Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 LastLast
Results 241 to 260 of 282

Thread: MTB - Ram Bikes - Street/Dirt

  1. #241 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am gasit ceva la SH pe ciclism.ro, si vanzatorul e chiar din Sibiu. Ma duc intr-o ora sa o vad. E un scott cu echipare Shimano XT si SRAM X9

    ---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

    Mda, n-am fost foarte incantat... Imi poti spune cum este furca la Highland Peak, si ce marime de cadru ai? Ma interesa greutatea

  2. #242 SP
    Member iradum's Avatar
    Scuze pentru intarziere. Cadru e L - 20'', iar furca e XCT Sountour V3, nu V2 precum in descrierea de pe site. Greutatea e undeva la 14.3kg cu ce modificari i-am adus (butuc fata mai usor, frana pe disc mai grea decat v-break-ul, si spite mai usoare) iar fara 14.1kg. Te intereseaza pentru plimbari sau concursuri? Eu ma voi baga probabil la ceva concursuri cu ea incepand din august, si sunt foarte curios sa vad daca tine sau nu.

    Daca mai ai nevoie de informatii, poze sau intrebari sa imi spui si dau o tura la magazinul principal de la Maros.

  3. #243 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Gata, astazi mi-am luat bicicleta
    Pana la urma am luat un IDEAL Zig Zag model 2011, marimea L, cu frane hidraulice pe disc Shimano M445, fata 180mm, spate 160mm si schimbator fata Altus, spate Deore Shadow. Merge excelent, service-ul este la 2 pasi de mine, garantie 5 ani, si am negociat si un discount de 100 de lei
    Sper sa ma tina mult si bine, si de data asta o tin in camera...
    O sa pun si poze cu prima ocazie.
    edit: Este cea de aici.

  4. #244 SP
    Member iradum's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Gata, astazi mi-am luat bicicleta
    Pana la urma am luat un IDEAL Zig Zag model 2011, marimea L, cu frane hidraulice pe disc Shimano M445, fata 180mm, spate 160mm si schimbator fata Altus, spate Deore Shadow. Merge excelent, service-ul este la 2 pasi de mine, garantie 5 ani, si am negociat si un discount de 100 de lei
    Sper sa ma tina mult si bine, si de data asta o tin in camera...
    O sa pun si poze cu prima ocazie.
    edit: Este cea de aici.
    Sa ai noroc de ea si cati mai multi km fara probleme!
    Vrei sa participi si la concursuri cu ea sau numai plimbari?

  5. #245 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    N-am participat la nici un concurs pana acum, dar daca o sa se tina ceva prin jurul Sibiului, mi-ar placea.
    Azi vreau sa testez bicicleta la drum mai lung Franele inca nu tin excelent, si vreau sa le rodez ca sa n-am emotii.

  6. #246 SP
    Member iradum's Avatar
    In Cluj stiu sigur ca exista, pentru toate varstele si nivelele. In fiecare luna e Clujul Pedaleaza, pe 3 clase de "dificultate". Incearca sa urmaresti calendarele competitionale si vezi cand e in si in Sibiu. ( unul dintre ele COMPETITII 2011 )

    Eu de luna viitoare probabil voi participa la Clujul Pedaleaza (incepatori sau avansati, inca nu stiu sigur, 17 iulie, padurea Hoia - Cluj). De curiozitate tenteaza pe cineva sa mai participe? Vrea cineva de prin jurul clujului sa se antreneze pentru asa ceva?

  7. #247 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ---------- Post added 23-08-2011 at 08:03 PM ----------


  8. #248 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  9. #249 SP
    Member verde's Avatar
    Un video excelent Graft! L-am vazut de vreo 2-3 ,e foarte bine realizat ,ii stiu cam pe toti de acolo ,niste tipi de nota ZC!

  10. #250 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    Merci Verde de clip

  11. #251 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  12. #252 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #253 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    go pro Video - Pinkbike.com

    recomand clipurile alea

  14. #254 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #255 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #256 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #257 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    I-am dat un refresh RAM-ului pe miercuri e gata (sper). Nu mai am rabdare...ce aiurea e sa mergi pe jos )

  18. #258 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #259 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Like NEW! Thanks Maros Bike

    M-au salvat de nu trebuia sa scot din buzunar cateva mii de lei asa am scos doar cateva sute!
    Attached Images Attached Images img_0470.jpg

  20. #260 SP
    Senior Member Danny's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 14:39
  2. A closer look: noile bikes din Burnout By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 24-08-2008, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts