Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 15 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 282

Thread: MTB - Ram Bikes - Street/Dirt

  1. #121 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Salut Ronan! Am o rugaminte la tine...imi poti da te rog ceva site-uri din romania, unde as putea gasi ceva hardtail-uri in jur de 10milioane (+- 2milionae). Singurele site-uri de la noi care le stiu is Marosbike-ul si Playbike! Mersi!

    P.S. Imi trebe bike-ul pentru drumeti...nu vreau sa ma apuc de dirt, skate park etc....dar vreau un hardtail...

  2. #122 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Incearca la umibike, cluj

  3. #123 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Băăăăăăă! N-am văzut new stuff aici scuze că n-am răspuns. Ia să vedem:

    Zero a zis bine de umibike
    Dacă nu găsești ce cauți pe site-urile lor �ți recomand să iei legătura cu ei că...sunt cam �mprăștiați

  4. #124 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Băăăăăăă! N-am văzut new stuff aici scuze că n-am răspuns. Ia să vedem:

    Zero a zis bine de umibike
    Dacă nu găsești ce cauți pe site-urile lor �ți recomand să iei legătura cu ei că...sunt cam �mprăștiați
    Wow! Mersi mult de toate informatile man! Arunc un ochi sa vad ce au pe siteuri si cat de curand tre sa dau o fuga pana la cluj sa imi iau "scula"! Mersi inca o data!

    ---------- Post added 07-04-2010 at 11:05 PM ----------

    Pff...ce am vazut pe acolo si mi-ar placea imi iar cu un pic ca mult peste bugetul meu de 1000RON, crezi ca am sanse sa gasesc mai multe in shopurile propiu zise?

    ---------- Post added 07-04-2010 at 11:07 PM ----------

    Pff...ce am vazut pe acolo si mi-ar placea imi sar un pic cam mult peste bugetul meu de 1000RON, crezi ca am sanse sa gasesc mai multe in shopurile propiu zise? (imi cer scuze ca postez iar, dar nu pot da edit si ce am zis a-2-a oare nu prea are sens )

  5. #125 SP
    Junior Member SeaL's Avatar
    vreau si eu sa-mi achizitionez un astfel de bicicleta .. sunt beginner deci luatima incet cu detaliile
    zicetimi daca ar fi buna pentru inceput aceasta : http://www.playbike.ro/produs.php?id_produs=1826

  6. #126 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Salut ()

    ...măi, tu te-ai uitat atent pe site?

    Acest produs nu este in stoc!
    Sincer să fiu...mă cam enervează modelul (defapt tot setup-ul) - asta ca o părere personală. Cadrul e oki, dar fr�nele și furca par...cheap + că furca din poză nu-i de 100 mm...

    ...iar ce depășește 100 mm e cam aiurea la street/dirt (tot părere personală). Nu ți-o recomand. La prețul ăla găsești bike-uri mai tari (mai ales SH).

    Vezi c-am scris puțin mai sus c�teva magazine din țară. Dă c�teva telefoane și interesează-te.

  7. #127 SP
    Junior Member SeaL's Avatar
    Da am vazut ca nu este in stoc ... dar vroiam sa vad ce parere are si altcineva mersi de ponturi

  8. #128 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Aruncați un ochi și pe RaidExtrem, au Commencal �n special, dar găsiți și alte branduri, eu am un Commencal Normal luat de la ei.

    Magazin de biciclete si accesorii - RaidExtrem Lifestyle Shop

  9. #129 SP
    Junior Member SeaL's Avatar
    Salut , as vrea sa stiu daca sunt magazine in apropierea iasului , am cautat dar nu am gasit.. multumesc.

  10. #130 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #131 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Nu inteleg cum poate sa se dea cu blugii aia asa stramti, plus ca tot timpu e cu juma de fund in afara..use the right pants!

  12. #132 SP
    Member verde's Avatar
    paulica

    @Solozaur: te poti da incredeibl de bine cu blugii aia ,si eu folosesc din cand in cand tipul acela de pantaloni.Partea cu fundu peafara,aia deja e alegerea lui

  13. #133 SP
    Junior Member paulbmx's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    video cu mine...
    mai am ceva videouri care is mult mai pro:


    si



    si in legatura cu pantalonii, nu iti poti da seama cat de comozi is pana nu ii incerci

    si sa nu uit, cel mai tare video :

  14. #134 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tari, parcă le-am mai văzut pe Vimeo

  15. #135 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Good Suff

  16. #136 SP
    Member verde's Avatar
    paulica si aici ai ajuns?

  17. #137 SP
    Junior Member paulbmx's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post
    paulica si aici ai ajuns?
    am vazut pe youtube ca cineva a dat embed la videoul meu si ma gandeam care-i faza

  18. #138 SP
    Member verde's Avatar

    ne vedem la high ride ,ronica sper sa fi si tu acolo.

  19. #139 SP
    Junior Member paulbmx's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post

    ne vedem la high ride ,ronica sper sa fi si tu acolo.
    normal. doar sa fie vreme buna ca sa mearga trailurile brici

  20. #140 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 15 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 14:39
  2. A closer look: noile bikes din Burnout By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 24-08-2008, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts