Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 360 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #981 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    "unde mai gasesti fundas central care sa marcheze din foarfeca ?"
    La cealaltă echipa buna din Europa

  2. #982 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Un pronostic pt chelsea-man utd? un scor exact de la mine 3-1 pt chelsea

    ---------- Post added 28-10-2012 at 04:52 PM ----------

    Frumos meci la liverpool, 3 goluri in 20 de min

    ---------- Post added 28-10-2012 at 05:07 PM ----------

    Slab e jose enrique asta, nu e primul meci in care joaca execrabil

  3. #983 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    JT si-a gasit o noua ocupatie...e chemat de diferite echipe ptr a le ridica trofeul..
    Attached Images Attached Images halloweenul-fotbal-un-jucator-sarbatorit-titlul-costumat-john-terry-fost-cel-mai-rasfa.jpg

  4. #984 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Un pronostic pt chelsea-man utd? un scor exact de la mine 3-1 pt chelsea
    Cert e ca vor fi multe goluri.

    Au aparut si echipele:

    United: De Gea, Rafael, Rio, Evans, Evra, Valencia, Cleverley, Carrick, Young, Rooney, RVP.
    Chelsea: Cech, Ivanovic, Cahill, Luiz, Cole, Mikel, Ramires, Hazard, Mata, Oscar, Torres.

    E bine ca nu sunt titulari nici Giggs, nici Scholes.

  5. #985 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Gol anulat aiurea pt liverpool, ce naiba a fost acolo?

    ---------- Post added 28-10-2012 at 07:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Cert e ca vor fi multe goluri.
    E clar, scor fluviu, bun e VanGhelie asta

  6. #986 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Gol anulat aiurea pt liverpool, ce naiba a fost acolo?[COLOR="Silver"]
    off-side la golul 3 man utd..ce naiba a fost acolo ?
    se vede cat de mult a decazut mosu in ultimii ani....iar astia de la FA trag cu orice pret sa ia el un ultim titlu si sa se odihneasca in pace..

    lol..tare de tot:
    Full Time: Chelsea vs Fergie's Association, 2-3 (own goal, 2 red cards, and one goal offside allowed. We're not defeated, we're cheated.
    totusi a arbitrat Mark Clattenburg...care da cartonase rosii..insa doar adversariilor lui utd..

    http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...sanctions.html

  7. #987 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Doamne la 2-2 chiar m-am panicat ca poate se intampla ceva. Chiar daca am pierdut, ma bucur ca fotbalistic am fost peste.
    La al 2-lea rosu am zis ca ne-o luam 3-0 la masa verde pana la final.

  8. #988 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Am vazut si eu rezumatul meciului chelsea cu utd, din păcate nu am vazut in direct dec�t prima repriza...
    Wtf, gol din offside si rosu lui torres aiurea. Ce se �nt�mpla cu arbitrajul in premier league? Liverpool gol anulat, acum chelsea, etapele trecute greseli mari...

  9. #989 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    acum ai aflat tu..astea se intampla de ani de zile...trebuie rasplatit si ferguson cumva ptr ca da cei mai multi jucatori la nationala angliei..

    Chelsea accuse Mark Clattenburg of racial remark in defeat to Manchester United - Telegraph

  10. #990 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Nu stiu ce sa mai zic, urmăresc de ani buni premier league, dar parca nu a fost niciodată asa praf arbitrajul

    ---------- Post added 29-10-2012 at 03:53 AM ----------

    Ferguson clearly had little sympathy and later claimed that Torres had got what he deserved.
    �Being a striker myself, when I went through on goal, I would never think about going down,� said Ferguson. �He could have gone on and he chose not to. I thought he went down. I think Jonny may have just caught him a little bit but you can either carry on running, which he could have done, but he chose to go down. He could have carried on and scored.
    �I would never have missed that chance. But he did go down, that�s the issue, and he has already been booked so it�s his own fault. We have had some shocking decisions down here.�

    ---------- Post added 29-10-2012 at 03:54 AM ----------

    Eu cred ca a fost fault la torres, �ncepe sa devină patetic ferguson

  11. #991 SP
    Member Seryaph's Avatar


    Mai exista si oameni.

  12. #992 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    La Ivanovic a fost dat corect rosu.
    La Torres eu zic ca a fost simulare. Chiar daca a fost putin contact tot simulare e si merita galben. Totusi sa nu uitam ca in prima repriza trebuia eliminat cand a intrat la Cleverley (img).
    Golul lui Chicarito a fost clar din offside.

    Asta e, arbitri mai gresesc. Si United trebuia sa primeasca penalty la hentul lui Luiz si Mikel trebuia sa primeasca al doilea galben pe final cand l-a faultat pe Valencia, in schimb a primit galben pentru simulare Valencia.
    Ca de obicei, se exagereaza pentru ca e vorba de Manchester. Asa a pierdut United campionatul in 2010.

  13. #993 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da..eram sigur ca arata off-side-ul ala...oricum la meciul ala..si daca batea utd ramanea cu sanse la campionat..chelsea era atunci pe primul loc....eu iti dau exemplu de zeci de faze din toate editiile premier league..

    oricum speram ca cele 100 de milioane bagate de abramovici vara asta se vor simti...chiar si ajutata de arbitrii sezonul trecut utd n-a castigat titlul...exista un Dumnezeu totusi..daca chelsea joaca la fel si daca si city se tine tare ferguson s-ar putea sa se retraga fara vreun trofeu proaspat..

  14. #994 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    chiar si ajutata de arbitrii sezonul trecut utd n-a castigat titlu
    Asa a pierdut United campianatul sezonul trecut. Si chiar asa, a pierdut doar la golaveraj.
    Attached Images Attached Images tables.png 120510_table1.jpg

  15. #995 SP
    Senior Member tray's Avatar

    Fotbal

    Scuza-ma, esti cumva fan Vadim?

  16. #996 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    fals..asa era sa-l castige..si a fost la cateva secunde de titlu...hai sa zicem p-aia dreapta..daca nici in Premier League nu se vede asemenea faza..pai daca era in Liga 1 era un scandal monstru si se retragea echipa de pe teren(si pe buna dreptate)...Ganea e erou din acest pct de vedere...

    sa fi arbitru de premier league si sa dai penalty dupa o simulare grosolana cand de fapt trebuia sa fluieri off-side..



    si englezii nu fac prea mare tam-tam pentru ca desi fotbalul la ei e un fel de religie..ei acum au si alte ocupatii si metode de a se distra..pe cand romanii nu..ala din Romania cand vine la stadion e cea mai mare bucurie a lui...de aia sunt atatea orgolii s.a.m.d. in fotbalul romanesc..

    P.S.shelvey despre incidentul cu ferguson: "If I had pulled out of a tackle against Manchester United, I would probably have hurt myself and the fans would have gone mental. That walk [from the field] felt like a mile but I had seen Alex Ferguson in the fourth official's ear so I said to him: 'It's your fault I got sent off'"

  17. #997 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    N-ai decat sa postezi toate greselile in favoarea lui United din ultimii 10 ani. Si eu pot sa fac acelasi lucru cu alte echipe si pana la urma ajungem la aceeasi concluzie: arbitrii fac greseli. Uneori e favorizata United alteori e Chelsea, Norwich, Tottenham etc.

  18. #998 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    dar cand tragem linie cele mai multe greseli sunt in favoarea lui utd..doar de aia se cheama Fergie's Association

  19. #999 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Pai daca te uiti pe clasamentul ala, United e undeva pe la mijloc.

  20. #1000 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fotbal

    Nu va mai certaţi, oricum chelsea ia campionatul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 360 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts