110389.jpg p9110391.jpg p9110393.jpg p9110394.jpg p9110395.jpg p9110396.jpg

  2. #482 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  3. #483 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Mi-am adus aminte ca trebuia sa pun si eu niste cu poze cu stadionul echipei pe care o sustin.

    I present to you ... Old Trafford!
    Attached Images Attached Images dsc03689.jpg dsc03690.jpg dsc03694.jpg dsc03695.jpg dsc03697.jpg dsc03698.jpg dsc03701.jpg dsc03704.jpg dsc03705.jpg dsc03707.jpg dsc03722.jpg img_0342.jpg img_0350.jpg img_0353.jpg img_0359.jpg img_0361.jpg img_0363.jpg img_0386.jpg img_0389.jpg

  4. #484 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Christ on a bike what is wrong with the English teams ???

    Sunt chiar curios cand a fost ultima data cand niciun club din Anglia nu a trecut de sferturi in aceeasi editie CL
    Attached Images Attached Images sutm5.jpg

  5. #485 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    DigiSport cump?r? ?i drepturile pentru Europa League! Urmeaz? Liga Campionilor :: GSP.RO
    DigiSport investeşte masiv �n drepturile TV pentru competiţii sportive şi se pregăteşte de un adevărat monopol. Surse din media spun că trustul patronat de Zoltan Teszari a făcut o ofertă de nerefuzat pentru achiziţionarea Europa League din sezonul viitor.


    �n 2009, ProTV a plătit 30 de milioane de euro pentru a avea drepturile Europa League pe 3 sezoane. Acum, sursele gsp spun că RCS&RDS a propus 20 de milioane pe sezon, adică dublul preţului precedent obţinut de UEFA, ceea ce face ca DigiSport să nu aibă contracandidat!
    Revista Forbes scria anul trecut că investiţia �n Europa League n-a fost deloc profitabilă pentru trustul Pro, care ar fi �ncasat din publicitate cel mult un milion de euro pe sezon.


    Surse din piaţă spun că RCS&RDS va participa şi la licitaţia pentru următoarele ediţii de Liga Campionilor, sezonul �n curs fiind ultimul din pachetul cumpărat de TVR. Iar Digi are şanse foarte mari să-şi asigure şi drepturile pentru UCL!
    E bine ca scapam de mediocrii de la TVR si de pupinstelisti de la Pro. Macar comentatorii de la Digi nimeresc numele jucatorilor, sper doar sa nu comenteze Mimi Stoica si Ilie Dumitressscu.

  6. #486 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

  7. #487 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Powerlines 0-24 Mamelodi Sundowns in Cupa Africii de Sud



    Putea fi 3-3!

  8. #488 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  9. #489 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Cine e pe primul loc???

    Uitandu-ma pe program:



    United bate tot acasa si are deplasari la Wolves, Blackburn, Wigan, City si Sunderland
    Destul de usoare in afara de ultimele 2. Cu 9-10 pct din deplasare suntem campioni.

    In schimb, City sa zicem ca bate tot acasa si face egal cu United, dar au deplasari la Stoke, Arsenal, Norwich, Wolves si Newcastle
    E foarte important sa nu pierdem pe Etihad, daca nu pierdem luam campionatul.

  10. #490 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by HotDoc View Post
    Christ on a bike what is wrong with the English teams ???

    Sunt chiar curios cand a fost ultima data cand niciun club din Anglia nu a trecut de sferturi in aceeasi editie CL
    Mai amanati curiozitatea

  11. #491 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Il citez chiar pe el: "It's a disgrace! A ****ing disgrace!"


  12. #492 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by HotDoc View Post
    Il citez chiar pe el: "It's a disgrace! A ****ing disgrace!"
    Sigur nu e Busquets cu putin Photoshop?

  13. #493 SP
    Senior Member Razvan's Avatar


    Si daca tot a jucat Napoli ieri:


  14. #494 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Cum sa te scoata Bilbao cu 5-3 la general Nu merge bagata aia cu nu si-au dat interesul ca au jucat cei mai buni jucatori

  15. #495 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Poate picati si voi cu Apoel sau Benfica ca altfel nu aveti sanse sa prindeti semifinala. Si motto-ul ala ... "We Make History .. Not Live In It!" e penal rau de tot, nu stiu ce a realizat Chelsea asa de important Daca nu aveau loc evenimentele de mai jos mai ziceam, aveati si voi un Champions League castigat

    Attached Images Attached Images 305854_212196825510667_130646263665724_612896_160399268_n.jpg

  16. #496 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Ce treaba au merele cu perele, nu am nimic cu united, as fi zis si de city, dar ei macar au incercat, la fel si arsenal. Ai facut un post de tip filelist bravo. Nu pot sa inteleg de ce se ataca romanii cand vine vorba de fotbal. Am 3 colegi pe etaj fani man united din tata in fiu, am vorbit cu ei dupa meci le-am zis "united was ****t today" toti au zis ca asa e. Numai la noi e traditia asta, si mai ales dupa sa zicem si "ba pe-a matii".

  17. #497 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Ce treaba au merele cu perele, nu am nimic cu united, as fi zis si de city, dar ei macar au incercat, la fel si arsenal. Ai facut un post de tip filelist bravo. Nu pot sa inteleg de ce se ataca romanii cand vine vorba de fotbal. Am 3 colegi pe etaj fani man united din tata in fiu, am vorbit cu ei dupa meci le-am zis "united was ****t today" toti au zis ca asa e. Numai la noi e traditia asta, si mai ales dupa sa zicem si "ba pe-a matii".
    Tu ai fost primul care s-a bucurat de necazul altuia, in cazul de fata rezultatul lui Manchester United, o atitudine tot tipic romaneasca. Si ca tot veni vorba de filelist si de posturi, din ce stiu tu esti mai activ pe forumul lor decat mine




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #498 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Nu m-am bucurat de nicun rau, hai sa iti fac un rezumat,
    city - joaca prost ajunge in europa league (ca de obicei) pierde locul 1, dar totusi aproape revine de la 3-0 la general in repriza a 2-a
    arsenal - pierde 4-0, face in retur 3-0 in prima repriza si pierde calificarea la mustata
    chelsea - pierde 3-1, in retur se califica in extra time
    united - nu se califica din grupa cu basel, benfica si otelul , castiga primul loc in Anglia, dar pierde in dubla mansa cu Athletico avand cei mai buni jucatori pe teren
    Daca tie nu ti se pare ceva neobisnuit atunci nu stiu ce sa zic. De ce m-as fi bucurat de un necaz din moment ce man united nu e adversara directa nici in europa league, nici in campionat nu mai este la cat de jos e chelsea.
    Eram activ pe forumul filelist, insa pana cand am vazut ce suporteri sunt, azi pierde echipa injura pe toata lumea , maine castiga, ei sunt cei mai mari fani

  19. #499 SP
    Senior Member Krusht's Avatar

  20. #500 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    In legatura cu meciul de ieri:

    Pana la urma nu e o surpriza atat de mare ca am fost eliminati. Sezonul asta european a fost foarte slab pentru United de la inceput pana la sfarsit. O mare parte din vina o are Fergusonu', parca a considerat unele meciuri castigate inca dinainte sa inceapa si a facut o gramada de experimente in ce priveste postul pe care il aveau anumiti jucatori(o sa postez mai jos si primul 11 din meciurile lui United din UCL). La asta se adauga si faptul ca am intalnit pe Bilbao, o echipa cu stilul de joc al Barcei, jucatori tehnici, rapizi, care paseaza mult si pun constant presiune pe adversar. Spun asta pentru ca in ultimele 3 sezoane am pierdut 2 finale UCL cu Barca in care practic n-am contat in joc si se pare ca nu au invatat nimic din asta.

    Tot ce pot sa sper acum e ca vom castiga Premier League si vom salva sezonul asta ratat. Asta si faptul ca pana in toamna se va schimba putin fata echipei, atat prin transferuri cat si prin cresterea nivelului unor jucatori ca Pogba, Cleverley, Welbeck.

    In ceea ce priveste tragerile de astazi: Forza Bayern! Forza Milan!


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 360 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts