Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 360 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast
Results 721 to 740 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #721 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Cred ca vom avea parte de inca o surpriza 2-1 pt soton cu man city

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

    ---------- Post added 19-08-2012 at 07:36 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    n-au de unde..americanii nu sunt nici rusi nici seici..au masura baniilor...dupa ce au acordat vara trecuta fonduri arhisufieciente cheltuite pe jucatori la suprapret Downing,Carroll sau Henderson ...s-au cam saturat si ei...si fara o participare in UCL din 2010 e foarte greu..

    RE:iata ce face city cu toate milioanele investite...sunt condusi de o nou promovata...iar sezonul trecut dupa ce utd batea cu 8-2 pe arsenal si 5-0 pe bolton ai fi zis ca ia campionatul 100%..n-a fost asa..de aia e Premier League asa spectaculos..
    Probabil city o sa piardă dar in final tot o echipa din cele doua va c�ştiga campionatul, la asta ma refeream cand spuneam ca vreau mai multe echipe in lupta pt campionat
    LE 2-2

    LLE pana anul trecut campionatul a fost o "afacere in doi" , au venit cei de la city cu o grămadă de bani, surprize sunt, dar nu la final
    Uite ca au răsturnat, 3-2, milioane putin spus, cred ca daca nu greşesc s-au băgat in echipa cateva sute de milioane daca nu cumva chiar un miliard de euro in vreo 3-4 ani

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  2. #722 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    au investit insa city de la inceputul sezonului trecut n-ar fi fost in stare sa intoarca rezultatul..e vorba si de caracterul jucatoriilor(care indiferent de ce faceau azi stiau ca se duc acasa si au intre 100.000 si 200.000 de lire in cont-salariu saptamanal)..si increderea pe care ti-o da un campionat castigat in ultima secunda..foarte putini jucatori de la city fusesera campioni pana sezonul trecut...

  3. #723 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    au investit insa city de la inceputul sezonului trecut n-ar fi fost in stare sa intoarca rezultatul..e vorba si de caracterul jucatoriilor(care indiferent de ce faceau azi stiau ca se duc acasa si au intre 100.000 si 200.000 de lire in cont-salariu saptamanal)..si increderea pe care ti-o da un campionat castigat in ultima secunda..foarte putini jucatori de la city fusesera campioni pana sezonul trecut...
    Esti fan Liverpool? Am deviat destul de mult, sper sa ai tu dreptate si sa vad mai mult de doua echipe in lupta pt campionat, am văzut ca nu mi-ai raspuns la o intrebare destul de importanta. Sunt de acord cu tine ca e cel mai spectaculos campionat, dar pana la urma din pacate doar banii conteaza. Cu bani mulţi poti sa cumperi si jucători cu mentalitate de �nvingător, �nvăţaţi sa ia campionate.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  4. #724 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Esti fan Liverpool? Am deviat destul de mult, sper sa ai tu dreptate si sa vad mai mult de doua echipe in lupta pt campionat, am văzut ca nu mi-ai raspuns la o intrebare destul de importanta. Sunt de acord cu tine ca e cel mai spectaculos campionat, dar pana la urma din pacate doar banii conteaza. Cu bani mulţi poti sa cumperi si jucători cu mentalitate de �nvingător, �nvăţaţi sa ia campionate.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    raspunsul la intrebare e nu..sunt doar fan Premier League...si da poti cumpara jucatori cu mentalitate de invingatori insa pe bani foarte multi..bani pe care poti sa ti-i dea doar rusii sau arabii....care din pacate vin la pachet cu mentalitatea a la becali...sau bani pe care americanii ti-i dau o singura data(n.r. vara trecuta) si apoi depinde de tine sa-i inmultesti...

  5. #725 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    darkpaul13, te rog explica-mi de ce nu recunosti ca esti fan Liverpool. Ti-e cumva rusine de echipa?

  6. #726 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    poate pentru ca nu sunt...

  7. #727 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

  8. #728 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  9. #729 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Nu stiu daca esti tu dar tipul e foarte amuzant.
    We will win EPL next season
    He is Shankly re-incarnated ! or he has the Spirit of Shakly within !!!i tell you...we are gonna be champions
    Buna asta.

  10. #730 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    bine...contul de pe forum e al meu...si nu are nicio treaba cu rusinea..dupa cum am spus in urma cu ceva pagini
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    nu era mai jenant ptr voi(in cazul in care eram fan Liverpool) sa pun astfel de video-uri si sa zic, ca va bate o echipa de toate jena cu 3-1 si va scoate din Cupa ?
    in alta ordine de idei n-am vrut balacareala pe thread-ul asta stiind ca am de-a face cu niste pusti de 16-17 ani...iar la voi cand dispar argumentele incepeti ca la gradinita "dar taica-tu ce e ma de comentezi asa ?"...deja Razvan incepuse
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    P.S: Sunt curios cu ce echipa tii tu, ca de faptul ca ai o problema cu United m-ai convins.
    iar aici:
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Nu stiu daca esti tu dar tipul e foarte amuzant.
    Buna asta.
    citeste si
    just sell Gerrard and get Joe Allan and we'll be champions :scarf:scarf:scarf
    We will win EPL next season :scarf:
    sack him if he doesn't
    Bring Ian Holloway !!!
    we need to sign Djimi Traore..world class player !!!
    P.S.Considerati acesta ultimul meu post pe tema liverpool si/sau man utd si/sau chelsea(presupun ca nu avem fani arsenal sau city pe forum)..dupa cum am zis si pana acum..nu vreau balacareala

  11. #731 SP
    Member Privatul's Avatar
    Aici e topicul cu fotbal. Liverpool mai bine si-ar cauta un loc la spam box. Tottenham, City, United, Arsenal, Chelsea si Newcastle sunt clar ca lot si ca valoare peste ei. Noroc ca nu se bate nimeni pentru cupa ligii ca asa ajung si ei in europa.


    LE: Ar trebui un topic cu si despre pariuri sportive.

  12. #732 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Te contrazici singur.

    http://www.consolegames.ro/forum/f37...tml#post811813
    http://www.consolegames.ro/forum/f37...tml#post819045
    http://www.consolegames.ro/forum/f37...tml#post854577

    Daca nu vrei balacareala, de ce incepi sa arunci vorbe asa din senin legate de Manchester United?

  13. #733 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post

    in alta ordine de idei n-am vrut balacareala pe thread-ul asta stiind ca am de-a face cu niste pusti de 16-17 ani...iar la voi cand dispar argumentele incepeti ca la gradinita "dar taica-tu ce e ma de comentezi asa ?"...deja Razvan incepuse
    Scuza-ma ca te-am intrebat cu ce echipa tii. Uitasem ca pentru fiecare e un secret foarte mare echipa favorita.


    E bine totusi ca n-ai vrut balacareala aiurea.

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Bai dar i-a mai lasă-ne cu fițele tale de copil de 15 ani răsfațat peste măsură de parinti..toți sunt fraieri numai aia de la utd sunt deștepți....Mario Gomez e fraier(comentariu de pe paginiile anterioare)..Barry,Milner sunt fraieri(campioni ai Angliei cu City),Downing,Carroll sunt fraieri(castigatori de Carling Cup),Lampard n-a avut un sezon stralucit(2 finale castigate de FA Cup si UCL),Gerrard n-a avut un sezon stralucit(2 finale dintre care una de Carling Cup castigata)...

    toți sunt fraieri si castigă trofee numai ăia de utd sunt deștepți...at�t de deștepți incat n-au c�știgat niciun trofeu sezonul ăsta

    și foarte bine ca o n-o să poti sa te uiți la meciuriile menționate mai sus pentru că oricum nu ințelegi nimic din ele , la ce bazaconii iți ies pe gura..

    Quote Originally Posted by Privatul View Post
    LE: Ar trebui un topic cu si despre pariuri sportive.
    Exista
    http://www.consolegames.ro/forum/f35...ri/index4.html

  14. #734 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Privatul View Post
    Aici e topicul cu fotbal. Liverpool mai bine si-ar cauta un loc la spam box. Tottenham, City, United, Arsenal, Chelsea si Newcastle sunt clar ca lot si ca valoare peste ei. Noroc ca nu se bate nimeni pentru cupa ligii ca asa ajung si ei in europa.


    LE: Ar trebui un topic cu si despre pariuri sportive.
    eu nu inteleg ce treaba ai cu niste anonimi care au iesit 3 sezoane de-a randul pe locuriile 6,7,8....asa e cum zici tu...dar de ce a-i vorbi de o asemenea echipa mediocra ?cum ai zis si tu..e thread de fotbal deci am impresia ca ai facut off-topic...

    Quote Originally Posted by HotDoc View Post
    Te contrazici singur.

    http://www.consolegames.ro/forum/f37...tml#post811813
    http://www.consolegames.ro/forum/f37...tml#post819045
    http://www.consolegames.ro/forum/f37...tml#post854577

    Daca nu vrei balacareala, de ce incepi sa arunci vorbe asa din senin legate de Manchester United?
    daca le citesti vei vedea ca nu sunt din senin..

    @Razvan..da..imi sustin in continuare opinia exprimata in acel post....ti-am si dat argumente..

  15. #735 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Fotbal

    God damn it.Nu as vrea sa merg la un meci la care fanii fiecarei echipe se inteleg la fel de bine intre ei.Nu de alta dar cred ca toti va dati seama ca s-ar mai mari seria de filme Green Street Hooligans

    Sent from my E15i using Xparent ICS Tapatalk 2

  16. #736 SP
    Member Privatul's Avatar
    Un topic serios si cu update uri la zi... Cat despre echipele alea de loc 6-7-8..l pool pe ce loc a iesit? Nu tin cu utd dar sa o compari cu aia mi se pare cel putin penibil

  17. #737 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Privatul View Post
    Un topic serios si cu update uri la zi... Cat despre echipele alea de loc 6-7-8..l pool pe ce loc a iesit? Nu tin cu utd dar sa o compari cu aia mi se pare cel putin penibil
    eu vorbeam de Liverpool in raspunsul pentru tine..Liverpool a iesit pe 6,7,8 in ultimele 3 sezoane..de aia ma miram ce ai cu o echipa mediocra..de obicei celebritatea naste invidie..nu mediocritatea..

    @Privatul: sau ma rog..oricare ar fi motivul pentru care bagi in seama o asemenea echipa..

  18. #738 SP
    Member Privatul's Avatar
    Bine, gata cu discutia despre o echipa de 3 lulele 3 surcele. Nu stiu de unde ti se pare ca sunt invidios

  19. #739 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Arsenal a reusit imprumutul lui Sahin pentru un sezon.Anuntul va fi facut in urmatoarele 24 ore..

  20. #740 SP
    Senior Member Razvan's Avatar


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 360 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts